• A
      anonim08, Versalite Güç Kaynağı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam bu güç kaynağının 600w olanını alsam bir şey değişmez değil mi sadece watt değeri değişiyor
    • A
      teşekkürler hocam bi göz gezdireceğim 1714771634 hocam sadece fortnite oynuyorum bir sorun olur mu çok yüke girmiyor sistem
    • A
      Hocam koruma türleri vs. nasıldır acaba
    • A
      Msi ventus 4070 super
    • A
      hocam o konu hakkında hiç bilgim yok
    • A
      5 7500F 4070 Super MSİ 32GB Ram MSİ A620M-E Güç Anakart
    • A
      Hocam şuan bu güç kaynağı 50k lık bi pc yi ayakta tutuyor ve her an gümleyecek diye korkuyorum bu ne zamana kadar dayanır elime para geçer geçmez...
    • A
      anonim08, Kasa-PSU kategorisinde Versalite Güç Kaynağı başlıklı bir konu açtı.
      Dostlar Merhaba , İlk Önce lütfen önyargınızı kırmanızı istiyorum güç kaynaklarında isimden watt değerinden ziyade korüma türü benim için çok önemli bu...
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartı için undervolt başlıklı bir konu açtı.
      Ekran kartım 4070 Super ekran kartımı daha yeni aldım açıkcası 75 78 dereceleri görüyor tam perfonmansda ve fazla olduğunu düşünüyorum ve dereceye bakmaktan...
    • A
      anonim08, Ekran kartım için undervolt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam bilgim yok bu konuda , o dedğiniz "o yüzden daha yüksek fan profili için OC modunda kullanabilirsiniz." bu direk kartın stok halinde mi oluyor yoksa...
    • A
      anonim08, Ekran kartım için undervolt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam genelde sistem toplama videolarında 68 69 derece olduğunu gördüm ve benimde bu dereceleri görmem garibime gitti ve açıkcası biraz endişelendim onun...
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartım için undervolt başlıklı bir konu açtı.
      Ekran kartım 4070 Super ekran kartımı daha yeni aldım açıkcası 75 78 dereceleri görüyor tam perfonmansda ve fazla olduğunu düşünüyorum ve dereceye bakmaktan...
    • A
      hocam ufak bir araştırma yaptım ben değerlerin normal olarak gözüküyor boost clock mhz değeriymiş o yükte normal olarak kendini oc ediyor benim fikrimce...
    • A
      anonim08, Ekran kartı boost clock başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      4070 Süper msi
    • A
      anonim08, Ekran kartı boost clock başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      1709769848 Hocam şuan PC basinda değilim yarın forumda aktif olursanız yollayim 1709770048 Hocam şöyle.veriyim birde yüke binince 10500Mhz memory clock...
      • Ekran görüntüsü 2024-03-07 031041.png
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,755
Üyeler
142,171