Yusuf Metin isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Skinny fat den nasıl kurtulabilirim ?

Hocam yağ oranını düşürüp kas oranını arttırmaktan başka çare yok. Omuz, sırt ve kanat kaslarını geliştirmek önemli.
  2. Y

TYT ve AYT sınava yetişir mi?

Derslerim iyi derken evet çalışırsam iyi not alıyorum ama meslek lisesi olduğum için 3 senedir de Matematik görmüyorum sadece 9. sınıfta matematik vardı o zamandan beri çalışmıyorum bu sebepten 0'dan başlıyorum. Belki daha önce böyle bir deneyimi olan vardır diye sordum hedeflerimi ona göre...
  3. Y

TYT ve AYT sınava yetişir mi?

Herkese iyi forumlar, sorum 6 ay sonra olacak olan YKS sınavına 0'dan başlasam yetişir miyim? Okul notlarım bu zamana kadar hep 80 ve üstü idi. Sınavdan 1 gün önce çalışmaya alışkınım hep. Yani sınava çalışsam konuları çok rahat anlıyorum o konuda bir problemim yok. Düzenim şu şekilde olacak...
  4. Y

PC görüntü gelmiyor, bir süre sonra gidiyor

Kral ekran kartı ile ilgili bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum eski ekran kartımda da böyle bir sorun olmuştu ve teknik servis parçalarda değişim vb. Şeyler yapmadan sorunu düzeltmişti yazılımsal bir sorun ama nasıl çözüldüğünü bilmiyorum
  5. Y

2 defa format attım 1 defa sıfırladım ama düzelmedi şuan aygıt yöneticisinde ekran kartının üstünde ve 1-2 şey de daha ünlem çıkıyor Windows un 20H2 01 toplu güncellemesini yaptı sadece o kaldı Windows güncellemesi olarak ama yeniden başlattığım da görüntü gidecek ve gelmeyecek diye düşünüyorum...
  6. Y

Ekran kartımı rx570 den rx5500xt olarak değiştirdim ilk başta takınca görüntü geldi daha sonra gitti ben de format attım daha sonra geldi ekran ama ekran kartı sürücüsünü guncellerlerken tekrar gitti ve bidaha gelmedi tekrar format attım açıldı bir süre sonra ekran gitti tekrar kendi kendine bu...
  7. Y

Yardım Ekrana görüntü gelmiyor ama daha önce de olmuştu

Ben de RX570 vardı onu RX 5500 XT ile değiştim Windows ekranı geldi sonra gitti görüntü gelmedi herhalde sürücüler çakışıyor diyerek format attım görüntü gelmedi PC 4-5 defa yeniden başladı kendi kendine her seferinde ekranda ASUS yazısı ve altında otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyordu sonra...
  8. Y

Rx serisi ekran kartları olan bence elden çıkarsın

Üzerine para ekleyip dedim zaten dalga geçiyorsun heralde aklınca
  9. Y

BU HAZIR SİSTEM NASIL ?

psu yu fsp marka kullandıklarını yazmışlar muhtemelen de öyledir ben de sistem almıştım kasa markası farklıydı ama psu fsp markaydı
  10. Y

yeni ekran kartımı vatan dan aldım orada vardı 1660super değil farkınıbilmiyorum ama msi 1660
  11. Y

beyler şuan bitcoin yükseldi ve fiyatlar arttı eğer rx570-580vb kartlar kullanıyorsanız bence şuan satıp üst model nvidia ya geçmek için çok iyi bir zaman letgo da bitcoin yapacak arkadaşlar çok yüksek fiyat veriyor ben 8gb rx570 imi 1600 e anlaşmıştım ardından biri 1800 teklif etti ve ona...
  12. Y

Yardım Ets 2 geçemediğim yol sorunu

e ne olacak yolu gitmem lazım kargo var
  13. Y

Yardım Ets 2 geçemediğim yol sorunu

beyler ets 2 oynarken bazen yollar kapalı oluyor polis fln duruyor eğer yandan geçip aynı yoldan devam edersem ilerde helikopter oluyor ve yaklaştığım gibi %40-50 hasar yiyiyorum diğer kapalı olmayan yoldan gitmeye çalışırsam beni tekrar aynı yere getiriyor ne yapmam lazım böyle yerlerde
  14. Y

monitör kendi kendine açılıyor

arkadaşlar benim önceden şöyle bir sorunumun vardı biri odanın ışığını açınca monitörün ekranı gidip geliyordu ama ben başka bir sorun yüzünden pc yi garantiye yolladım ve geri geldiğinde ekranın gidip gelme sorunu çözülmüştü ama şuan da bilgisayarın monitörü kendi kendine açılıyor geceleri...
  15. Y

PayDay 2 crack'li indirirsem online oynayabilir miyim ?

20-24 ocak arası ay takvimi indirimi var yazıyor
Top Bottom