Neler Yeni

23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ
23 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Konuyu hersene editleyeceğim.
1. Edit. 24 oldum. Durum aynı. (Geçen hafta 24e girmiştim unutmuşum pardon)

.

Son düzenleme:

Golf 4 R32

80+ Silver
benimde olmadı insan eksikliğini hissediyor
etrafına bakıyorsun herkesin sevgilsi var mutlular
birde aileden çok ilgi görmüyorsan çok ihtiyacın oluyor

Monarchz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut
Ben de 23 yaşındayım. Bu sene üniversite bitecek durum aynı. Ama çok dert etmiyorum. Kendi hayatım ve kariyerim için çabalıyorum. Onun da sırası gelecek inşallah. Bu devirde para olmadan olmuyor o işler.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ayağına gelmiyor. Öyle filmlerdeki gibi bi’ aşk beklemeyin. Kendini geliştireceksin , özgüvenli olacaksın zaten oluyor sonra. Klasik laflar ama doğru.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Ben de 23 yaşındayım. Bu sene üniversite bitecek durum aynı. Ama çok dert etmiyorum. Kendi hayatım ve kariyerim için çabalıyorum. Onun da sırası gelecek inşallah. Bu devirde para olmadan olmuyor o işler.
bu devirde bir erkeği parası için sevmeyen kız gerçekten çok yok kimsede iyi niyet yok ve artık kimse yeni birilerini tanımak istemiyor herkes para pul peşinde

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benimde olmadı. Yalnızlığa alıştıysan sorun yok.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Ayağına gelmiyor. Öyle filmlerdeki gibi bi’ aşk beklemeyin. Kendini geliştireceksin , özgüvenli olacaksın zaten oluyor sonra. Klasik laflar ama doğru.
en önemlisi red yediğinde sevgili olmak için uğraşmayacaksın s. edeceksin demekki seni istemiyor elbet seni isteyen birisi çıkar zaten karşına

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Ahmet Deniz

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
en önemlisi red yediğinde sevgili olmak için uğraşmayacaksın s. edeceksin demekki seni istemiyor elbet seni isteyen birisi çıkar zaten karşına
evet yani kaybeden kişiler birine aşırı bi şekilde takılanlar , psikolojisi çabuk etkilenenler vs

O kişiye aşık olduğundan değil takıntı yaptığından takılı kalıyorsun kızda da erkekte de aynı şekilde. Takıntılı kaldığın zaman karşıdaki bunun farkında olduğundan dolayı oyuncak gibi oynuyor seninle. Ama sen onun beklemediği bi hareket yapıp umursamayıp onu direkt hayatından çıkartıp başkasıyla konuşmaya başlarsan ve bi şekilde exinin bundan haberinin olmasını sağlarsan bu sefer senin ona takıntılı olmanı hedefleyen kız sana takılıp kalacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve genel insanların kaybettiği nokta korkak olmaları. 0 özgüvenle kızla konuşmaya başlıyor. Öyle başladığında amacını düzgün belirtecek kadar özgüveni olmadığından daha arkadaş tarafına kayıyor sonra açıldığında friendzone yiyor. Baştan adam gibi amacını alttan alttan belli ederek konuşsan olma ihtimali bin kat daha yüksek. Eğer kız da alttan alttan istemediğini söylüyorsa anca arkadaş tarafına kayarsın veya direkt konuşmazsın. Eğer tam tersi kız da yine alttan alttan ilişki hakkında betimlemeler yapıyorsa daha hızlı adım atmaya başlayıp işi direkt ilişkiye taşırsın.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Birinden red yiyip inadına peşinden giden kişi eziktir bence. Ayrıca senin sorununda muhtemelen sosyal biri olmamandır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
23 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Konuyu hersene editleyeceğim.

.
Bende yapmadım çokta gerekli bir şey değil çünkü ne bileyim sevgili öyle sırf göstermelik için ya da boşta kalmamak için yapılabilecek bir şey değil ha deneme için olabilir tecrübe iyidir her zaman ama yokluğunu hissediyorsan bu aşk ilişkileri oturduğun yerde olmuyor aktif olmak gerekli sanırım .

Rulep

80+ Gold
bu gidip kızlarla tanışacaksınız onlar gelmez çok yakışıklı da olsanız yapmanız gereken bu

Kara*

80+ Silver
Boşver daha çıtır yaştasın elbet bulursun kendine göre birini. Bu zamanda ciddi öyle ilişki aşklı bir şey kuracaksın sonra iş evlenmeye gelecek falan senin ömür gider kapiş bak keyfine.

Top Bottom