Neler Yeni

Instagram Instagram Hizmetleri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerim Can Uçar
Az önce bir hesap açmayı denedim ve yeni bir sayfada ''Oops, an error occurred.'' yazısı çıktı. Sayfayı yenilediğimde ise hesabın askıya alındığı bilgisi karşıma çıktı.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Az önce bir hesap açmayı denedim ve yeni bir sayfada ''Oops, an error occurred.'' yazısı çıktı. Sayfayı yenilediğimde ise hesabın askıya alındığı bilgisi karşıma çıktı.
Açmaya çalıştığınızın hesaba koyduğunuz mail ve şifre ile instagrama giriş yapın hata veren hesap ile.

Walhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
burak
Aynı duruma eskiden düştüm , valorant hesapları satıyordum ve türkiyenin en büyük valorant satıcısı olmuştum , bi gece tak diye hesabım kapandı ve bilgim olmadığı için ne açabildim ne açtırabilmiştim .

Hesabınızın kapanmaması için yapmanız gerekenler ;

Storye , bioya veya postlara satış ile alakalı şeyler yazmayın , örnek ; Satıldı,Fiyat, Satışta, Ve satışla ilgili aklınıza gelebilecek tüm kelimeler buna dahil.

Dm üzerinden küfür/hakaret içeren cümleler ve kelimeler kullanmayın önce dm banı sonrada hesabınız ban yer.

Fiyat yazmak yerine örneğin *Ürün Detayı* 100₺ gibi bu şekilde yapın.

Bot Takipçi/Beğeni/Yorum Kullanmayın.

Hesabınız her zaman resmi dursun ve ek olarak yüzünü bir gece kimsenin aktif olmadığı zamanda önden yandan sağdan soldan ve üstten olacak şekilde postlayın ve arşivleyin. Hesabınız taklitten kapanırsa vs açarken çok daha kolay olacaktır. Kapanırsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
bu arada her sattığım hesap başına SATILDI yazan ben :DD hemde toplam 1000 story var satıldı diye şuanki sayfamda

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
bu arada her sattığım hesap başına SATILDI yazan ben :DD hemde toplam 1000 story var satıldı diye şuanki sayfamda
Aynı hataya bende düşmüştüm maalesef 😂 Bi gece ansızın hesabım yapaydan kapandı instagram satış ile alakalı şeyleri pek yasal bulmuyor bu yüzden biraz temkinli davranmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı hataya bende düşmüştüm maalesef 😂 Bi gece ansızın hesabım yapaydan kapandı instagram satış ile alakalı şeyleri pek yasal bulmuyor bu yüzden biraz temkinli davranmak lazım.
Bu arada bana iyi bir ders olmuştu , şuan allaha şükür hala Türkiyenin en büyük valorant satış sayfasıyız :)

vettunivezzeytuni

80+ Bronze

Bu arada bana iyi bir ders olmuştu , şuan allaha şükür hala Türkiyenin en büyük valorant satış sayfasıyız :)
tebrik ederim hocam o fotoğraf çekip arşivleme olayı çok mantıklı geldi yüksek ihtimal açtırırken istiyorlar değil mi fotoğrafları o yüzden çekip arşivliyoruz

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
tebrik ederim hocam o fotoğraf çekip arşivleme olayı çok mantıklı geldi yüksek ihtimal açtırırken istiyorlar değil mi fotoğrafları o yüzden çekip arşivliyoruz
Belki size saçma gelebilir ama instagramda kapanan hesapların %90 ı kişisel olmasa bile taklitten kapanıyor ve işletme hesabı olduğu zaman mantık olarak fotoğraf olmadığı için açmak baya zor oluyor , yüzünü arşivlerseniz ve hesap kapanırsa açmak baya kolay oluyor açtırırken istiyorlar evet.

Ayrıca hesap işletme olsa ve fotonuz olmasa bile açılabiliyor bir sürü yöntem var bu konuda , fakat kendiniz açamazsınız karışık konular yani hesabınız kapanırsa %99 bir medyacı ile görüşmeniz gerekiyor.

Belki size saçma gelebilir ama instagramda kapanan hesapların %90 ı kişisel olmasa bile taklitten kapanıyor ve işletme hesabı olduğu zaman mantık olarak fotoğraf olmadığı için açmak baya zor oluyor , yüzünü arşivlerseniz ve hesap kapanırsa açmak baya kolay oluyor açtırırken istiyorlar evet.

Ayrıca hesap işletme olsa ve fotonuz olmasa bile açılabiliyor bir sürü yöntem var bu konuda , fakat kendiniz açamazsınız karışık konular yani hesabınız kapanırsa %99 bir medyacı ile görüşmeniz gerekiyor.
+ Hesabınız satış hesabı olmasa bile yüzünüzü arşivleyin aydınlık ve net fotoğraflar olsun her zaman her konuda işinize yarar, tek kapanınca değil örneğin telefonunuz kırıldı mailiniz gitti veya hesapta doğrulama vardı , selfie attığınızda hesabı geri alabiliyorsunuz fotoğraf olduğu için.

Walhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
burak

+ Hesabınız satış hesabı olmasa bile yüzünüzü arşivleyin aydınlık ve net fotoğraflar olsun her zaman her konuda işinize yarar, tek kapanınca değil örneğin telefonunuz kırıldı mailiniz gitti veya hesapta doğrulama vardı , selfie attığınızda hesabı geri alabiliyorsunuz fotoğraf olduğu için.
teşekkürler

ben şimdi bu saatte fotoğrafımı yükleyip hemen arşive alsam kimsenin karşısına cıkmaz dimi? çok takip eden var

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
teşekkürler

ben şimdi bu saatte fotoğrafımı yükleyip hemen arşive alsam kimsenin karşısına cıkmaz dimi? çok takip eden var
Kaç k?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
k değil 350-400 falan ama hepsi normal oyunu oynayıp hesap arayan insanlar
Birsey olmaz hocam isterseniz 1 saat sonra felan yapın uyanıksanız , pazar olduğu için uyumayanlar olabilir.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Hesabınız her zaman resmi dursun ve ek olarak yüzünü bir gece kimsenin aktif olmadığı zamanda önden yandan sağdan soldan ve üstten olacak şekilde postlayın ve arşivleyin. Hesabınız taklitten kapanırsa vs açarken çok daha kolay olacaktır. Kapanırsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
benım hesabım sebepsiz kapatıldı
kişisel kullandığım ama foto vs yoktu hiç

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Necati
Instagram
Discord