Yunuss_Emre isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Sıfır aldığım xbox kol sanırım 2.el çıktı

incehesaptan cuma akşamı indirimden xbox 9. nesil kol sipariş verdim normalde msi almayı planlıyordum ama bi anda bu daha cazip durdu aldım. Bu gün elime ulaştı kutusunu açarken videosunuda çektim üzerinde toz gibi ufak şeyler vardı. 2. el olabileceğini düşündüm seri numarasını microsofta...
  2. Y

Kablosuz kol önerisi

Yanında bağlamak için usbsi çıkıyormuş sanırım bunu alırım teşekkürler.
  3. Y

Kablosuz kol önerisi

Gigabyte B550 Gaming X V2 anakartım var sanırsam desteklemiyor. Bu kablosuz kulaklıklardaki gibi yapamıyormuyuz ya. Kablosuz kulaklıklarda yanında çıkan bir şeyi takıyoruz çalışıyor öyle bir kol yokmudur acaba.
  4. Y

Kablosuz kol önerisi

hocam bunada bluetooth veya programdan ayar falan gerekir mi nasıl olur?
  5. Y

Kablosuz kol önerisi

ooo öyle çok masraflı olur ya bütçe hiç yetmez tavsiyen için saol :(
  6. Y

Kablosuz kol önerisi

Ayarlamada falan sıkıntı çıkarırmı
  7. Y

Kablosuz kol önerisi

Pc de fc24 oynamak için kablosuz kol ne önerirsiniz? Bütçe max 2k civarı. Marka takıntım yok tek isteğim tak çalıştır olsun ayarlamasıyla veya program yükleyip ayar falan çekmek istemiyorum. Dümdüz takıyım oyun içinden atamaları yapıp oynamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  8. Y

Gtx 1650 için 240w yeterli olurmu

Önerebileceginiz uygun fiyatlı bir psu varmı 500 civarı
  9. Y

Böyle bisey
  10. Y

Psuda marka yazmıyor hatta normal psulardaki gibi bir kutuda değil direkt bir kart gibi duruyor
  11. Y

R3 2200g ve 8gb ramlı bir sistemim var Bir 8gb ram daha ve gtx 1650 takmak istiyorum ancak 240watt bir psu var internette gtx 1650 nin 75 Watt gibi bir şey harcadığı görünüyor işlemcide 65watt. yeterli gibi görünüyor ama sizce sorun çıkarır mı? valorant lol tarzı oyunlar oynuyorum. Psu ya bütçem...
  12. Y

Thermaltake TH240 , Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 alınır mı?

İtopya indirimlerinden 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum bu ikisinden birini alıcam sanırsam. Hangisini önerirsiniz veya alınabilecek daha güzel bir soğutucu varmı ? max bütçe 2000 Thermaltake TH240 1649tl Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 1679tl işlemci r7 5800x
  13. Y

Çözüldü✓ Babam Vatandan PC Almış, Bakar Mısınız?

gidip itopyanın mağazasıdan görerek almayı teklif et
  14. Y

1000 TL ye steelseries arctis 3 alınır mı?

onun yerine 800tl cloud 2 alınabilir bence
  15. Y

Rampage koltuk tekelek sorunu

Selamlar rampage kl r99 koltuğumun ayakları soyuluyor siyah siyah yere leke bırakıyor. Çözüm olarak güzelce bantladım ancak bantlarda aşındı ve yine aynı şekil yere siyah siyah boyası çıkmaya başladı. Koltuk tekeri almak istedim ancak bu tekelerin çapını bilmiyorum hiç bi yerdede çapının 50 mi...
Top Bottom