Neler Yeni

Versalite Güç Kaynağı

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
Dostlar Merhaba , İlk Önce lütfen önyargınızı kırmanızı istiyorum güç kaynaklarında isimden watt değerinden ziyade korüma türü benim için çok önemli bu https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-versatile-600-w-vr-psu600w-pb-fiyati,828885796.html güç kaynağını araştırdığım zaman sadece OCP korumasının olduğunu fark ettim ama emin değilim parçalarımın yanmasından endişeliyim bütçem buna yetti bunu alabildim bu güç kaynağını kullanan tavsiye verebilir mi yada bu koruma türleri hakkında bilgisi olan versalite ile ilgili

https://www.amazon.com.tr/Versatile-VR-PSU600W-WRGB-80Plus-Bronze-Supply/dp/B08N1FNJX6 burdada arkasında birşeyler yazıyor belki lazım olur diye atıyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlar Merhaba , İlk Önce lütfen önyargınızı kırmanızı istiyorum güç kaynaklarında isimden watt değerinden ziyade korüma türü benim için çok önemli bu https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-versatile-600-w-vr-psu600w-pb-fiyati,828885796.html güç kaynağını araştırdığım zaman sadece OCP korumasının olduğunu fark ettim ama emin değilim parçalarımın yanmasından endişeliyim bütçem buna yetti bunu alabildim bu güç kaynağını kullanan tavsiye verebilir mi yada bu koruma türleri hakkında bilgisi olan versalite ile ilgili

https://www.amazon.com.tr/Versatile-VR-PSU600W-WRGB-80Plus-Bronze-Supply/dp/B08N1FNJX6 burdada arkasında birşeyler yazıyor belki lazım olur diye atıyorum
15 senelik para etmez bir sisteme sırf ucuz diye almıştım. Kaliteli bir şey asla değil power boostun bir seviye altı gibi. Herhangi bir koruması olduğunu da sanmıyorum kağıt üstünde bir koruma varsa bile düzgün çalışmıyordur.

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 senelik para etmez bir sisteme sırf ucuz diye almıştım. Kaliteli bir şey asla değil power boostun bir seviye altı gibi. 4000TL üstü ederi olan herhangi bir sisteme bu kötülüğü yapmam ben, bilgisayar önemli benim için 😀
Hocam şuan bu güç kaynağı 50k lık bi pc yi ayakta tutuyor ve her an gümleyecek diye korkuyorum bu ne zamana kadar dayanır elime para geçer geçmez değiştiricem önerebileceğiniz koruma türleri sağlam olan güç kaynakları var mı

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam şuan bu güç kaynağı 50k lık bi pc yi ayakta tutuyor ve her an gümleyecek diye korkuyorum bu ne zamana kadar dayanır elime para geçer geçmez değiştiricem önerebileceğiniz koruma türleri sağlam olan güç kaynakları var mı
Şuan kapat PC yi sök güç kaynağını yenisini alana kadar da kullanma sistemi 😅 (şaka bir yana yine de yüke falan sokma sistemi, şebeke kötüyse sökmek de mantıklı. )

Bütçe nedir? Ve sistemde hangi bileşenler var.

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan kapat PC yi sök güç kaynağını yenisini alana kadar da kullanma sistemi 😅

5 7500F
4070 Super MSİ
32GB Ram
MSİ A620M-E Güç Anakart

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Msi ventus 4070 super
Gen5 girişli o model. Şunu önerebilirim o zaman:

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
Gen5 girişli o model. Şunu önerebilirim o zaman:
Hocam koruma türleri vs. nasıldır acaba

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
6 korumanın hepsi var. Teknobiyotik sitesinde ayrıntılı yazıyor.
teşekkürler hocam bi göz gezdireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan kapat PC yi sök güç kaynağını yenisini alana kadar da kullanma sistemi 😅 (şaka bir yana yine de yüke falan sokma sistemi, şebeke kötüyse sökmek de mantıklı. )

hocam sadece fortnite oynuyorum bir sorun olur mu çok yüke girmiyor sistem

Son düzenleme:
Top Bottom