Neler Yeni

🔥İndirim Epic gameste 60tl lik kupon ile alınabilecek oyunlar

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Eline sağlık :)
Bu kuponlar daha öncekiler gibi oyun aldıkça yenileniyor mu?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Okan Aslantaș

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
1. Assassin's creed odyssey gold edition (67.25₺)
Arkadașlar oyunun deluxe editionu ve gold editionu alirsaniz 80 tlyi gecitigi icin 60 tllik kuponu kullanabiliyorsunuz. Fakat ben deluxe edition onermem zirh kilic vs veriyor sadece. Gold edition zaten deluxe editionu icinde barindiriyor ve ekstra dlc hikaye pakedini aciyor. Ayrıca gold edition alana season pass da veriyor. Season pass alana da ac 3 remastered oyunu hediye. O yüzden gold edition alın

2. Assassin's creed origins gold edition(29.10₺)
Bunda zaten indirimi kullanabilmek icin mecbur gold edition almaniz lazim ekstra hikaye dlc leri aciyor.

3. Gta v premium edition (32.95₺)
Arkadașlar daha once epic games ucretsiz vermisti fakat almamayanlar olduysa uzulmeyin kuponla alabilirsiniz fiyati gayet uygun

https://www.epicgames.com/store/tr/p/grand-theft-auto-v

4. Rainbow six siege (35₺)
Arkadaslar bu oyun icin kupona ihtiyaciniz yok fiyati gayet uygun kendisi 35 TL

https://www.epicgames.com/store/tr/p/rainbow-six-siege

5. The crew 2 gold edition (21₺)
Arkadaslar bu oyunun gold editionu kuponla birliktr 21 TL'ye alabiliyorsunuz gayet uygun

6. Watch dogs 2 gold edition (29.80₺)
Bu oyunu da epic games daha onceden ucretsiz vermisti fakat alamayanlar icin fiyati uygun arkadaslar

https://www.epicgames.com/store/tr/p/watch-dogs-2

7. Watch dogs legion (74.50₺)
Kuponla birlikte gayet uygun fiyati

https://www.epicgames.com/store/tr/p/watch-dogs-legion

8. Cyberpunk 2077 (140₺)

9. Assassin's creed valhalla (141.50₺)

10. Control (100₺)

11. Red dead redemption 2(140₺)

12. Detroit become human (39.40₺)

13. Hitman goty edition(65₺)
Bu oyun kuponsuz 65 TL 260tlden indirime girmis bakabilirisniz

14. Witcher 3 goty edition (15₺)
Arkadaslar steamde de 15 TL suan hangisinden almak isterseniz https://www.epicgames.com/store/tr/p/the-witcher-3-wild-hunt

15. Metro exodus(39.60₺)

16. Mount and blade bannerlord (74.99₺)

17. Mafia definitive edition (95.40₺)

18. Beyond two souls (35₺)

19. Heavy rain (35₺)

20. Star wars jedi fallen order (107.99₺)

21. Mafia II definitive edition (26.95₺)

22. Mafia III definitive edition (26.95₺)

23. Snowrunner (70₺)
Kupon ile birlikte 70 TL'ye düșüyor.

24. Immortals fenyx rising (74.50₺)

25. Red dead online (67.50₺)

26. Godfall (104.34₺)

27. World war z goty edition (23.46₺)

28. Alien isolation (26.17₺)
Bu oyunu da epic games 2 defa ücretsiz vermiști. Alamayan olduysa fiyatı uygun

29. Star wars battlefront II celebration edition (37.99₺)
Bu oyunu da epic games daha önceden ücretsiz vermiști fakat alamayan olduysa yine fiyatı uygun

30. Rage 2 deluxe edition (39.75₺)
Bu oyun da onceden verilmisti yine indirime girmis almadiysaniz deluxe versiyonunu kuponla alabilirsiniz

31. Borderlands 3 (41.97₺)

32. Far cry new dawn complete edition (41.80₺)

33. Far cry 5 gold edition (31.80₺)

34. Far cry 4 (30₺)

35. Far cry primal apex edition (23.70₺)

36. Far cry 3 (15.44₺)

37. Vampyr (47.50₺)

38. Cities skylines (12.5₺)

39. Ghost runner (24.50₺)
Kuponla birlikte 24.5 TL'ye geliyor alabilirisniz

40. Tom Clansy's Ghost recon wildlands gold edition (34.50₺)

41. Death stranding (99.60₺)

42. The division 2 warlords of new york (20.70₺)

43. Tom Clansy's Ghost recon breakpoint gold edition (29.70₺)

Arkadaslar telefondan hazırladım kötü olduysa affola. Eklememi istediğiniz oyunlar varsa yazın ekleyeyim.

Kuponun nasıl alındığını bilmeyenler için NBA_2K21 oyununu hesabınıza epic gamesten ücretsiz olarak eklediğinizde size 80tl üzeri icin 60tl indirim kuponu veriyor

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
@Sherlock Holmes @alperenn01 @FERRUM @radasamara @Furkan1461 @Psyduck @JumboG4rid3s @keremcnsz24 @UzunKing @whoamii @LegendaryS @Daffy.aep
@Jack_Daw
Hocam hepsini oynadıysan 100tl ile oyun alabilecek olsak hangilerini önerirdin
Bu arada daha bilgisayarım yok alınca oyun olsun diye oyunları ucuzdan topluyorum söyleyeceğiniz oyunlar sonradan daha cok indirime girerse tahmininizce söylemeyebilirsiniz

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Okan Aslantaș
Bu arada daha bilgisayarım yok alınca oyun olsun diye oyunları ucuzdan topluyorum söyleyeceğiniz oyunlar sonradan daha cok indirime girerse tahmininizce söylemeyebilirsiniz
Hocam bende sizinle aynı durumdayım yazın pc alıcam. Cogunu oynamadim fakat biliyorum arkadaslarim vs oynuyordu. Ben olsam origins, odyssey, yoksa gta v, detroit, witcher 3 goty, m&b, metro exodus. Bunlardan birini secerdim. Yaptığım listedeki oyunlardan 6 7 tanesi bende var zaten. Hepsine para veremeyeceğim icin asiri pahali olmayanlari aldim. Kalanini torrentten oynamayi düşünüyorum.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Hocam bende sizinle aynı durumdayım yazın pc alıcam. Cogunu oynamadim fakat biliyorum arkadaslarim vs oynuyordu. Ben olsam origins, odyssey, yoksa gta v, detroit, witcher 3 goty, m&b, metro exodus. Bunlardan birini secerdim. Yaptığım listedeki oyunlardan 6 7 tanesi bende var zaten. Hepsine para veremeyeceğim icin asiri pahali olmayanlari aldim. Kalanini torrentten oynamayi düşünüyorum.
Ben de rdr2yi öyle oynucam ya da steam 10ar tl hediyeler veriyor ya onları biriktirip alcam maalesef TR şartlarında çok pahalılar bu arada oddysey deluxe edition var ama iade etmeye çalışıp gold editionu alcam
Witcher 3 gotye var
Gta5i de arkadaşın hesaptan oynucam
Detroit, m&b ve metro exodus kaldı onlara yeterse param alıyım bir

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Ben hepsini oynmadım ancak oynadığım Death Stranding var onu oynamanızı şiddetle öneririm çünkü çooook güzel :love: :love:

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Okan Aslantaș
Hocam izlerken yürümekten ibaret gibi gözüküyor ama
Eger butceniz yeterse bende oneririm. Műzikleri vs çok güzel. Ben youtubdan bikac bolum izlemistim. Cok hosuma gitti benim acikcasi. Fakat biraz pahali gibi. Yinede alirim diyosaniz alabilirsiniz. Ben torrentten oynayacagim. Sahsen simdilik oyunlara degil alacagim bilgisayara para ayirmayi tercih ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eger butceniz yeterse bende oneririm. Műzikleri vs çok güzel. Ben youtubdan bikac bolum izlemistim. Cok hosuma gitti benim acikcasi. Fakat biraz pahali gibi. Yinede alirim diyosaniz alabilirsiniz. Ben torrentten oynayacagim. Sahsen simdilik oyunlara degil alacagim bilgisayara para ayirmayi tercih ediyorum
Zaten ayni kuponlar yilbasina yine gelir. Ben odyssey gold edition, origins gold edition ve Witcher 3 goty yilbasinda yine ayni 60tllik kuponla almistim. Yine ayni fiyatlara dusuyorlar.

Top Bottom