Walhalla isimli üyenin son içerikleri

1. W

Instagram Instagram Hizmetleri.

k değil 350-400 falan ama hepsi normal oyunu oynayıp hesap arayan insanlar
  2. W

teşekkürler 1673134245 ben şimdi bu saatte fotoğrafımı yükleyip hemen arşive alsam kimsenin karşısına cıkmaz dimi? çok takip eden var
  3. W

bu arada her sattığım hesap başına SATILDI yazan ben :DD hemde toplam 1000 story var satıldı diye şuanki sayfamda
  4. W

ben birtane oyunun satışını yapıyorum ve sayfamın kapanmaması benim işimi devam ettirebilmem için çok önemli çünkü geçen sene bi müşteriyle anlaşamayınca hesabını kapattıracağım diyip kapattırdığında satışlarım vs düşmüştü ve hesabı açtıramamıştım normal şahıs hesabı vs olmadığından şuanki...
  5. W

İleriye dönük olması için böyle bir sistem toplamıştım. Sizce hata mı ettim?

sistem güzel ssd samsung 980 pro veya kingston kc3000 tercih edilebilir bütçe varsa
  6. W

Loudness Equalization ayarı

yeni kurduğum sistemde önceki kullandığım jack girişli kulaklığımda sorunlar yaşıyorum okadar çok işlem yaptımki ben bile neyaptığımı hatırlamıyorum şuanki tek sorunum oyunlarda ayak seslerini rahat kısmak için kullandığım Loudness Equalization ayarı şuan görünmüyor nasıl aktifleştirebilirim bunu
  7. W

oyuna girince kulaklıktan gelen cızırtı sesi

beyler realtek audio consoleyi kaldırdım fotoğraftaki gigabyte en üstteki driveri kurdum jackı dönüştürüyle beraber kaasanın arkasına taktım cızırtı ve mikrofon düzeldi bu sefer ses arttırma yeri değişti örnek pubgde ayak seslerini iyi duyabilmem için fotoğraftaki yerde 3 tik oluyodu en...
  8. W

vallahi hiç bişey anlamadım ben her bişi yaptığımda öteki bozuluyor sistemde yeni heves kalmadı 1673097616 işin kötü yanı şimdi dc den sesimde çok kötü gidiyormuş karşıya
  9. W

1673097083 yandaki usb girişindeki kolu çıkarttım şimdi PUBG giricem bakalım 1673097192 yok kral oyunu başlatır başlatmaz cızırtı başladı yine
  10. W

evet ps kolu takılı çıkartayım çözümü bitürlü bulamadım ne yaptım ne ettim olmadı dünde geforce experience de güncelleştirme yaparken hd ses sürücüsü indirdi şimdide dc de sesim çok kötü gidiyormuş karşıya
  11. W

Yardım HACKLENDIM ACIL YARDIM

kasadaki adam yapmıştır :D
  12. W

r5 5600 için soğutucu önerir misiniz

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-224-xt-red-120mm-4pin-pwm-ledli-islemci-sogutucu https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-performax-perfan-120-h-fiyati,1306451578.html...
  13. W

oyuna girince kulaklığın sol tarafından rahatsız edici şekilde sürekli cızırtı geliyor ne yaptıysam gitmedi kulaklık jack girişli olduğundan dolayımı anakarttanmı anlamadım başka bi jack girişli kulaklık denedim ondada cızırtı geldi usb li kulaklıkla deneyemedim henüz..
  14. W

Kulaklıktan gelen pıt sesi

benimde oyunda cızırtı yapıyo sabahtandır araştırıyom çözemedim hala
  15. W

giagbyte 3060ti coil whine

gigabyte 3060 ti ekran kartım var oyuna girince kulaklığımda durmaksızın cızırtı sesi geliyor coil whine dedikleri şey kulaklıktan gelirmi?
Top Bottom