Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung M7 43 İnch 4K monitör 7451₺

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,262
İsim
Oğuz Oğuz
Başka seçenek yok ki sorun orada, mecbur samsung Smart monitör bakıyorum Frame Generation yüzünden 😅
Bu Frame gen olayı monitör mü yapıyor. Duydum ama detaylı araştırmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde varmış konusu.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu Frame gen olayı monitör mü yapıyor. Duydum ama detaylı araştırmadım.

Bizde varmış konusu.

Ben Samsung televizyonda denemiştim müthiş çalışıyor özellik. 30FPS oyunu 60FPS gibi yapıyor ciddi ciddi. Hatta 720P görüntü falan verince Upscale de yapıyor bu cihazlar. O açıdan iyiler 😀

4k monitör arıyorsanız çok iyi fiyat.
Monitör 4ms Gtg ve Va panel.
Hedef kitlesi ps5 kullanıcıları ve hikayeli oyun oynayanlar genelde.

Amazonda 7949tl peşin fiyata 6 taksitle, gönderici amazon, satıcı ebrar bilgisayar alsammı ? Fiyatın düşme durumu varmı acaba orası düşündürücü.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
hem yan monitör yapıp hemde film dizi izlemek için alasım geldi yorumları okuyunca

hikayeli oyunlarda 4k 60fps rahat oynatırmı acaba nediyosunuz? 43 de oyun için büyük geldi ama yakın aralıkda

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
60hz tabii ki bu fiyatta daha fazlasıda beklenemez

Hoparlör durumu nedir @Perfectshot06 televizyon olarak kullanılır mı
Güncelde tv olarak kullanıyorum fakat karasal yayın hiç kullanmadım ama kullananlar var ve daha memnunlar sanırım (incelemelerde ve yorumlarda vs. olumlu geri dönüşler vardı) hep internetten ya da blue tvden izliyorum ona rağmen yeterli geliyor, netflix, amazon prime vs. uygulamalar zaten mevcut aldığım zaman fiyatına göre iyi tercihti bence. Ben 03.02.23 tarihinde 5700₺ iken almıştım, aynı panel özelliklerine ve boyuta sahip samsung tvler 12k bandındaydı. (Ses olarakta yeterli, tam f/p ürünü ne eksik ne fazla 😅)

hem yan monitör yapıp hemde film dizi izlemek için alasım geldi yorumları okuyunca

hikayeli oyunlarda 4k 60fps rahat oynatırmı acaba nediyosunuz? 43 de oyun için büyük geldi ama yakın aralıkda
Forumda bir konusu vardı.
Link.

Son düzenleme:

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Güncel olarak kullanıyorum. Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

Genel bilgi vermek gerekirse,
Akıllı monitör olması büyük avantaj. iptv ile televizyon olarak bile kullanılabilir. Monitör 60hz VA panel ve bir miktar ghostingi var. Pc için almayı düşünen varsa tavsiye etmem çünkü vsync veya freesync yok. Ben ps5 ile kullanıyorum çok memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Güncelde tv olarak kullanıyorum fakat karasal yayın hiç kullanmadım ama kullananlar var ve daha memnunlar sanırım (incelemelerde ve yorumlarda vs. olumlu geri dönüşler vardı) hep internetten ya da blue tvden izliyorum ona rağmen yeterli geliyor, netflix, amazon prime vs. uygulamalar zaten mevcut aldığım zaman fiyatına göre iyi tercihti bence. Ben 03.02.23 tarihinde 5700₺ iken almıştım, aynı panel özelliklerine ve boyuta sahip samsung tvler 12k bandındaydı. (Ses olarakta yeterli, tam f/p ürünü ne eksik ne fazla 😅)

Forumda bir konusu vardı.
Link.
Dediğinizle alakalı mı pek anlamıyorum ama ürün bende olduğu için dikkatimi çekmişti kaydetmiştim😇

Akıllı monitör olması büyük avantaj. iptv ile televizyon olarak bile kullanılabilir. Monitör 60hz VA panel ve bir miktar ghostingi var. Pc için almayı düşünen varsa tavsiye etmem çünkü vsync veya freesync yok. Ben ps5 ile kullanıyorum çok memnunum.
Hocam ps5 te kullanırken futbol oyunlarında topta çok ghosting oluyor mu? Maçlarda vs. hissettiriyorda.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ

film ve dizilerde pc masasındaki mesafede nasıl görünür

birde pc de oyun için alınmaz sanırım

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,262
İsim
Oğuz Oğuz
Amazonda 7949tl peşin fiyata 6 taksitle, gönderici amazon, satıcı ebrar bilgisayar alsammı ? Fiyatın düşme durumu varmı acaba orası düşündürücü.
Valla düşebilir dusmeyedebilir. Şimdi düşer desem düşmez. Düşmez desem düşer.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Sadettin Y
Ben de kullananlar arasindayim. 2 yıl oldu tv olarak tercih etmistim ogrenci evime. Bilgisayar da yaninda oldugundan fifa falan oynarim diyodum ancak 1080p olsa bile kendi monitorumde kasmaayn oyunlar tvye gecince donmalar yasatiyor. Diger kullanan arkadaslar veya bilgisi olanlar neden oluyor olabilir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,509
Üyeler
142,742
Son üye
Serqa
Top Bottom