Neler Yeni

Max 8K Bütçe ile Yazılım için Profesyonel Laptop Önerisi

LASRUH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
Merhabalar. Yazılım işi ile ilgileniyorum ve bu iş için iyi bir laptop almak istiyorum. Oyun oynamıyorum fakat yazılım yaparken bir sorun yaşamak istemiyorum. Bunu için laptop önerisi verebilir misiniz 2020 2021 çıkışlı laptoplar 8K ye kadar çıkabilirim.

Flamesa

80+ Silver
Buyrun hocam, ram 2x4 yani sizi idare eder uzun süre. İlerleyen dönemlerde isterseniz ram-ssd arttırabilirsiniz.

LASRUH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buyrun hocam, ileride ram-ssd arttırabilirsiniz.
Sanırım bu bütçe ile daha iyisini bulamam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buyrun hocam, ram 2x4 yani sizi idare eder uzun süre. İlerleyen dönemlerde isterseniz ram-ssd arttırabilirsiniz.
Hocam tekrar rahatız ediyorum ama gerçekten bu laptopu ben arasam bulamam siz bu işten baya iyi anlıyor gibisiniz sizden ricam bana düz 10K TL'ye bir laptop önerebilir misiniz bir daha böyle araştırmak zorunda kalmam yardımcı olursanız çok müteşşekir olurum belki bir şey olur bütçeyi artırabilirim 3 ay içerisinde alacağım

Flamesa

80+ Silver
Sanırım bu bütçe ile daha iyisini bulamam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tekrar rahatız ediyorum ama gerçekten bu laptopu ben arasam bulamam siz bu işten baya iyi anlıyor gibisiniz sizden ricam bana düz 10K TL'ye bir laptop önerebilir misiniz bir daha böyle araştırmak zorunda kalmam yardımcı olursanız çok müteşşekir olurum belki bir şey olur bütçeyi artırabilirim 3 ay içerisinde alacağım
3 ay içinde belki rx6600m'li laptoplar gelebilir 5600h 6600m'li bir laptop ilk geldiğinde o fiyatlarda bulunma ihtimali olduğunu düşünüyorum. 3 ay vaktiniz varsa şu laptoplarıda takip edin belki güzel indirime girerler.
Yurtdışındanda güzel laptoplar bulunuyor örneğin bu; (9811TL'ye geliyor)

LASRUH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 ay içinde belki rx6600m'li laptoplar gelebilir 5600h 6600m'li bir laptop ilk geldiğinde o fiyatlarda bulunma ihtimali olduğunu düşünüyorum. 3 ay vaktiniz varsa şu laptoplarıda takip edin belki güzel indirime girerler.
Yurtdışındanda güzel laptoplar bulunuyor örneğin bu; (9811TL'ye geliyor)
Çok teşekkür ederim hocam fırsatları takip edip iyi bir laptop almaya çalışacağım bu laptopları da göz önünde bulunduracağım

Flamesa

80+ Silver
Çok teşekkür ederim hocam fırsatları takip edip iyi bir laptop almaya çalışacağım bu laptopları da göz önünde bulunduracağım
Rica ederim 5800H 11800H 5600H işlemcili laptoplara bakın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,068
Üyeler
156,561
Son üye
elif1010
Top Bottom