Neler Yeni

23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,026
İsim
Taha Efe
23 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Konuyu hersene editleyeceğim.
1. Edit. 24 oldum. Durum aynı. (Geçen hafta 24e girmiştim unutmuşum pardon)

.
21 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Konuyu hersene editleyeceğim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Olması için bir şey yaptın mı?

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
23 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Konuyu hersene editleyeceğim.
1. Edit. 24 oldum. Durum aynı. (Geçen hafta 24e girmiştim unutmuşum pardon)

.
Aynı durumdayız dostum.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Dwayne Rolly
salla knk boş iş oldugunda anlayacaksın ne kadar boş iş oldugunu illada yapıcam dersen özgüvenli olucaksın kendi kendi kendine gelmez sana

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali
Ya Allah aşkına bu dünya nereye gidiyor bazen anlamıyorum bence hep bu telefon sosyal medya yüzünden bunlar oluyor adam 24 yaşına gelmiş hala sevgilisi olmamış aşağılamak için söylemiyorum ama kardeşim eğer herhangi bir engelin yoksa kendine çeki düzen ver dışarı çık özgüvenli falan ol böyle hayat olur mu
Ben ağustosta 27 olacam benimde olmadı hiç çirkinsen hiç bi yaşta olmaz benim olmicak mesela

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
Ben ağustosta 27 olacam benimde olmadı hiç çirkinsen hiç bi yaşta olmaz benim olmicak mesela
öyle deme illa biri çıkar karşına bu ortamı senin de yaratman gerekebilir.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Çok yanlış bi düşüncedesin kral. Tanıdığım 5-6 tane çirkin diyebileceğim arkadaşım var. Zamanında onlarda bu durumdan muzdariplerdi ama ilerleyen zamanda kız arkadaşları oldu ve 2 tanesi de evlendi geri kalanlardan da bi kaç tanesinin hâlâ ilişkisi var. Yani yüzünü beğenmiyor olabilirsin (gönül eğer severse yüze hiç bakmıyor bu arada) gidip vücut yapabilirsin, kendi kişiliğini gösterecek bi hobi edinebilirsin. Tonla şey var dikkat çekmek ve kendini beğenmek ve beğendirmek için. Sana tavsiyem yüzünü değiştirmezsin ama eksik olduğun konuların üzerine gitmelisin. Spor yapabilirsin, dil öğrenebilir ve ya enstürman çalabilirsin. Bu tarz şeyler insana özgüven kazandırır özgüvenli bi insanda daima dikkat çeker.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali
öyle deme illa biri çıkar karşına bu ortamı senin de yaratman gerekebilir.
Nasıl yaratıcaz mesela ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok yanlış bi düşüncedesin kral. Tanıdığım 5-6 tane çirkin diyebileceğim arkadaşım var. Zamanında onlarda bu durumdan muzdariplerdi ama ilerleyen zamanda kız arkadaşları oldu ve 2 tanesi de evlendi geri kalanlardan da bi kaç tanesinin hâlâ ilişkisi var. Yani yüzünü beğenmiyor olabilirsin (gönül eğer severse yüze hiç bakmıyor bu arada) gidip vücut yapabilirsin, kendi kişiliğini gösterecek bi hobi edinebilirsin. Tonla şey var dikkat çekmek ve kendini beğenmek ve beğendirmek için. Sana tavsiyem yüzünü değiştirmezsin ama eksik olduğun konuların üzerine gitmelisin. Spor yapabilirsin, dil öğrenebilir ve ya enstürman çalabilirsin. Bu tarz şeyler insana özgüven kazandırır özgüvenli bi insanda daima dikkat çeker.
İstisnalar kaideyi bozmaz hocam dış görünüş her zaman ilk adımı oluşturuyor

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Nasıl yaratıcaz mesela ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstisnalar kaideyi bozmaz hocam dış görünüş her zaman ilk adımı oluşturuyor
Sen kendine güvenmezsen bi istisna olamazsın hocam. Bu ümitsizlik de birine yakıştırdığım bi şey değil. Biraz kendinize çekidüzen verin. Gidip en basiti kendinizi verip bi vücut yapsanız da sayısız kişinin dikkatini çekersiniz. İstediğiniz kadar çirkin oldun eğer fiziğiniz iyiyse sizi daima tahmin edemeyeceğiniz kadar ileri taşır.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
Mehmet Aslan
Benimde hiç olmadı. Eksikliğini hiç hissetmedim açıkçası :D

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1