Neler Yeni

Çözüldü✓ nonster notebook pil sişme sorunu

umut1214

80+
arkadaşlar laptopumun pili şişti çıkartsam performans düşüklüğü olurmu? birde bende kolayca yapabilrmiyim ködeyim herhangi bir yere götürme imaknım yok.

şahin doğan

80+ Platinum
Çıkarırsan sorun olmaz ama en kısa sürede götür değişim yapsınlar.

Raulet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berkay
Herhangi bir performans düşüklüğü olmaz çıkartabilirsin bence yeni modeller için arka kapağını söküp soketlerini de sökeebilirsin sadece komple cıkartmaktansa eskiyse zaten onların cıkartması cok kolay ayrı bir şekilde cıkıyor

HDogus

80+ Bronze
Bataryanın pimini çıkar yeter ucunuda siyah bantla sabitle. Müsait bir zamanda monstera yolla değişirler.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
arkadaşlar laptopumun pili şişti çıkartsam performans düşüklüğü olurmu? birde bende kolayca yapabilrmiyim ködeyim herhangi bir yere götürme imaknım yok.
hocam hemen bataryayı çıkartın patlama ihtimali var.
+1

Şişen pilde kimyasal madde akıntısı ve patlama riski olur. Pilin bağlantılarını derhal iptal etmenizi ya da mümkünse bataryayı yerinden çıkarmanızı tavsiye ederim.

umut1214

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
+1

Şişen pilde kimyasal madde akıntısı ve patlama riski olur. Pilin bağlantılarını derhal iptal etmenizi ya da mümkünse bataryayı yerinden çıkarmanızı tavsiye ederim.
hocam çıkattım pili daha iyi oldu totch pade baskı yapıyordu kolaymış birde soum olcak çıkarttıktan sona başka bişey yapmama gerekiyomu. çıkarttım pili takılıcak yerine bant yapıstırdım kutuya koydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bataryanın pimini çıkar yeter ucunuda siyah bantla sabitle. Müsait bir zamanda monstera yolla değişirler.
hocam dokunmatiği baskılıyodu çıakrttım kutuya koydum.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
hocam çıkattım pili daha iyi oldu totch pade baskı yapıyordu kolaymış birde soum olcak çıkarttıktan sona başka bişey yapmama gerekiyomu. çıkarttım pili takılıcak yerine bant yapıstırdım kutuya koydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam dokunmatiği baskılıyodu çıakrttım kutuya koydum.
Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Garantisi varsa garantiye yollayın yoksa da orijinal bir yeni batarya alıp takmanızı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,291
Son üye
WAZELSHAK
Top Bottom