Neler Yeni

Playstation 3 Alınır mı?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
Ps3 bakıyorum ama genelde ikinci el var ve kırık deniyor. Bu ps3 kırık ne oluyor? Zararı nedir? Ve ps4 oyunlarını açar mı?

OguzKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuz Kara
Ps3 bakıyorum ama genelde ikinci el var ve kırık deniyor. Bu ps3 kırık ne oluyor? Zararı nedir? Ve ps4 oyunlarını açar mı?
Kanka kırık ne biliyor musun içine korsan oyunları falan hepsini bulup atıyorlar bir klasöre dosyaya açıyorsun oynuyorsun PlayStation 3'ün lisansı falan çoğu şeye gidiyor yaşamıştım onu eskiden Bence alabilirsen PlayStation 5 al Çünkü ikisi artık çok eskidi

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka kırık ne biliyor musun içine korsan oyunları falan hepsini bulup atıyorlar bir klasöre dosyaya açıyorsun oynuyorsun PlayStation 3'ün lisansı falan çoğu şeye gidiyor yaşamıştım onu eskiden Bence alabilirsen PlayStation 5 al Çünkü ikisi artık çok eskidi
ps5 alsam oyun fiyatları cok pahalı gelıyor. xbox gıbı bır bulut sıstemı var mı onda?

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Yusuf Armanc
ps5 alsam oyun fiyatları cok pahalı gelıyor. xbox gıbı bır bulut sıstemı var mı onda?
PC al. Sonra bir yer var (söylerim sana) Microsoft Store hesabında Gamepass Ultimate var. 50 liraya mis gibi oynarsınız. Sıkılınca da arkadan WeMod ile hileyi basarsınız

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
Ne oynayacaksın?
Uncharted serisi 4 değil oynadım. Eskileri. Ve until dawn benzeri pcye çıkmamış oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC al. Sonra bir yer var (söylerim sana) Microsoft Store hesabında Gamepass Ultimate var. 50 liraya mis gibi oynarsınız. Sıkılınca da arkadan WeMod ile hileyi basarsınız
Pc var zaten. Amacım uncharted eski serisini oynamak ve ps özel oyunlarını oynamak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,827
Üyeler
141,897
Son üye
paradex
Top Bottom