Arama sonuçları: *

1. R

Ryzen 5 5600 undervolt

Bu videodaki ayarları yap ben birebir aynısını yaptım frekans değişmiyor performansında fark yok ve 10-15 derece fark etti
  2. R

Death Stranding Ka FPS?

3. R

8000-8500 TL PC önerisi

Bu fiyata yeni nesil oyunları kasmadan oynatabilicek 0 sistem yok 2.el bakabilirsin
  4. R

Hikayeli oyun önerileri

Metro serisi güzeldir öneririm
  5. R

3060lı masaüstü PC mi 4060 Laptop mu

işlemciyi 5600 yap ama
  6. R

3060lı masaüstü PC mi 4060 Laptop mu

Bu fiyat verilir mi o sisteme al bunu keyfine bak https://www.gaming.gen.tr/urun/287868/dost-kayaoglu-dk5-amd-amd-ryzen-5-5500-mpk-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  7. R

Gelen yanlış işlemciyi değiştirmelimiyim?

büyük ihtimal ellerinde stok kalmadı onu koymuşlardır ama belirtmeleri gerekirdi performans olarak denk gibi ama 12400f bir tık daha iyi çok uğraşmak istemiyorum diyosan söyleme 1683982510 ama söyle bence 12400f candır
  8. R

Laptop disk %100 sorunu

tak bir ssd keyfine bak canlanır laptop kendine gelir
  9. R

HONOR 70 KULLANAN VARMI ÖNERİR MİSİNİZ ?

Başlıkta belirttiğim gibi honor 70 önerirr misiniz veya o fiyat bandında telefon önerir misiniz
  10. R

Ryzen 5 5600 aldım. 3.5ghz üstüne çıkmıyor.

Bence bir dene format işlemci değişmişsin olabilir
  11. R

Ryzen 5 5600 aldım. 3.5ghz üstüne çıkmıyor.

Bir format at her şeyin çözümü formattır :D
  12. R

Öneri bu klavye nasıl sizce?

Bende var memnunum benim aldıgım zamanlar 800 dü sıfırı 400e 2.el aldım ışıklandırması felan cok iyi red switch baya güzel ama 1k eder mi şuan bilemem
  13. R

RTX 3070 mi RTX 4060 mı ???

İlla da laptop olsun diyorsan tabii ki 4060 almalısın dlss3.0 çok büyük nimet her türlü 3070ti yi tokatlar ama kasa toplarsan daha iyisi olur o fiyata
  14. R

Çözüldü✓ 32GB ram ile kaç chrome tabi açabilirim?

Nasıl bir işmiş o :D
  15. R

Xiaomi şarz sorunu yardım

pi tasarrufuna alabilirsin düşmesi gayet normal bu arada her telefonda düşer ama modele göre değişiklik gösterir seninki biraz fazla eski telefonsa pil değiştirebilirsin
  16. R

10k-14k arası 2. el sistem

aynen öyle malesef 2.el piyasası ülkede çok saçma oldu
  17. R

10k-14k arası 2. el sistem

evet malesef ekran kartı hariç diğer parcalar 0 ıyla aynı fiyat nerdeyse daha pahalısını bile gördüm :D ekran kartı alınır ama
  18. R

Çözüldü✓ nonster notebook pil sişme sorunu

Herhangi bir performans düşüklüğü olmaz çıkartabilirsin bence yeni modeller için arka kapağını söküp soketlerini de sökeebilirsin sadece komple cıkartmaktansa eskiyse zaten onların cıkartması cok kolay ayrı bir şekilde cıkıyor
  19. R

Yardım İnternet Paketimi Yükselttim Ama Ping Hala Aynı

ben sayfanın yüklenmesi anladım tamam yt video atıyorsanız tabi daha hızlı olur
  20. R

Yardım İnternet Paketimi Yükselttim Ama Ping Hala Aynı

yt da video için download önemlidir upload değil upload mesela bir yere dosya aktarmak gibi işlerde çok önemlidir
Top Bottom