Neler Yeni

Kron TX100 Bisiklet Nasıldır?

hankSchrader

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Hank Schrader
Arkadaşlar öncelikle şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. Biliyorsunuzdur benim iki küçük kardeşim var boyları ortalama 155 cm ve hızlı da büyüdükleri için 28" bir şehir için kullanıma uygun bisiklet almaya karar verdim. Tam bir F/P manyağı olduğum için epey araştırdım. 1350TL fiyata 2020 Kron TX100 16" kadro olanını almaya karar verdim Bu modeli daha önce kullanan var mı düşüncelerinizi iletirseniz sevinirim. veya şehir içi kullanıma uygun aklınızda farklı modeller de varsa tavsiyelere açığım
reis o fiyata salcano ng serisi bak bende ng 750 var çok memnunum.

mertbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
mert altun
Dün baya araştırdım.
Şuana kadar bulduğum fiyat performans açısından en iyi bisiklet ;
Mosso legarde 2021 msm v fren.
+Kitlenebilir maşa.
+21 vites
+Altus(arka) + tourney(ön)set ((vites seti))
+V fren (hafiflik ve fiyat açısından daha mantıklı)(altus fren seti)
+Mitas ince lastik
+Al kadro
+13 kg(oldukça hafif)
+Rulmanlı göbek

Fiyat ;1500-1700 arasında değişmekte.
Abi kesinlikle almanı öneririm şuana kadar bulduğum en iyi bisiklet iddia ediyorum eğer bu fiyat aralığında bundan daha iyisini bulur iseniz helal olsun derim.
eğerki fiyat değişmediyse benimki 1800 tl
idi arka acera
ön altus
vites kolları altus
tekerler maxxis (ZIRHLI teker)
maşa suntour kilitlemeli maşa
vites 27
kadro aliminyum ve 8 kg gibi bişi yaklaşık
hidrolik fren shimano orta seviye bir hidrolik fren
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğerki fiyat değişmediyse benimki 1800 TL
idi arka acera
ön altus
vites kolları altus
tekerler maxxis (ZIRHLI teker)
maşa suntour kilitlemeli maşa
vites 27
kadro aliminyum ve 8 kg gibi bişi yaklaşık
hidrolik fren shimano orta seviye bir hidrolik fren
şu an baktım sitede benim bisiklet kalkmış onun yerine yeni modeller gelmiş şu an sadece kendi mağazalıranda bulunabilir büyük ihtimal

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Valla arkadaşlar çok araştırdım hep kapı Kron TX 100'e çıktı artık iş kullanmayı geçtim ürünü merak ettim biri övüyor biri beğenmiyor. 2020 model TX 100 aldım bakalım nasıl gelince sizinle paylaşırım sonuçları

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
abi kesinlikle ama KESİNLİKLE Kron alma abi fp ama çok kısa ömürlü kesinlikle alma ilk başta güzel ama kısa ömürlü ben bi bisiklet manyağıyım çok yüksek bilgim var bu konuda alma bak güven bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

kron alma onun yerine bianchinin güzel ucuz bisikletleri var onlardan al idare eder bianchi kötü diyenlerede bakma çünkü ben de bianchi kullandım ve bisiklet 6 yıl olmasına rağmen sapasağlam ve çok güzel bence bianchiye bak kron sorunlu abi
kardeşim en fazla 2000tl ye bisiklet önerirmisin dağda takılmayı severim ama şehirlerarasıda yaparım

mertbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
mert altun
kardeşim en fazla 2000tl ye bisiklet önerirmisin dağda takılmayı severim ama şehirlerarasıda yaparım
valla şu an piyasa sıkıntılı acil değilse bekle bence şu an alırsan kazık yersin %90 bence acil değilse kışı bekle ozaman çok iyi indirimler olur ozaman bak hoş gözükeni al (kron hariç) çünkü 2000tl bandında çok bişi arayamazsın heleki 2000tl lik bir bisikletle dağa çıkılmaz elinde kalır

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
valla şu an piyasa sıkıntılı acil değilse bekle bence şu an alırsan kazık yersin %90 bence acil değilse kışı bekle ozaman çok iyi indirimler olur ozaman bak hoş gözükeni al (kron hariç) çünkü 2000tl bandında çok bişi arayamazsın heleki 2000tl lik bir bisikletle dağa çıkılmaz elinde kalır
tamam o zaman biraz daha bekleyeyim teşekkürler

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Enes kaplan
ECHO VORTEX 3.0 24 V
Kullanıyorum Memnunum

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Arda Barınır
Arkadaşlar öncelikle şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. Biliyorsunuzdur benim iki küçük kardeşim var boyları ortalama 155 cm ve hızlı da büyüdükleri için 28" bir şehir için kullanıma uygun bisiklet almaya karar verdim. Tam bir F/P manyağı olduğum için epey araştırdım. 1350TL fiyata 2020 Kron TX100 16" kadro olanını almaya karar verdim Bu modeli daha önce kullanan var mı düşüncelerinizi iletirseniz sevinirim. veya şehir içi kullanıma uygun aklınızda farklı modeller de varsa tavsiyelere açığım
Birkaç kez denemiştim güzel bir bisiklrt fakat tek kusuru maşa boyu (bana göre) yani biraz kabur kalmak zorunda oluyordum

Alvares

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Gencer Murat Sonlu
Kron güzel bir marka ancak f/p durumunda üzücü olabiliyor. Bisiklet alınmış güzel gözüküyor instadan baktım. Yaşanan sorun çok büyük bir sorun değil ancak bir daha alacak olursan eğer Sedona veya Mosso markalarını incelemen daha iyi olur. Şahsen Mosso Wildfire Xc Race 29 Jant modelini kullanıyorum. Dağ bisikleti olarak geçiyor ancak ben tekerleri ve gidonu değişip kitlenir çatal aldım. Yol bisikleti oldu. Çok memnunum.

Top Bottom