Neler Yeni

🔥İndirim Voidu Ubisoft indirimleri başladı, AC Valhalla 67 TL

Yusuf28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf
Arkadaşlar 100 liraya oyun alacam da bi sıkıntı cikarmi bide daha önceden alan biri bana soylebilirmi bu is nasil oluyor

Ben aldım yenice, ilk önce siteden alıyorsun onaylanınca activate diye bir buton çıkıyor siparişler kısmında (her oyunun altında çıkıyor) sonra tıklayınca senin ubisoft hesabına girmeni istiyor, girince de işlemi tamamlıyor ve kendi kendine sekmeyi kapatıyor 5 saniye içinde. Ben aldım geldi ubisoft connect (steam gibi ubisoftun masaüstü uygulaması) oyun kütüphanemde yüklenmeye hazır oyunlarım. Bugün aldım hatta, konuya yazmıstım onaylamadı felan sonra nays onaylamayınca enpara hesabımla denedim, oldu ve aldım oyunları. AC Odyssey, Farcry Primal ve Steep oyunlarını toplam 163tl gibi bir fiyata aldım. Epicden daha ucuz xd

merto043

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mert okan
Ben aldım yenice, ilk önce siteden alıyorsun onaylanınca activate diye bir buton çıkıyor siparişler kısmında (her oyunun altında çıkıyor) sonra tıklayınca senin ubisoft hesabına girmeni istiyor, girince de işlemi tamamlıyor ve kendi kendine sekmeyi kapatıyor 5 saniye içinde. Ben aldım geldi ubisoft connect (steam gibi ubisoftun masaüstü uygulaması) oyun kütüphanemde yüklenmeye hazır oyunlarım. Bugün aldım hatta, konuya yazmıstım onaylamadı felan sonra nays onaylamayınca enpara hesabımla denedim, oldu ve aldım oyunları. AC Odyssey, Farcry Primal ve Steep oyunlarını toplam 163tl gibi bir fiyata aldım. Epicden daha ucuz xd
steep oyununu ne zaman aldın ? ben ne zaman denesem ürün tükenmiştir hatası veriyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Eren Güven
odyssey ve valhalla yı burdan almıştım site güvenilir. ubisoft connect kodu olarak veriyo oyunu. valhalla yı beğenmedim ama. odyssey bence bu güne kadar çıkmış en güzel ac oyunu. tabi level olayı biraz üzücü ama yan görevlerin çoğu eğlenceli. oyunu severseniz hiç sıkılmadan 100 saat gömebilirsiniz. zaten harita olarak ac serisinin en büyük oyunu. yanlış bilmiyorsam odyssey in haritasına diğer bütün ac oyunlarının haritaları sığıyor. açık dünyası ve manzaraları aşırı iyi. sadece npc ler her ac oyununda olduğu gibi odysseyde de -30 iq ama yapacak bi şey yok

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Musa Topçu
Daha dün akşam ac valhalla Ragnarok edition aldım sıkıntı çıkmadı

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
.
Burdan ac oddysey ve valhalla almıştım ikisininde dlcleri ile birlikte. Keşke almasaydım aşırı bayık oyunlarmış. Dying light 2 alsaydım keşke epicten

Senerr

80+ Bronze
Burdan ac oddysey ve valhalla almıştım ikisininde dlcleri ile birlikte. Keşke almasaydım aşırı bayık oyunlarmış. Dying light 2 alsaydım keşke epicten
Yani zevkler ve renkler tartışılmaz ama beni hikayesi o kadar etkilemişti ki iyi son için bir daha oynamıştım. DLC'leri sonradan aldım oyun bitmiyor.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,771
İsim
Oğuz
150 saat süren oyunun kaçıncı saatinde bayık olduğunu karar verdin?

ChristianSerratos

80+ Bronze
Top Bottom