YavuzZX isimli üyenin son içerikleri

1. YavuzZX

Android Samsung telefon bozuldu güvenli klasördeki fotoğrafları nasıl geri alabilirim

Telefonumun hem dokunmatiği hem lcd ekranı kırıldı. diğer fotoğraflar google fotoğraflara yedeklendi ama güvenli klasör yedeklenmemiş. güvenli klasördeki fotoğrafları nasıl geri alabilirim
  2. YavuzZX

Valorant smurf duo arıyorum :d

önceki sezonu goldda rahat rahat bitirmiştim. yeni sezonda bronz attı ama smurf ve troll o kadar çok ki 1 maç kazanıp 1 maç kaybediyorum sinirim bozuldu. beni en azından eski eloma kadar taşıyacak smurf duo arıyorum.
  3. YavuzZX

Yardım Kullanılmış Kulaklık Garanti Kapsamına Girer Mi.

Merhaba. geçen günlerde hp omen 800 kulaklık almıştım. bugün durduk yere mikrofonum bozuldu değişik cızırtı gibi sesler geliyor. ürünü ilk aldığım gün mikrofon ve ses girişini birleştiren aygıtla(kutunun içinden çıkıyor) kullanmayı denemiş, mikrofonum çalışmayınca iki ayrı girişi de kasanın...
  4. YavuzZX

İşlemci aldık içimden fan gibi bir şey cıkti

sıkıntı olmaz. işlemci montajını yapıp gönderiyorlar diye biliyordum ama neyse
  5. YavuzZX

İşlemci aldık içimden fan gibi bir şey cıkti

işlemci soğutucusu o fan gibi dediğiniz şey. altındaki parmağınıza değen şey termal macun. eğer nerdeyse tamamı elinize bulaştıysa sıkıntı olabilir ama az bir şey geldiyse bir sıkıntı olmaz
  6. YavuzZX

bu monitorde hopörlör varmı

hayır hocam yok. attığınız linkte biraz aşşağıda olmadığı yazıyor zaten
  7. YavuzZX

Hp omen 800 mikrofon pcde görünmüyor.

Selamlar. Hp Omen 800 aldım bugün kargo geldi ancak kulaklığın mikrofonu pcde görünmüyor. sadece mikrofon girişi olan kısmını taktığım zaman mikrofon görünüyor ama hoparlör ve mikrofonu birleştiren adaptörü taktığımda sadece ses geliyor mikrofon yok. Hep usb girişli kulaklık kullandım birşeyi...
  8. YavuzZX

ekran kartı montajı yapımı

Pek bir sıkıntı olmaz. ama internetten öğrenip yapmak faydalı olur. zaten zor bir şey değil 2 vida sıkılacak
  9. YavuzZX

ekran kartı montajı yapımı

ekran kartının sol tarafında vidalama yerleri var. ekran kartından çıkan vidalarla vidalaman gerekiyor yoksa sokete zarar verir uzun vadede
  10. YavuzZX

Hogwarts legacy çözünürlük değiştiremiyorum ?

Büyük ihtimalle tam ekrana almam lazım ama tam ekrana alamıyorum windowed fulscreen ve windowed ayarı var. Başka bir yerde upscale type ayarını kapatınca fullscreen geçebileceğim söylendi ancak işe yaramadı 1686954655 Bilen yok mu arkadaslar
  11. YavuzZX

Mikrofonum bozuldu. Telefonumu mikrofon olarak kullanabilir miyim.

kulaklıkta mikrofon var galiba ama pcde görünmüyor
  12. YavuzZX

Mikrofonum bozuldu. Telefonumu mikrofon olarak kullanabilir miyim.

Oyun falan oynarken pc mikrofonum gibi kullanmamı sağlayan bir uygulama fln var mı
  13. YavuzZX

Windows 10 bluetooth açamıyorum.

baktım şimdi benim anakartta yokmuş galiba. Teşekkürler
  14. YavuzZX

Windows 10 bluetooth açamıyorum.

ayarlarda bluetooth açma vs gibi bi ayar bulamadım aygıt yöneticisinde de bluetooth yok
  15. YavuzZX

Death Stranding 1080p ayarı yok?

o iş biraz karışık. 1080p desteği var normalde. Çoğu oyuna girince otomatik 1080p çözünürlüğüne geçiyor. Masaüstünde 1360x768 (?) çözünürlüğüne geçiyor.
Top Bottom