Arama sonuçları: *

1. M

Bilgisayarcı Kasadan kasaya aktarım için 3000TL dedi.

Tek korktuğum nokta psu aktarımı ve kablolama Ekran kartı hafifletme :D 1724252121 onuda halledecem yavas yavas video izleye izleye yapacam teker teker
  2. M

Hocam adam babamın arkadaşı bir de babam da bu konularda fazla bilgili değil ben karşı cıkmasam yaptıracaktı.Adam da şey diyor bizim özel yöntemlerimiz var :DDDDDD
  3. M

İstanbul/TUZLA
  4. M

Herhangi bir video var mıdır?Benim kasam maxima v30 ondan montaj işi kolay mıdır 1724251887 İstanbul :(
  5. M

Eğer ciddiysen dostum harbiden verebilirim .D
  6. M

Başlıkta da gördüğünüz gibi Bilgisayarcı kasadan kasaya aktarım için 3000tl istedi.Ben de abartı buldum.İdeal fiyatı nedir kasadan kasaya bütün parçaların aktarımı?
  7. M

Hitman 3 Gamepassten WOA sürümü ile oynuyordum ama şimdi oynanmıyor

Baya bir hitman oynadım 2. episodea geldikten sonra get access gibi bir sacmalık önüme cıktı gamepass ile bütün episodelara sahipken çözümü nedir tam olarak bütün dlcler var ama get access diyor
  8. M

ders calışamama sorunu

doğru hocam
  9. M

ders calışamama sorunu

hocam vallahi ne yapacağımı bilemiyorum
  10. M

ders calışamama sorunu

Okulda sınavlara çok iyi çalışıyorum ve çok iyi notlar alıyorum fakat konu üniversite sınavına iyi calısamıyorum tyt netim 60 ve ayt calısmaya baslamadım.Stresten kendimi bitiriyorum.Herhangi bir psikolog yada psikayatriye gitmedim.Kendi Kendimi strese sokuyorum ne yapmalıyım?(Çok kötüyüm...
  11. M

Ders Çalışamama Sorunu

S*gara içmiyorum hocam
  12. M

Ders Çalışamama Sorunu

Okulda sınavlara çok iyi çalışıyorum ve çok iyi notlar alıyorum fakat konu üniversite sınavına iyi calısamıyorum tyt netim 60 ve ayt calısmaya baslamadım.Stresten kendimi bitiriyorum.Herhangi bir psikolog yada psikayatriye gitmedim.Kendi Kendimi strese sokuyorum ne yapmalıyım?(Çok kötüyüm...
  13. M

Immortals Fenyx Rising alınır mı?

Ben almayayım o zaman 🗿
  14. M

Immortals Fenyx Rising alınır mı?

İmmortal fenyx rising alınır mı ? Fiyatına değer mi?Normali mi yoksa goldu 70 tl farkla değer mi?Cevap verirseniz sevinirim.
  15. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Notun baya yardımcı oldu teşekkür ederim abi rehavete çok kapılan biriyim çevremdeki insanlar aşırı derecede dersten uzaklara gittikleri için her zaman kendime göre değerlendiricem bundan sonra 1693953144 Abi doğru diyorsun valla hayatın gerçekleri bu ben bu gerçeği de göz önünde bulundurarak...
  16. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Ne bileyim kendin bence inançlı olarak bir güzel meslek tutturmussun.Ve kendine inancın yuksek ama genel olarak kötümsersin yani senin kötülemek amacıyla söylemedim yanlış anlama
  17. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Tamamdır hocam 1693949667 Reis biraz celisiyon ama
  18. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Tamamdır bende kaydettim
  19. M

Çalışmaya geç mi kaldım

😱 1693944572 HADİ BERABER KAZANİCAZ ULANN
  20. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Abi valla ciddi be :D 1693944411 11. Sınıfım iyi 95 dönem ört ile bitirdim de tyt her zaman önyargılıyım
Top Bottom