Arama sonuçları: *

• Users: epnax
  • Order by date
  1. epnax

sizce bu sistem alınır mı? i7 6700 rx580 8gb

Merhaba arkadaşlar, İntel core i7 6700 Msi Armor Rx580 8gb OC 2x Corsair Vengeance 8gb 3000mhz 1 TB HDD Western Digital 500w 80+ Bronze Rampage PSU Acer KA252Ybi 23.8" 75Hz 1ms Ekran Ne kadar eder? Satın almayı düşünüyorum.
  2. epnax

Yardım SuperOnline Paket Kaybı Sorunu

Her aradığımda modeme güncelleme atıyorlar deliricem 2 aydır bir sorunu düzelttiremedim.
  3. epnax

internetim iyi olmasına rağmen packet loss sorunu

@esmer2458 aynı problemi bende yaşıyorum bir çözüm bulabildiniz mi?
  4. epnax

Türk Telekom Valorant Paket Kaybı Sorunu

aynı sorunu bende superonline ile yaşıyorum acayip sinir bozucu bir durum müşteri hizmetleri sorunu çözmemekte oldukça ısrarcı. bir çözüm bulursan bilgilendirirsen çok sevinirim.
  5. epnax

Bios ekranını görememek

Arkadaşlar Merhabalar, yaklaşık 1 yıl önce ACER 23.8 Ka242ybi 1920x1080 75Hz ekran aldım fakat bios ekranını göremiyorum. Ekranım Windows açıldığı zaman geliyor. bu yüzden bios ekranında herhangi bir değişiklik yapamıyorum. Biosta değişiklik yapacağım zaman salondaki tvye bağlayıp değişiklik...
  6. epnax

Paket Kaybı Nasıl Giderilir

@lerensavasl aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm buldun mu? bulamadıysan bulduğun zaman buraya çözümü yazabilir misin?
  7. epnax

Yardım Riot Games, Superonline ve paket kaybı üçgeni

sorunu vpn tam anlamıyla çözüyor mu? senin sorununu vpn çözdü mü? Aralığa kadar taahütüm bulunuyormuş iyice sorunlu müşteri modunda her gün arıyorum superonlineyi. Bir çözüm bulabilirsen yazabilirsen çok sevinirim.
  8. epnax

Sadece valorantta yaşanan paket kaybı sorunu

@Ramazan Eren aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm buldunuz mu?
  9. epnax

Yardım Riot Games, Superonline ve paket kaybı üçgeni

@ofcmate aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm buldunuz mu? Valorant ve League Of Legends oyunları paket kaybından kesinlikle oynanamaz durumda.
  10. epnax

Yardım SuperOnline Paket Kaybı Sorunu

Merhabalar, League Of Legends ve Valorant oyununda paket kaybı yaşıyorum. Riot Games Pingplotter indirip sonuçları istedi. Sorunun İSS kaynaklı olduğunu söyledi. Fakat Superonline sorun olmadığını söyleyip duruyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor. Bir çözümü var mıdır? Yaklaşık 2 aydır bu sorunu...
  11. epnax

300 TL Bütçe Mouse Önerisi

Kullanıcıysan lod sorunu gibi birşeyden bahsediyorlar. bariz hissettiriyor mu?
  12. epnax

300 TL Bütçe Mouse Önerisi

Arkadaşlar merhabalar, 300 TL Bütçem var. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ve Fingertip grip kullanıyorum. Elimin boyutu 18x10. Şuanda A4Tech x7 f5 (120x68x37) mouse ile oynuyorum. Her türlü öneriye açığım. Genellikle hep simetrik mouse kullandım önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür...
  13. epnax

İnceleme Razer Viper Mini İncelemesi

@Noren Bende x7 kullanıcısıyım ufaktan ölmeye başladı nede olsa 10 yıllık mouse. Kullanıcı yorumunu alabilir miyim?. Bir sıkıntı var mı? Fingertip kullanım için uygun mu birde 18x10 elimin ölçüleri.
  14. epnax

Razer Viper Mini vs Razer Deathaddder V2 Mini

Arkadaşlar merhaba, Kullandığım mouse'nin miladı doldu yavaştan bozulmaya başladı. A4Tech x7 f5 (120x68x37) kullanıyorum ve Fingertip tutuşunu kullanıyorum. Elimin boyutu (18x9). İki mouse arasında kaldım. Genellikle FPS/MMO gibi oyunlar oynuyorum. Hangisini tercih etmeliyim. +Rampage Sector...
  15. epnax

Bilgisayarımın stabil çalışmaması

arkadaşlar bilgisayarımdan beklediğim performansı alamadığım için sürekli forumlarda konular açtım. Benchmark testine soktum ve böyle bir sorunla karşılaştım. Bu parçalar neden düşük yüzde ile çalışıyor. Anakart'ımın kötü olduğunu düşünüyorum. Bu sorunlar Anakart'tan dolayı olabilir mi? Ram'in...
  16. epnax

Çift ram takınca pc açılmıyor

2. slotun bozuk olduğunu düşündüren neden de bu kankam. 2 ramde 1.slotta çalışıyor fakat 2.slota hangi rami takarsam takayım çalışmıyor pc
  17. epnax

Ramlerin durumu böyle tek tek gayet stabil çalışıyorlar ama ikisini dual channel olarak çalıştıramıyorum. Garip bir durum. Tek tek gayet stabiller haftada bir temizlerken açmaya çalışıyorum çift ram olarak ama olmuyor.
  18. epnax

Üreticileri ve çipleri farklı olduğundan dolayıymış teşekkür ederim yinede
  19. epnax

bir şey değişmedi sorun anakartımda olabilir mi ? 1607821726 tek tek çalışıyor ramler ama ekleme yapamıyorum şuan diğer ram ile açtım pcyi
  20. epnax

Dediklerinizden hiçbirini yapmadım kısa süre öncesinde arkadaşımda aynı şekilde ramini arttırdı ama tak çalıştır yaptığını çalıştığını söylediği için hiç bu toplara girmedim 1607814132 Tam olarak yapmam gerekenleri sırasıyla anlatabilir misin JATDAV
Top Bottom