yigitxx00 isimli üyenin son içerikleri

1. Y

klavyenin tuşlarını yıkayıp takmak zarar verirmi?

arkadaşlar klavyem apex 3 tuşları çıkartım sabunlu suda bekletip sonra duruladım ve baya bekledim havlu içinde 2-3 saat civarı bekledim fakat iç taraflarında hala biraz ıslaklık vardı benimde acelem olduğundan dolayı hafiften saç kurutma makinesinin soğutam tarafıyla hava tuttum tam...
  2. Y

AMD Adrenalin 24.4.1 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

1714942055 hocam düzeltme: verdigim bilgiler için pardon bendede kararmıyormuş :) 1714942237 https://streamable.com/ij64c7 hocam peki çok ablak alt tab atarken olması normalmi bu videodaki gibi?
  3. Y

hocam benim bildiğim her zaman kararıyor eminmisiniz öyle olduguna? birde güncellemeyi yapacagım şimdi yaparken video izlesem sorun olurmu? 1714941268 çünkü hocam normalde ayarlardanda çözünürlük değişince ekran kararıyor. oyunda 1080p oynasam alttab atınca kararmaz ki kararmıyor zaten bende...
  4. Y

hocam ekranın yanıp sönmesi bende valoda 1280x1024 oynarken alt tab atınca oluyor
  5. Y

BU PİL ADAPTÖRÜ ALINIRMI?

Arkadaşlar 300 lira bütçem var 2 adet duracel şarj edilebilir pil ve bu adaptörü alacağım işimi görürmü...
  6. Y

Xbox 9.nesil sallayınca ses çıkıyor

hocam bendede oluyor normalmi?
  7. Y

Bilgisayardan gelen yanık kokusunun kaynağı nedir?

Hocam o yanma kokusu bı kere geldi sorunda olmamıştı sadece koku ve ondna sonra dsha gelmedi 1714397312 3-4 ay once olmuştu o günden beri 5 defa falan PC yi temizledigimden kabloyu çıkarıp takmisimdir hocam ve sağlam takıyorum artık önceden kabloları ama o yanık kokusu bı kere oldu ve sorunda...
  8. Y

Hocam dışarıya baktığımda dışarıdan gelmiyordu PC yi kokladigimda koku yoktu diye hatırlıyorum ama o günden sonra hiç bı koku yada sorun olmadı hafif çökmeler aliyodum ve bı iki kere mavi ekran almıştım o da normal her PC de olan şeyler. Sizce satarken bu koku olayı soylenmelimi?
  9. Y

Arkadaşlar sistemimi yaklaşık 8 ay önce ikinci el olarak 17 ay garantili aldım, aldığımın 3 ay sonrasında bir gün sadece bir seferlik odada bir yanık kokusu oluştu ve içimde kalmıstı neden bu yanık kokusunun geldiği. O sırada ekran kartındaki jelatinler üstündeydi fakat jelatinlere bir şey oldu...
  10. Y

Ekran kartını garantiye nasıl yollarım?

Arkadaşlar ben kargoyla gönderilecektir vazgeçtim mağazaya bırakmak istiyorum direk fatura kutu ekran kartıyla mağazaya gitsem garantiye verebilir miyim?
  11. Y

rockstar games te ilk mail olayı varmı?

rockstar ve social club aynı şeymi hocam benim aldıgım adamda rockstar gamesi bağlamış epice alamaz değilmi rockstarı
  12. Y

rockstar games te ilk mail olayı varmı?

arkadaşlar ben rockstar hesabı almıştım önceden fakat içimde kaldı aldığım kişinin hesabı alma durmu varmı epicteki gibi ilk mail olayı varmı rockstarda ?
  13. Y

monitörde görüntü bozuluyor

Arkadaşlar bazen oyunda bazen de masaüstünde Alt Tab atınca ya da 1.ekrandan 2.ekrana tıklayınca görüntüde biraz bozulma oluyor. Bu sorun gece ışığı açınca da oluyor. 1.monitördede oluyor 2.monitörde de oluyor sanırım. Sizce bu sorun ekran kartından mı monitörden mi? https://streamable.com/hefnyf
  14. Y

xbox 8.nesil ve xbox 9.nesil kol arasındaki farklar?

arkadaşlar hissiyat olarak kalite olarak ve tuşların basma hissiyatı olarak şarj süresi olarak bi fark varmıdır yada pc ye bağlanırken farkları varmıdır? Ayrıca sitede elindeki 9.nesil gamepadi olan varsa ve satmak istiyorsa param güvendeyle almak istiyorum güzel bir fiyata verirse eğer satıcı.
  15. Y

4060 vs 6700xt hangisini almalıyım

hocam valoda kaç fps alıyonuz merak ettim
Top Bottom