Kullanım Şartları

1- Donanım Arşivi Forumu'nda üyeler ve ziyaretçiler tarafından oluşturulan konular, yorumlar ve tüm metaryaller Donanım Arşivi Forum yöneticileri ve moderatörleri tarafından uygunsuz görüldüğü durumda silinecektir. Forumumuzda hakaret, fikir özgürlüğüne saygısızlık, ırkçılık, dinlere saygısızlık, küfür, tehtid edici söylem ve hareketler, illegal paylaşım, warez, kopya, pornografi, kumar, silah ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı tüm konu, yorum ve tüm metaryalleri oluşturmak/açmak yasaktır

2- Donanım Arşivi Forum sitesinde üyeler ve ziyaretçiler tarafından yazılan yorum, oluşturulan konu, paylaşılan fotoğraf, videolar, linkler ve tüm materyaller bu paylaşımda bulunan forum kullanıcımızın sorumluluğunda olup, Donanım Arşivi sorumluluk kabul etmemektedir. Forum üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tarafından yapılacak herhangi bir illegal durumda üyemizin ve ziyaretçimizin IP adresi ve giriş bilgileri gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere saklanır.

3- Donanım Arşivi Forum üyeleri ve ziyaretçileri forumumuza girdikleri her türlü bilginin kaydedileceğini kabul etmektedir. Bu bilgiler 3. şahıslara verilmeyip saklancak olsada herhangi bir fiziki/sanal saldırı veya direkt hack durumunda bu bilgilerin 3. şahıslara geçmesi halinde, yönetici/ler, webmaster/lar ve moderatör/ler sorumlu tutulamazlar.

4- Donanım Arşivi Forum üyeleri ve ziyaretçileri oluşturdukları veya paylaştıkları; herkese açık konular, yazılan yorumlar, videolar, fotoğraflar ve tüm metaryeller sosyal medya ağlarımız ve diğer servislerimizde paylaşılabileceğini ve kullanılabileceğini kabul etmektedir.

5- Donanım Arşivi Forumu üyelerin ve ziyaretçilerin bir başka üye veya ziyaretçiye kişisel bilgilerini paylaşmasını önermemektedir. Önerimize zıt olacak şekilde bir forum üyemizin kişisel bilgilerini bir başka üye veya ziyaretçiye yazılı veya sözlü anlatmasından oluşacak tüm mağduriyeti, kişi gizliliğin ihlali ve oluşan tüm sorunlardan forum üyemiz kendisinin sorumlu olduğu kabul eder.

6- Donanım Arşivi, donanimarsivi.com ve donanimarsivi.com/forum üzerinde oluşturulan konu, yorum, fotoğraf, video (Youtube, Facebook ve tüm servislerde oluşturup paylaştığımız videolar sadece embed kodu ile web siteye gömülebilir), haber, inceleme içeriklerini kaynak belirtmek koşulu ile başka sitelerde kullanılmasına izin vermektedir.

7- Donanım Arşivi yöneticileri/adminleri bir üye tarafından açılan konuyu veya yorumu forum kurallarımıza aykırı görürse üyeye haber vermeksizin yine forum kurallarımıza göre düzenleyebilir veya silebilir.

8- Forumumuzun üyeleri ve ziyaretçileri İKİNCİ EL bölümümüzün de kuralları kabul etmiş sayılır.

9- Donanım Arşivi, kullanım sözleşmesini değişen koşul ve yasalara göre haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir, kaldırabilir veya yeni sürümünü yayınlayabilir. Forum üyemiz veya ziyaretçimizin ilgili sayfadan bu değişiklikleri takip etmesi gereklidir.
Top Bottom