Ybeyaz isimli üyenin son içerikleri

1. Ybeyaz

PC donup kalıyor kendini resetliyor ne yapmam gerek?

Windows kurulum dosyaları zarar görmüş olabilir. Yeni Windows kurulum dosyasını USB üzerinden pcye bağlayarak BİOS üzerinden tekrar formatlayın
  2. Ybeyaz

hava soğutma vs sıvı soğutma

Kaliteli bir hava soğutma bence daha iyidir.
  3. Ybeyaz

Hepsiburada monitör iade alır mı ?

Hocam orjinal ambalaja zarar vermeniz sebebiyle iade almayabilirler. Aynı şekilde satamayacakları malum...
  4. Ybeyaz

Dell g16 7630 CPU dar boğaz sorunu

Sıcaklık?
  5. Ybeyaz

windowsu nasıl etkinleştiririm

Eğer retail key olanı alırsan keyi taşıyabilirsin fakat aynı anda birden fazla Windowsta kullanamazsın
  6. Ybeyaz

Hocam Windows key satan siteler var. saglamlisans.com vs gibi. 100-150 TL civarına Windows key satıyorlar. alıyorsun orjinal olarak kullanıyorsun.
  7. Ybeyaz

OEM key al geç
  8. Ybeyaz

Hangisi Alınmalı? 3060Tİ vs 6700XT

Hocam benim sistemim 5600 ve 3060Ti. Zamanında wattman hataları sebebiyle benim tercihim nvdia oldu. Şunu söyleyeyim iki ürünün uyumu harika. Yazılımsal olarak kafam rahat hiçbir sorunum yok. Hâlâ daha sık sık güncelleme alıyorum. Her oyunu rahatlıkla oynuyorum. Kart ısınmıyor da. Benim için...
  9. Ybeyaz

Hangisi Alınmalı? 3060Tİ vs 6700XT

6700xt, 3060ti'dan biraz daha güçlüdür ve 12 GB VRAM'e sahiptir, bu da gelecekte daha iyi uyumluluk sağlayabilir. 3060ti, DLSS ve RTX gibi bazı Nvidia özel özelliklerine sahiptir. Bu özelliklere ihtiyacın yoksa 6700xt daha iyi bir seçim olabilir.
  10. Ybeyaz

Çözüldü✓ ekranım böyle kaldı bar falan gözükmüyor dosyalar açılmıyor

Sevindim hocam. Geçmiş olsun 🙂
  11. Ybeyaz

iPhone 15 Alınır mı?

Sayın hocam öncelikle beni yanlış anlama. iPhone vs yurtdışında çok da pahalı aletler değiller. Dolayısıyla adamlar bu cihazlardan öyle devrim niteliğinde işler beklemiyor. Piyasadaki en iyi telefonun bir tık üstü olması yetiyor satın alınması için. Dolayısıyla barındırdığı kusurlar da çok...
  12. Ybeyaz

Çözüldü✓ ekranım böyle kaldı bar falan gözükmüyor dosyalar açılmıyor

Disk kullanım yüzdelerini hiç takip ettin mi hocam bir değişim var mı? Disk sağlığında bir problem olabilir mi? Bu durum yaşandığı sırada disk kullanımını görme şansın var mı?
  13. Ybeyaz

Asus Rtx 3060 ti 8gb oc ile Amd Ryzen 5 5600 işlemci uyumlu mudur ?

Sevgili hocam. Aynı marka aynı model ekran kartına ve aynı işlemciye sahibim. İkisi iyi anlaşıyor. 1080P oyunculukta bugüne dek üzülmedim. Kart ısınmıyor. Ben bugüne kadar AAA oyunların hepsini ultra ayarlarda oynadım ve 70 dereceyi görmedim. İşlemci için de Arctic Freezer 34 Esports Duo...
  14. Ybeyaz

Bilgisiyarım kapandı açılmıyor

Olur tabii ki. Mutlaka vardır elinde bir sistem. 5 dakikada deneyecektir. Ücret dahi alacağını sanmıyorum.
  15. Ybeyaz

Bilgisiyarım kapandı açılmıyor

Hocam yaşadığınız yerde bir bilişimci vardır muhakkak. Yarın yanına götürüp elindeki herhangi bir sistemde denemesini isteyin. Hem sorunun büyük bir kısmı çözülecek hem de tespit doğru ise ve kartın garantisi vs varsa bir an önce göndermiş olacaksınız.
Top Bottom