Yusuf28 isimli üyenin son içerikleri

1. Y

youtube reklamlarını 2 saniyede geçme

Arkadaşlar mobilde youtube nun engelleyici varsa söyleyin
  2. Y

🔥İndirim Ubisoft Tüm oyunlarda %85 e varan indirim 🔥🔥

Alıcağınız tüm oyunlar diyorsunya crew 2 indirime girmişmi ben göremedim
  3. Y

oyunone sitesi güvenilir mi?

Knk bana the crew 2 bulabilirmisin
  4. Y

Steam tekrar TL'ye geçer mi?

Abi steam beter olsun inşallah batar eskiden ne güzel arada bi indirim yaparlardı bende harçlığımla alırdım şimdi oyunlar ütopik derece lan öğrenciyim lan ben öğrenci bi oyun 50-60 dolar indirime giriyor 20-30 dolar yav insaf be artık yanından bile geçmiyom ea games dolara geçince canıma tak etti
  5. Y

🔥İndirim Voidu Ubisoft indirimleri başladı, AC Valhalla 67 TL

Arkadaşlar 100 liraya oyun alacam da bi sıkıntı cikarmi bide daha önceden alan biri bana soylebilirmi bu is nasil oluyor
  6. Y

oynadığınız en iyi oyun ne ?

Gta 5 nfs payback spiderman miles morales god of war da gayet guzeldi
  7. Y

Oyun Platformlarında En Çok Oynadığınız Oyun Hangisi?

Benim gta 5 ve roblox dur harelde kucukken telefonda cok roblox oynardım ve ps4 de gta 5 oynamayı cok severdim gta 5 toplam butun oynadığım yerlerde çünkü ps4 de cok oynadım ama pc de de arada bir online oynuyom(ben kanser sürekli milleti kesenlerden değilim merak etmeyin :) gta 5 en az 1000...
  8. Y

Steam'den Sonra EA App de Dolara Geçti

Bilgisayarıma crack oyun yuklemek istemiyordum yavaş yavaş istediğim oyunları ya alırım yada uyelikle oynarım diyordum ama steam ea beni buna mecbur bıraktılar ben orta bütçeli insanım bir oyuna 30-40-100 dolar veremem bunlar aşırı yüksek meblalar ben bilgisayarı çok zor aldım zaten
  9. Y

🔥İndirim Voidu Black Friday İndirimleri Başladı! Ac Valhalla 67TL

güvenilir mi? cok iyi geldi fiyatlar bide alırım key calismaz filan diye korkuyorum yani
  10. Y

Gta 5 online navy revolver (los santos slasher)görevinde katil doğmuyor

Merhabalar gta 5 online da los santos slasher görevini yapıyodum bütün clue ları almıştım ama 5.clue vanı bulamamıştım oyüzden yarın bidaha gittim ve tekde buldum 5. Clue van'ı aldım çok az oynadım çıktım katilden mesaj da gelmişti sonra oyuna girdiğimde şehirde bırakmama rağmen sulak yerde...
Top Bottom