Neler Yeni

Elimdeki parayla bir iş yapmak istiyorum, ne yapabilirim?

wake up to reality

80+ Silver
Eskiden çalışarak biriktirmiştim sonra dolar almıştım. Yaklaşık 3K dolar var. Ben bunla bir iş yapmak istiyorum. İşe atılmak istiyorum yani boş boş dursun istemiyorum. Ne yapabilirim? Risksiz bir iş var mıdır bu parayla yapabileceğim?

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hisse. Veya al sat yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hisse veya coin tarzı şeylere bulaşmayı düşünmüyorum
videodaki tarz bir şey yapmak istiyorum da benim bildiğim dropshipping videolarda anlatıldığı gibi kolay değil

birşeyler satmayı düşünürmüsün?
sistem alsat yapıyorum uyguna sistem bulunca ama onu zaten kredi kartıyla aldığım için bu paraya dokunmuyorum

alsatla uğraştım yani tecrübem var ama online ya da yurtdışı şeylerle uğraşmadım 2.el sattım sadece

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
videodaki tarz bir şey yapmak istiyorum da benim bildiğim dropshipping videolarda anlatıldığı gibi kolay değil

sistem alsat yapıyorum uyguna sistem bulunca ama onu zaten kredi kartıyla aldığım için bu paraya dokunmuyorum

alsatla uğraştım yani tecrübem var ama online ya da yurtdışı şeylerle uğraşmadım 2.el sattım sadece
Panda veya cnfans gibi sitelerden orijinalden farksız ürün getirip satıyorlar.900 tl ye max geliyo ürün ve 2500 tl ye satıyolar.Farkına nasıl varmadan alabiliyolar anlamıyorum:Birde şu sıralar yurtdışından forma getiriyolar.Tayland yapımı dehşet formalar.Kumaşı türkiyedeki kolpacı formacıların sattığı gibi değil.Nike poşeti nike etiketi onlar aşırı fazla satıyo.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Bu arada hisse güzel bir şey. Bir bakın derim.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Şeker
vozol 10k-12k al satı yap instagram ve tiktoktan güzel etkileşim tutturursan iyi para geliyor :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,312
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Denemedim sermayem olduğundan ama duydum fikir olsun diye diyorum. Çok satabileceğini düşündüğünüz ürünleri aliexpress tarzı sitelerden bulun ve anlaşabildiğiniz satıcılar ile toplu alışveriş yapın, daha uyguna geliyor diye biliyorum ama araştırmak lazım.
Hem ürünü alırken kar edersin hem de bütçenin bir kısmını reklama ayırarak daha rahat kitle elde edersin.

wake up to reality

80+ Silver
Denemedim sermayem olduğundan ama duydum fikir olsun diye diyorum. Çok satabileceğini düşündüğünüz ürünleri aliexpress tarzı sitelerden bulun ve anlaşabildiğiniz satıcılar ile toplu alışveriş yapın, daha uyguna geliyor diye biliyorum ama araştırmak lazım.
Hem ürünü alırken kar edersin hem de bütçenin bir kısmını reklama ayırarak daha rahat kitle elde edersin.
aliexpressten toplu ürün getirtmek için şirket falan olmam lazım kişisel getirmede sınır var

Existentia

80+ Silver
Eskiden çalışarak biriktirmiştim sonra dolar almıştım. Yaklaşık 3K dolar var. Ben bunla bir iş yapmak istiyorum. İşe atılmak istiyorum yani boş boş dursun istemiyorum. Ne yapabilirim? Risksiz bir iş var mıdır bu parayla yapabileceğim?
Risksiz iş yoktur hocam sizin dediğiniz en iyi yöntem faizdir geri kalan her şeyin riski var

Existentia

80+ Silver
risk derken kazanca geçmemek sıkıntı değil ama zarara uğramak sıkıntı, risksiz derken kesin kazançlı anlamında demedim, elimdekinden olmassam yeter
Hocam bu da zor ben olsam bankaların Bist30 ya da bist100 fonlarını düşünürdüm olur en kötü yıl bazında doların gerisinde kalmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,629
Üyeler
145,218
Son üye
legi
Top Bottom