YusfarsLn10 isimli üyenin son içerikleri

1. YusfarsLn10

Yardım Windows 11'de USB ve Bluetooth Kulaklıkları Aynı Anda Kullanabilir miyim?

Windows 11'e, 1 USB Kulaklık ve 1 Bluetooth kulaklık bağlayıp ikisinden ses almayı ayarlayabilir miyim? 2 Bluetooth veya 2 kablolu kulaklık da olur.
  2. YusfarsLn10

RED SWTİCH KALVYE ÖNERİSİ BÜTÇE 1200 TL

Lecoo GK304? (Konu açılış tarihini görmedim...)
  3. YusfarsLn10

Yardım Windows da Bluetooth kulaklık aktif gürültü engelleme çalışır mı?

Kulaklık: Anker Soundcore Life Note 3i Telefonda iken düzgün çalışan kulaklık, windows'a bağlayınca çalışmıyor. Discord ile konuşma yapacağım, ayarlardan giriş ve çıkış olarak kulaklığı seçiyorum ama yine de gürültü karşı tarafa net bir şekilde gidiyor. (öksürük sesi, klavye sesi vs.) Bunu...
  4. YusfarsLn10

Yardım Samsung Galaxy Buds FE vs Anker Soundcore Life Note 3i

Hangisi daha iyidir? (Samsung telefon kullanıyorum)
  5. YusfarsLn10

Yardım 1500 TL ye kadar kulak ici kulaklık önerisi

Şu anda galaxy s21 fe telefon kullanıyorum. Kulaklık olarak da galaxy buds fe düşündüm ama belki bu fiyatlara daha iyi öneriler olabilir diye düşündüm.
  6. YusfarsLn10

Android One UI 6 güncellemesi geldi. Hemen geçmeli miyim?

Bir sorundan dolayı ekran yanıkları oluşuyor gibi sorunlar duymuştum. An itibariyle geçmeli miyiz?
  7. YusfarsLn10

Yardım Samsung S21 FE Wi-Fi bağlantısı çok zayıf

Diğer telefonumun bağlantısı full çekiyor, samsung ise yarısı kadar çekiyor ve bazen de bağlantısı kopuyor. Ağ ayarlarını falan sıfırladım, değişen bir şey yok.
  8. YusfarsLn10

Yardım Bu satıcı güvenilir mi? (Işıkcell)

https://www.pazarama.com/samsung-galaxy-s21-fe-5g-light-green-128-gb-p-8806092839250
  9. YusfarsLn10

Yardım Telefon alacağım, indirim beklemeli miyim yoksa vakit varken almalı mıyım?

Bugün telefonu denemeye gittim, çalışan kişi bana "gel gel, bu daha iyi" diyerek tecno marka önerdi ve kesinlikle bunu al dedi. İkisinin kamerasına bakınca aslında tecno daha iyi duruyor.
  10. YusfarsLn10

Yardım Telefon alacağım, indirim beklemeli miyim yoksa vakit varken almalı mıyım?

Amazonda benim gördüğüm, sadece yeşil rengi kalmış ve 5 adet stoğu var. Kasım gelene kadar kalmaz
  11. YusfarsLn10

https://m.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/android-telefonlar/samsung-galaxy-5g-s21-fe Turkcell pasaj da 7-11 Kasım arasında indirimler oluyormuş. Beklemeli miyim yoksa hemen almalı mıyım?
  12. YusfarsLn10

Yardım Samsung S21FE vs Realme GT2

Ekran değişim ücreti baya fazla, ekranı bozulabilir kısa vadede?
  13. YusfarsLn10

Yardım Samsung S21FE vs Realme GT2

Günlük kullanım için bakıyorum, kamerası iyi olması gerek. Oyun nadir oynarım.
Top Bottom