zekaizz isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Görev çubuğu yüklenmiyor

Ben de inanmadım dostum ama interneti kesip açtığımda eski halinde açıldı
  2. Z

Görev çubuğu yüklenmiyor

Merhaba. Her şey normalden bilgisayarı ilk açtığımda şifre girdikten sonra çok yavaş açıldı ve açıldığında da başlama uygulamaları görev çubuğu gelmedi. Dün gece tiktokta bi video gördüm ve benim sorunumun aynısıydı yorumlara baktığımda interneti kesip öyle bilgisayarı açmayı denemesini...
  3. Z

Oyuncu Koltugu Önerisi ?

ofis koltukları da çok absürt fiyata var
  4. Z

Oyuncu Koltugu Önerisi ?

Arkadaşlar selam yaklaşık 1500-1600 gibi bi bütçem var sınav senem hem oyun oynarken rahat edebileceğim hem de ders çalışırken beni rahatsız etmeyecek bi koltuk arıyorum Türksitin T1 koltuğunu buldum ancak emin değilim yardim edebilirseniz çok sevinirim 1658578745
  5. Z

Win10 lite nasıldır ?

Win 10 home kurdum. Zorlanacak bir sistem değil.
  6. Z

Win10 lite nasıldır ?

Dostlar iyi forumlar. Bilgisayara format atmayı düşünüyorum ve bunun yanında lite edition geçmeyi düşünüyorum ancak bazı yorumlarda veri hırsızlığı gibi önemli konular gördüm. Sizce Win10 lite kullanılır mı
  7. Z

Bilgisayarımda virüs var

Win10 için henüz yokmuş sanırım. O yüzden kullanamıyorum
  8. Z

Bilgisayarımda virüs var

Kaspersky kullandım şu an herhangi bir şey bulamadı. Dün malwarebytes ile temizlemiştim. Diğerlerini de deniyorum. Teşekkürler yardımınız için
  9. Z

Bilgisayarımda virüs var

Teşekkür ederim. Hemen ilgileniyorum. Teşekkür ederim
  10. Z

Bilgisayarımda virüs var

Dostlar selam Malwarebytes ile yaptığım tarama sonucu 26 tane Trojan(Bitcoin-miner olarak gösteriyor) Riskware olarak virüs gösteriyor. Bunlardan formatla kurtulabilir miyim ? Başka şekilde kurtulma yolları var mıdır ? Son zamanlarda oyunlarda işlemci ekran kartını besleyemiyordu buna sebep...
  11. Z

Bir anda darboğaz sorunu başladı.

Dostum selam. Biraz geç yanıt veriyorum ama cevaplarsan sevinirim. Malwarebytes ile tarama yaptığımda bitcoin miner olarak gösteriyor. Ve 26 tane. Format atsam geçer mi veya malwarebytes'e güvensem çözer mi ?
  12. Z

önerdiğin bi uygulama var mı ? 1621725253 Servis bana baya uzak ve bu dönemde yine götüremem. Sorunun neyde olduğunu anlasam ilgileneceğim. Voltajda sorun olabilir mi ?
  13. Z

Sıcaklık değerlerine baktım. işlemcim ilk kez bugün ekran kartı kullanmazken 68 dereceye çıktı. normalde hep 50 altı kalırdı
  14. Z

Hayır. Yüklememiştim, oyun esnasında kontrol ettiğimde sadece oyun kullanıyor. Bir de discord. Sadece bugün olan sorun
  15. Z

Dostlar selam. Bugün bilgisayarımda aşırı gereksiz darboğaz oluyor. Valorantta %20 ekran kartı kullanıp %80 işlemci kullanıyor. LoL oynarken de 5. dakikadan sonra GPU kullanılmamaya başladı ve işlemci %68 civarına çıktı. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Sistemdeki parçalar tamamen uyumlu...
Top Bottom