Neler Yeni

4K ANİME?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan
premiere pro - avclabs video - anymp4 video - dvdfab video- hitpow programları ile videoların, fotoğrafların kalitelerini yükseltme yapabilirsin
Bunların babası topaz zaten bu işi yapan onda bile bu kalite olmuyor diyorum farklı bir şey kullanıyorlar belli ki

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
Bunların babası topaz zaten bu işi yapan onda bile bu kalite olmuyor diyorum farklı bir şey kullanıyorlar belli ki
açıp baktın mı dediğim programlara tabikide hayır, topaz evet iyi ama adobe premiere pro topazdan iyi, canva var birde kullanmadan bilemezsin iyi mi kötü mü diye, öneri istemiyorsan neden yazıyorsun o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

sabahta aynı siteyi başka hesaptan övmüştü galişba ban yemiş jsıaaydsuabssadğüo
gerçekten reklam yapıyor, başka açıklaması yok, yazışmalarına baksana

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar bir site keşfettim reklam olmaması için adını veremiyorum 4K Anime hizmeti verdiklerini söylüyorlar.. Bu arkadaşlar ilk ve tek olduklarını iddia ediyorlar hem de Dünya'da
Bir gireyim bakayım dedim gerçekten de bütün animeler 4k. Diğer sitelerle bir karşılaştırma yaptım sonuç gerçekten şaşırtıcı. Reklam falan filan da yok bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? 2 örnek resim bırakıyorum bu resimler direkt benim ekran görüntüsü aldığım resimler. Birisi bizim klasik anime sitelerindeki 1080p diğeriyse malum sitedeki 4K. Bunu nasıl yapıyorlar kendimiz de yapabilir miyiz?
Fikirleriniz neler?

Görsel direkt sitelerden ekran görüntüsü naruto isimli animenin 2. bölümünden
O sitede sonsuz üyeyim gerçekten çok kaliteli gözlerim bayram ediyor resmen 4K mükemmel bir şey aslında bütün film sitelerinin geçmesi gerekiyor 1080p nin modası geçti artık

Arkadaşlar bir site keşfettim reklam olmaması için adını veremiyorum 4K Anime hizmeti verdiklerini söylüyorlar.. Bu arkadaşlar ilk ve tek olduklarını iddia ediyorlar hem de Dünya'da
Bir gireyim bakayım dedim gerçekten de bütün animeler 4k. Diğer sitelerle bir karşılaştırma yaptım sonuç gerçekten şaşırtıcı. Reklam falan filan da yok bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? 2 örnek resim bırakıyorum bu resimler direkt benim ekran görüntüsü aldığım resimler. Birisi bizim klasik anime sitelerindeki 1080p diğeriyse malum sitedeki 4K. Bunu nasıl yapıyorlar kendimiz de yapabilir miyiz?
Fikirleriniz neler?

Görsel direkt sitelerden ekran görüntüsü naruto isimli animenin 2. bölümünden
Ben atayım örnek resim
20240413_090303.jpg

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,066
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Son düzenleme:

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yusuf Özdemir
Gerek yok. Çizgi film sonuçta. 480p izliyorum ben.
Bu yıl ya da geçen MSÜ sınav provasında sormuşlardı. "Hıyar salatalık değildir, salatalık hıyardan özeldir!" demek ne kadar saçmaysa anime ye de animasyon veya çizgi film dememek de o kadar saçma diye. Sonuçta çizgi film canlı değil demek. Kağıt üzerine veya sanal ortamda çizilmiş demektir.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
Bu yıl ya da geçen MSÜ sınav provasında sormuşlardı. "Hıyar salatalık değildir, salatalık hıyardan özeldir!" demek ne kadar saçmaysa anime ye de animasyon veya çizgi film dememek de o kadar saçma diye. Sonuçta çizgi film canlı değil demek. Kağıt üzerine veya sanal ortamda çizilmiş demektir.
Anime japonca kelime, Türkçe anlamı da mangalardan uyarlanmış çizgi film demek, Türkçe demek istiyorsan direk Japon çizgi filmi, İngilizce de japanese cartoon desek sorun olmaz, çünkü hepsinin anlamı aynı tabi anime demek daha kolay geliyor anime diyince hemen anlaşılıyor japon çizgi filminden bahsettiğimiz😁.

da modlarına göre reklam değil ama :D
çünkü yazışmaları okumak istemiyorlar, eskiden modlar iyiydi, şimdi artık saldılar çok fazla konu olduğu için herhalde.

Son düzenleme:

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yusuf Özdemir
Anime japonca kelime, Türkçe anlamı da mangalardan uyarlanmış çizgi film demek, Türkçe demek istiyorsan direk Japon çizgi filmi, İngilizce de japanese cartoon desek sorun olmaz, çünkü hepsinin anlamı aynı tabi anime demek daha kolay geliyor anime diyince hemen anlaşılıyor japon çizgi filminden bahsettiğimiz😁.

çünkü yazışmaları okumak istemiyorlar, eskiden modlar iyiydi, şimdi artık saldılar çok fazla konu olduğu için herhalde.
o soruyu sende mi gördün? Paragraf kitabındaymış hatırladım. atayım mı soruyu

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Hocam yapay zeka ile yükseltiyolar. Bizim samsung oled tv dede var (2023). 1080p görüntüyü 4k ya yükseltiyor. Tabi bizimki anlık render aldığından görüntüde kayma felan oluyor ara sıra. Attığınız fotolar hep uakın çekim. Bide uzak çizim bakın yapay zekanın saçmaladığını göreceksiniz : D

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,775
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Topez video ai. Yapay zeka ile 4K Upscale ediyorlar. Anime` lere yapmaları güzelde aslında Kurtlar Vadisi` ne yapsalar efsane olur.

Top Bottom