Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İndiegala, Valhalla 67 TL, İmmortal Fenyx 40 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
INDIEGALA'DA UBISOFT HESABINI BAĞLARKEN SORUN YAŞAYANLAR -

Hesap resmi > My Library > Wallet & Settings > Linked Accounts > uplay connect page tıklıyorsunuz ve ordan uPlay hesabınızı bağlıyorsunuz.

Connected as "üyelik adınız" yazdıktan sonra Ubisoft oyunlarını sorunsuz alabilirsiniz. Satın alımdan önceki sayfa yenileme sorunu giderilmiş oluyor. Bunu her oyun almadan önce yapmanız lazım nedense bağlantı kopuyor.
Hocam sorun tamamen chrome kaynaklı. Sorun telefonda da devam edince tarayıcı değiştim düzeldi. Operada sorunsuz bağlanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Güler
Arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşadım voidu'dan oyunu aldım ama aktifleştiremiyorum ubisoft id şifre yazmama rağmen girmiyor bağlanmıyor ubisofta sonra geri atıyor e posta şifreye key gözükmüyor aktifleştir diyorum sürekli ama olmuyor
nasıl halledeceğiz yapacağız iade işini ?

idorojen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Atakan Rodi
Arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşadım voidu'dan oyunu aldım ama aktifleştiremiyorum ubisoft id şifre yazmama rağmen girmiyor bağlanmıyor ubisofta sonra geri atıyor e posta şifreye key gözükmüyor aktifleştir diyorum sürekli ama olmuyor
nasıl halledeceğiz yapacağız iade işini ?
Voidu destege yazarsan illa ki paran iade edilir hocam. Ubisoft Connect uygulaması yükleyip oradan baktınız mı oyunlarınıza? Oraya gelmiş olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Güler
Voidu destege yazarsan illa ki paran iade edilir hocam. Ubisoft Connect uygulaması yükleyip oradan baktınız mı oyunlarınıza? Oraya gelmiş olabilir
baktım hocam her yere ama yok oyun zaten keyide gözükmüyor aktifleştir yazısı var tek ondada ubisoft hesabını bağlamaya calısıyorum olmuyor inanın bana yapmadığım şey kalmadı telefondan dahi denedim bir türlü aktifleştiremiyorum

idorojen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Atakan Rodi
baktım hocam her yere ama yok oyun zaten keyide gözükmüyor aktifleştir yazısı var tek ondada ubisoft hesabını bağlamaya calısıyorum olmuyor inanın bana yapmadığım şey kalmadı telefondan dahi denedim bir türlü aktifleştiremiyorum
Ubisoftta key yok zaten hocam direkt hesaba düşüyor normalde ama sanırım iade edeceksiniz mecbur :(

Top Bottom