Neler Yeni

Kablosuz kol önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
YunusEmre Elma
Bütçe
2000
Pc de fc24 oynamak için kablosuz kol ne önerirsiniz? Bütçe max 2k civarı. Marka takıntım yok tek isteğim tak çalıştır olsun ayarlamasıyla veya program yükleyip ayar falan çekmek istemiyorum.
Dümdüz takıyım oyun içinden atamaları yapıp oynamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Palo DAYI

80+ Silver
az daha koy xbx 9.nesıl al pc ıcın en ıyısı xbox suanda

Palo DAYI

80+ Silver
Ayarlamada falan sıkıntı çıkarırmı
yok sorun olmaz tak oyna her oyun drek goruyor ben suna fc24 forza 5 ets2 falan oynuyorum hıc ayarla flan ugrasmadım ha bıde yanında alman gerekenler war kablosuz kullanıcaksan şarjlı pıl ve bluetooth yoksa anakartta adaptor alman gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
YunusEmre Elma
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok sorun olmaz tak oyna her oyun drek goruyor ben suna fc24 forza 5 ets2 falan oynuyorum hıc ayarla flan ugrasmadım ha bıde yanında alman gerekenler war kablosuz kullanıcaksan şarjlı pıl ve bluetooth yoksa anakartta adaptor alman gerek
ooo öyle çok masraflı olur ya bütçe hiç yetmez tavsiyen için saol :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Kutlu
Pc de fc24 oynamak için kablosuz kol ne önerirsiniz? Bütçe max 2k civarı. Marka takıntım yok tek isteğim tak çalıştır olsun ayarlamasıyla veya program yükleyip ayar falan çekmek istemiyorum.
Dümdüz takıyım oyun içinden atamaları yapıp oynamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Yala yut hocam mükemmel kol nasip olursa bende yaz ayında alacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
YunusEmre Elma
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Kutlu
hocam bunada bluetooth veya programdan ayar falan gerekir mi nasıl olur?
Usta onları araştırmadım ama yakınlarımdan ve internette gördüğüm kadarıyla kimse sorun yaşamamış msi kalitesi ayarları rahatlıkla halledersin
(Bluetooth yani kablosuz kullanmak için anakartın desteklemesi lazım yoksa adaptör almalısın)

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
YunusEmre Elma
Gigabyte B550 Gaming X V2 anakartım var sanırsam desteklemiyor. Bu kablosuz kulaklıklardaki gibi yapamıyormuyuz ya. Kablosuz kulaklıklarda yanında çıkan bir şeyi takıyoruz çalışıyor öyle bir kol yokmudur acaba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Kutlu
Gigabyte B550 Gaming X V2 anakartım var sanırsam desteklemiyor. Bu kablosuz kulaklıklardaki gibi yapamıyormuyuz ya. Kablosuz kulaklıklarda yanında çıkan bir şeyi takıyoruz çalışıyor öyle bir kol yokmudur acaba.
Valla bi attığım kolun kutu açılım videosunu izle bakalım çıkıyordur belki

emirg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
Hocam dediğiniz dongle 150 TL ye olması lazım sitelerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dediğiniz dongle 150 TL ye olması lazım sitelerde
Kol Bluetoothlu ise

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
YunusEmre Elma
Top Bottom