Y

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Y
      Yigido07, Yardım Lenovo Legi̇on 5'i İade Edeyim Mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kesinlikle dikkate alma derim boş yapmış baya cihaz güzel hayırlı uğurlu olsun
    • Y
      Yigido07, Klavye kategorisinde Bu pcbye bu switchler uygunmu başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba bugün yeni klavye aldım klavyede yay sesi çok fazla olduğu için yeni switch siparişi vermiştim uyumlu olup olmadığını nasıl...
      • Screenshot_20240624_221914_ReX.jpg
      • Screenshot_20240624_224409_AliExpress.jpg
    • Y
      Yigido07, Klavye kategorisinde Satın Aldığım Switchler Klavyem İle Uyumlu mu? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba yeni bir klavye ve iki farklı switch seti aldım acaba uyumlu mudur lar yardımcı olabilir misiniz satın aldığım klavye Redragon k530 pro...
      • Screenshot_20240622_205751_sahibindencom.jpg
      • Screenshot_20240622_200947_AliExpress.jpg
    • Y
      Yigido07, Redragon k530pro iyi midir başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam 100 lira bişi ama müşteri hizmetleri kargoya verildikten sonra hiçbir şey olmaz dedi bize bir sıkıntı olduğunda bildirin dediler ve yeni kargo takip...
    • Y
      Anladım hocam ben o zaman eğerki sizde önerirseniz pazartesi klavyeyi alacağım bir sürü switchimde var ztn modlar modlar kullanırım bide şey soracağım...
    • Y
      Sesi iyi canım ona bir şey demedim. İade etme zaten iyi fiyata almışsın. Al tak kullan. Ama yumuşak switch değil ve habire tak çıkar yapılacak kalitede değil...
    • Y
      Hocam 34 tl verdim 50 tanesine iş görmez mi sesi fln çok mu kötüdür siz ne kadar verdiniz birde
    • Y
      Hocam şöyle söyleyeyim ben de bu haftanın başında Kang White sipariş ettim. Tabii ki de şunu bilmenizi isterim ki bunlar replikadır fakat fena değillerdir...
    • Y
      Hocam peki gx olanlar kesin uyum sağlarmı birde 3 arasında sıralama yapacak olsanız nasıl olurdu 60brown outemu 50gx red 50gx blue 50 holy panda açıkçası...
    • Y
      Hocam iki farklı switch aldım size bir danışmak istiyorum şimdi olurmu bilmiyorum ikiside 3pin ama siz daha iyi bilirsiniz aşağıda görselini bıraktığım...
      • Screenshot_20240622_205751_sahibindencom.jpg
      • Screenshot_20240622_200947_AliExpress.jpg
    • Y
      Hem kablosuz hemde aynı şehirde görerek alabilirim
    • Y
      Neden kimse yardım etmiyor @Abdullah Hacıgül
    • Y
      Yigido07, Klavye kategorisinde Redragon k530pro iyi midir başlıklı bir konu açtı.
      Herkese merhaba pazartesi klavye almayı düşünüyorum şehir içi elden test edip alacağım sizce nasıldır birde iki marka switch aldım uyumlu mudur nasıl...
      • Screenshot_20240622_203443_sahibindencom.jpg
      • Screenshot_20240622_203454_sahibindencom.jpg
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,231
Üyeler