Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Tab A9+ 4200 TL (Prime Özel)

hamonbru

80+
Oyun oynamak için alınmıyorsa 3gb Ram bile yeterli dizi film ders VS için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

en son 2 ay önce 5 k idi şimdi o fiyata bulunmaz.
4 GB RAM'li Samsung telefonum var artık Chrome'da başka sekmeye bile geçsem önceki sekmeye geri döndüğümde sayfayı baştan yüklüyor. 4 GB RAM Android için 2024'te yetersiz bir miktar haline gelmiştir.

A_TURAN_A

80+ Bronze
4 GB RAM'li Samsung telefonum var artık Chrome'da başka sekmeye bile geçsem önceki sekmeye geri döndüğümde sayfayı baştan yüklüyor. 4 GB RAM Android için 2024'te yetersiz bir miktar haline gelmiştir.
kullandığınız telefon kaç yıllık ve işlemcisi ne ? Yeni çıkan 1,2 yıllık tabletler de 3gb ram bile her türlü yeter şuan honor pad x8 var mesela ben de 3gb rami var işlemcide biraz iyi rahatlıkla gezinebiliyorum dizi film vs izliyorum. oyun oynamak dışında her türlü yetecek bir tablet.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete

hamonbru

80+
kullandığınız telefon kaç yıllık ve işlemcisi ne ? Yeni çıkan 1,2 yıllık tabletler de 3gb ram bile her türlü yeter şuan honor pad x8 var mesela ben de 3gb rami var işlemcide biraz iyi rahatlıkla gezinebiliyorum dizi film vs izliyorum. oyun oynamak dışında her türlü yetecek bir tablet.
İşlemci ile alakası yok RAM miktarı az olduğu için başka sekmeye geçer geçmez önceki sekmeyi bellekten kaldırıyor, tekrar geri dönersen sayfayı baştan yüklüyor.
Eskiden tabi ki böyle değildi son zamanlardaki Chrome versiyonlarıyla bu hale geldi. Ama Chrome'u değiştirmek elimizde olmadığına göre donanımı ona uygun seçmek zorundayız. (Bu arada başka tarayıcı da önermeyin zira hepsi Chrome tabanlı ve de hepsini denedim)

A_TURAN_A

80+ Bronze
İşlemci ile alakası yok RAM miktarı az olduğu için başka sekmeye geçer geçmez önceki sekmeyi bellekten kaldırıyor, tekrar geri dönersen sayfayı baştan yüklüyor.
Eskiden tabi ki böyle değildi son zamanlardaki Chrome versiyonlarıyla bu hale geldi. Ama Chrome'u değiştirmek elimizde olmadığına göre donanımı ona uygun seçmek zorundayız. (Bu arada başka tarayıcı da önermeyin zira hepsi Chrome tabanlı ve de hepsini denedim)
8gb ram li bir tablet alsan da aynısı olur huawei mate pad 11.5 var mesela ondada aynı bir süre girmezsen yeniliyor sayfayı.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hanım için almak istiyorum hamile olduğu için mutfakta yemek yaparken ütü yaparken leptop sağa sola taşımasını istemiyorum.
Sadece netflix,youtube ve arada google girip zaman geçirmelik bir alet lazım.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Kürşat
Ucuza uygun kalem çözülür mü buna

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Hanım için almak istiyorum hamile olduğu için mutfakta yemek yaparken ütü yaparken leptop sağa sola taşımasını istemiyorum.
Sadece netflix,youtube ve arada google girip zaman geçirmelik bir alet lazım.
Bu tablet gayet iyi olur bence onun için.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Sadece sekmeler arası dönünce galiba yeniden başlıyormuş ve uygulamadan çıkınca kaldığın yerden başlatmıyor galiba.
O takılacak bir şey değil 8gb ram li tablette de oluyor bir süre girmezsen normal bir şey o , honor pad x8 öneririm tejnosa da 2.500 lira dizi film google için çok ideal ben de 2 tane var gayet memnunum.
1715091982491.png

A_TURAN_A

80+ Bronze
İşte 8 değil 4 GB olunca bir süre sonra değil anında yeniliyor :D
hocam o sizin telefonunuzun eskiliğinden kaynaklanan bir durum işte , diyorum ya 3 gb ram li tablet var takır takır dolaşıyorum. 4 gb ramli tabletler sürekli sekmeyi yeniliyor google da dolaştırmıyor diye bir şey söz konusu değil yani . mesela general mobile gm5 plus var 4 gb ramli bu 3 gb ramli tabletin yanına yaklaşamaz işlemcisi vs çok eski çünkü .Sizin telefonun modeli nedir

Son düzenleme:
Top Bottom