Arama sonuçları: *

1. LASRUH

iPad Uygulamalara Yazı Yazma

iPad 9 uygulamaların üzerine yazabileceğim bir uygulama var mı? Android tarafında Draw On Screen kullanıyordum fakat iPad'de bu uygulama yok. Böyle bir uygulama yoksa bile ekrana 3. taraf açabileceğim bir not uygulaması var mı?
  2. LASRUH

R9 380 Strix Gaming Arıza Öneri

Sorunum uzun olduğu için direkt konuya girmek istiyorum. Elimde AMD Radeon R9 380 Strix Gaming var ve arızalı. Driverını kurduğum zaman açılmıyor. Ya Vram ya da çipte sorun. Sorum; Şu anda 2. el piyasasında çok fazla R9 380 var ve hiç satılmıyor gibi ilan sürelerine bakarsak. Ben şimdi ekran...
  3. LASRUH

Matepad 11 mi iPad 9. Nesil mi?

Merhabalar, tablet almayı düşünüyorum ve bu iki seçenek arasında kaldım. Huawei kalem + klavye 8bine denk geliyor sıfırı. iPad 9. Nesil ise ikinci el kalem ile birlikte 7600 e denk geliyor sıfırı. Baktığımızda Huawei'nin tüm özellikleri Apple'dan daha iyi. Paraya ihtiyacım olduğunda Apple'ın...
  4. LASRUH

Elimdeki Ekran Kartını Kaça satabilirim

Sanırım her türlü zararına bir işlem oluyor. 1663849219 Tam olarak sorunu nerede bilmiyorum. Driverını yüklüyünce ekran gelmiyor. Şu an normal olarak Chrome girmek için kullanabiliyorum
  5. LASRUH

Elimdeki Ekran Kartını Kaça satabilirim

Şu anda elimde AMD Radeon R9 380X Strix Gaming ekran kartı var fakat bozuk. Yaptırmam lazım. Yaptırdıktan maliyeti sizce ne kadar tutar daha önce ekran kartı yaptırdıysanız ve yaptırırsam eğer ortalama bir fiyat verir misiniz satış için. İnternette olmadığı için piyasasını bilmiyorum.
  6. LASRUH

Bilgisayarımı satmak istiyorum. İlana koymadan önce sizce kaç TL eder?

Kanka letgoda dolapta baya çöp pcler var bu pc bence bi 2 2.5 etmez mi
  7. LASRUH

Bilgisayarımı satmak istiyorum. İlana koymadan önce sizce kaç TL eder?

İşlemci AMD Fx-8320 Eight-Core Anakart M5A97 R2.0 DDR3 Samsung 8GB 800 MHz DDR3 G.Skill 4GB 933 MHz DDR3 - 2 Tane OCZ Agility 3 120GB SSD Seagate 1TB ST1000DM003 HDD Ekran kartım AMD R9 380X Strix Gaming fakat sanırım yakmışım o yüzden yaptırıp ayrı satmayı düşünüyorum ekran kartsız fiyatını...
  8. LASRUH

Bilgisayarım aniden mavi ekran verdi. Çok önemli.

Dosyaları sakla diyip formatlamıştım belki ekran gelir diye. Fotoğraflar gitmemiştir değil mi? Bir de yanıtınızdan anladığım kadarıyla çözülemeyecek bir şey değil yani 1660600361 Eğer öyleyse bir bilgisayarcı bulurum 1660600493 Hocam dediklerini maalesef yapamam elimdeki disk yok ve olsa bile...
  9. LASRUH

Bilgisayarım aniden mavi ekran verdi. Çok önemli.

Bilgisayarı uyku moduna almıştım ve tekrar uyandırmak istediğimde ekran gelmedi. Gidiş o gidiş zaten. Sabahtan beri mavi ekran alıp duruyorum Win 10'da. Dosyaları sakla diyip formatladım ama yine gelmedi. Çok önemli resimler vardı masaüstünde. Benim bu resimleri yüzde yüz kurtarmam lazım...
  10. LASRUH

Çözüldü✓ Telefonum bozuldu Imeisini nasıl öğreneceğim? Arama kısmına ulaşamıyorum.

Telefonum bozuldu ve arama kısmına giremiyorum. Birçok uygulama açılmıyor. Garantiye gideceğim ama garantisi devam ediyor mu diye kontrol etmeleri için Imei lazım ve şu an ulaşamıyorum. Nasıl öğrenebilirim. *#06# yapamıyorum giremediğim için. Çok acil yardımcı olursanız sevinirim. Bugün gideceğim.
  11. LASRUH

AMD İşlemci ve Ekran Kartı OC

Merhabalar, elimde AMD Fx 8320 işlemci ve 380x Strix Gaming ekran kartı var. Oyunlarda daha iyi bir FPS almak için OC yapmak istiyorum. YouTube'da konu hakkında bir video bulamadım. Önereceğiniz Radeon Software OC ayarları varsa alabilirim. Az veya orta herhangi bir stabil yükseltme işimi...
  12. LASRUH

Format ile IMEI silinir mi?

IMEI sağlam
  13. LASRUH

Telefonum yurt dışı 1639761528 Yazmayı unutmuşum. Tel yurt dışı
  14. LASRUH

Telefona virüs girdiğinden süpheleniyorum. Acaba fabrika ayarlarına dönersem imei silinir mi? Aynı şekilde eğer hard reset atarsam da imei silinme durumu olur mu?
  15. LASRUH

Sizce Hangi Tableti Almalıyım?

Kısa bir zaman içinde kalemli tablet almam gerekiyor ve bu iki tablet arasında kaldım. 1 - Samsung Tab S6 2 - Apple iPad 8. Nesil 128GB + Apple Pencil Hangisi daha iyi cevaplarsanız sevinirim. Başka kalemli tablet önerilerine de açığım.
  16. LASRUH

F/P Tablet kalemi 500Tl bütçe az bir şey üstü veya altı olabilir

Tr olursa iyi olur amazon tr de olur
  17. LASRUH

F/P Tablet kalemi 500Tl bütçe az bir şey üstü veya altı olabilir

Merhabalar 8. Nesil iPad tablet alacağım yanına kalem almayı düşünüyorum fakat apple kalemler çok pahalı geldi aşağı yukarı aynı kalitede iyi kalem öneriniz varsa atar mısınız? Tablet kalemi yazınca çok seçenek var ve hangisi iyi bilemiyorum bütçe farketmez 1K altı olsun yeter
  18. LASRUH

PC'ye format attım fakat her şeyin silindiğinden emin miyiz

Merhabalar bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bu sebeple de bilgisayara format attım. Her şeyi sıfırla seçeneği ile tüm sürücüleri temizledim fakat internette gördüğüm bazı videolarda format atmak bile her şeyin silinmesine yetmiyormuş. Yani bu işi bilen birisi ben format atmama rağmen bir...
  19. LASRUH

Max 8K Bütçe ile Yazılım için Profesyonel Laptop Önerisi

Çok teşekkür ederim hocam fırsatları takip edip iyi bir laptop almaya çalışacağım bu laptopları da göz önünde bulunduracağım
  20. LASRUH

Max 8K Bütçe ile Yazılım için Profesyonel Laptop Önerisi

Sanırım bu bütçe ile daha iyisini bulamam teşekkürler 1628006942 Hocam tekrar rahatız ediyorum ama gerçekten bu laptopu ben arasam bulamam siz bu işten baya iyi anlıyor gibisiniz sizden ricam bana düz 10K TL'ye bir laptop önerebilir misiniz bir daha böyle araştırmak zorunda kalmam yardımcı...
Top Bottom