Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İndiegala, Valhalla 67 TL, İmmortal Fenyx 40 TL

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Rusty
Neden voidudan alıyorsunuz şuan indiegaladan valhalla complete çektim direk ubi kütüphaneme geldi

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam hangisinden bahsediyorsunuz voidu mu indiege mi?
Voidu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden voidudan alıyorsunuz şuan indiegaladan valhalla complete çektim direk ubi kütüphaneme geldi
Oradan almış bulundum indiegala siteyi beğenmiyorum :) Bu arada ben düz paket aldım 67 tl ye full pakette tekrar tekrar dlc oynamayı sevmiyorum. Kötü yapmamışımdır umarım

heraishere

80+ Bronze
Hocam ubisoft connect hesabımı bağlamıyorum sürekli aynı sayfaya atıyor yardım eder misin bu konuda?

Voidu

Oradan almış bulundum indiegala siteyi beğenmiyorum :) Bu arada ben düz paket aldım 67 TL ye full pakette tekrar tekrar dlc oynamayı sevmiyorum. Kötü yapmamışımdır umarım
Hocam zaten ubisoft hesabım giriş yapılıydı eşle diyince direkt giriş sağladım hesaba ancak gelmedi kütüphaneme.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam ubisoft connect hesabımı bağlamıyorum sürekli aynı sayfaya atıyor yardım eder misin bu konuda?

Hocam zaten ubisoft hesabım giriş yapılıydı eşle diyince direkt giriş sağladım hesaba ancak gelmedi kütüphaneme.
Hocam ilk alımda benimde öyle oldu ödemeyi iptal ettiler. Tekrar satın aldım direk hesaba eklendi.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Voidudan valhalla ve far cry aldım siparişlerimden etkinleştir deyip ubisoft connrect e bağlanıyor, ubisoft un PC uygulamasında görünüyor anında oyun.

Ekler

• IMG_20231123_220107.jpg
    IMG_20231123_220107.jpg
    199.1 KB · Hit: 38

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kağan UĞURLU
Voidudan valhalla ve far cry aldım siparişlerimden etkinleştir deyip ubisoft connrect e bağlanıyor, ubisoft un PC uygulamasında görünüyor anında oyun.
Hocam Valhala yı full sürüm mü aldın? Bir de Far Cry 6 şimdi alacağım hangi paket önerirsin?

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Rusty

indiegaladan mı alacaksın?

alikorkut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Korkutali avar
Bende almak istiyordum hesabıma girdim hesabımda varmış oyun ama ben hiçbir yerden almadım mart 2022 de almışım birde benmi kafayı yedim bugmu oldu çözemedim.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kağan UĞURLU
Bende almak istiyordum hesabıma girdim hesabımda varmış oyun ama ben hiçbir yerden almadım mart 2022 de almışım birde benmi kafayı yedim bugmu oldu çözemedim.
Almışsın demek sonra oynarım diyip. :)

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Rusty
INDIEGALA'DA UBISOFT HESABINI BAĞLARKEN SORUN YAŞAYANLAR -

Hesap resmi > My Library > Wallet & Settings > Linked Accounts > uplay connect page tıklıyorsunuz ve ordan uPlay hesabınızı bağlıyorsunuz.

Connected as "üyelik adınız" yazdıktan sonra Ubisoft oyunlarını sorunsuz alabilirsiniz. Satın alımdan önceki sayfa yenileme sorunu giderilmiş oluyor. Bunu her oyun almadan önce yapmanız lazım nedense bağlantı kopuyor.

Top Bottom