Neler Yeni

LOGİTECH G402 ALINIR MI

Wadek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan Demir
arkadaşlar merhaba 350 TL'ye kadar mouse bakıyorum ve gözüme g402 çarptı bazı sitelerde windows 10la sorun çıkardığı yazıyordu sizce alınır mı Windows 10 kullanıyorum herhangi bir sorun yaratır mı bana yardımcı olursanız sevinirim

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
arkadaşlar merhaba 350 TL'ye kadar mouse bakıyorum ve gözüme g402 çarptı bazı sitelerde windows 10la sorun çıkardığı yazıyordu sizce alınır mı Windows 10 kullanıyorum herhangi bir sorun yaratır mı bana yardımcı olursanız sevinirim
alınabilir güzel mouse

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Wadek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankalar benim elim büyük baya büyük mouse kullanabiliyorum 403 hero sanki daha küçük geldi bana

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert

Bu ürünü yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Dış kaplamasında baş parmağın denk geldiği yer çok az soyuldu, bu 6 senenin sonunda daha yeni oldu. Tıklama hassasiyetinden memnunum ve kaydırma tepkimesi muhteşem. Windows 10 ile kullanıyorum ve problem yaşamadım ben. DPI ayarlama tuşlarına erişmek ve rekabetçi bir maç içerisinde hız ayarı yapmak önemliyse konumlandırması kolayca ulaşılabilir yerde. Silah değiştirip hızlıca DPI ayarını da değişebiliyorsunuz. Modeli hoşunuza gitmişse alın kullanın, pişman edecek bir ürün değil.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Wadek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan Demir

Bu ürünü yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Dış kaplamasında baş parmağın denk geldiği yer çok az soyuldu, bu 6 senenin sonunda daha yeni oldu. Tıklama hassasiyetinden memnunum ve kaydırma tepkimesi muhteşem. Windows 10 ile kullanıyorum ve problem yaşamadım ben. DPI ayarlama tuşlarına erişmek ve rekabetçi bir maç içerisinde hız ayarı yapmak önemliyse konumlandırması kolayca ulaşılabilir yerde. Silah değiştirip hızlıca DPI ayarını da değişebiliyorsunuz. Modeli hoşunuza gitmişse alın kullanın, pişman edecek bir ürün değil.
kanka değerli yorumun için çok çok teşekkür ederim letgodan alsam adam sıfır diypr yurtdışından getirmiş 300 TL diypr sence ondan mı alayım yoksa trendyol hepsiburada gibi yerlerden mi oralarda 400 TL falan letgodan dedğim adam da kutuyu hiç açmamış ne dersin sen olsn ne yaparsın ama garanyisi yokmuş letgodakinin

Top Bottom