Arama sonuçları: *

1. N

Youtube YouTube Vergi Sistemi

En son bağkur veya sigorta tam bilmiyorum ödemek zorunda değildin. Sene sonunda kuruma gidip benim sigortalı günlerimi silin borcumu ödemeyeceğim gibisinden bir şey dediğin zaman sigortalı olarak çalıştığın günleri siliyorlar karşılığında borcunda siliniyor. Banka hesabınada gelen her paradan...
  2. N

Kaspersky plus ucuza alabileceğim kod varmı

Harici sitelerden kaspersky almanı önermiyorum. Zamanında ben de satın almıştım. Yaklaşık 5 ay kullandıktan sonra bir gün kod kendi kendini iptal etti. Satıcıya yazdığımdaysa herhangi bir destek sağlamadı. Yardım için kasperskye mail attım bu durumun olabileceğini kendi siteleri dışında bir...
  3. N

GETİR YEMEK ALT LİMİTSİZ 50 TL

Sağ ol dostum çiğ köfte aldım 1 tane :D
  4. N

NetGSM'e geçilir mi? (Mobil)

Twitterda okuduğum kadarı ile anlaşması gerekiyormuş netgsm in daha anlaşmamışlar ondan dolayı gelmiyormuş smsler. Tüm smsler gelse ben de geçecektim tarifem bitiyordu
  5. N

ABD'den Türkiyeye ne getirmem mantıklı olur?

Getirebilir misin bilmiyorum ama ülkemizde vr satışıda çok yok belki o da satabilir. En basitinden yurt dışı fiyatı 18k olan quest 3 mağazalarda 40k dan satılıyor
  6. N

SSK babamdan nasil faydalanirim?

Hocam sizin durumunuz nasıl olur bilmiyorum ama ben ssk ya gidip babamın üstüne alınmasını istiyorum dediğimde 5 dakikada hallettiler işlemi
  7. N

Yardım PSN Last Of Us Remastered fiyatı neden farklı?

Attığın fotoğrafta sarı yazı ile yazılmış. Bu oyun psn deluxe aboneliğine dahildir oynamak için abone olunuz diye. Oynayabilirsin ama şunu unutma bu oyunlar sonsuza kadar kalmıyor. Ben spiderman sonynin oyunu zaten kaldırmazlar herhalde diye yaz aylarını bekliyordum oynamak için kaldırdılar...
  8. N

🔥Mediamarkt Outlet Fırsatları🔥

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_excalibur-g870-1245-bva0p-b-core-%C4%B15-12450h-i%C5%9Flemci-16gb-ram-500gb-nvme-ssd-rtx4050-15-6-win-11-laptop-metalik-uzay-gri-3046895.html Kampanya tekrardan başlamış bu bilgisayar 6bin TL indirim ile 25k ya düşüyor ilgilisine duyurulur
  9. N

Gow chains of olympus ps3 için dosya lazım

Hocam forum kurallarını bilmiyorum nasıl yapılacağını göstermek yasak mı değil mi diye. İnternette basit bir araştırma ile kolaylıkla bulabilirsin. En kötü ps3 emulatörüne nasıl oyun yüklenir diye araştırma yap sonuç olarak sana .rap ve .pkg lazım olduğu için dosyaları aynı.
  10. N

League Of Legends oynanır mı?

Çok abartıyorlar bence. 3.sınıftan beri lol oynarım şuan üniversite sınavına 2.ye hazırlanıyorum. Evet bağımlılık yapıcı ama bunu çok kolay önleyebilirsin bence. Oyuna başladıktan sonra şunuda unutma lol bırakılmaz ara verilir :D yıllardır ara ara başlarım bu sefer bıraktım derim 6-7 ay sonra...
  11. N

gtx 1060 alınır mı? 2200 tl

Hocam sanırım klavye önermekten dolayı halüsinasyon görmeye başladınız. Ekran kartı konusuna gtx 1060 alınmaz yazıp klavye linki atmışsınız :blobdance::)
  12. N

Mastürbasyon yapmamak zararlı mı?

Mastürbasyon Yapmazsak Ne Olur? Mastürbasyon yapmamanın sağlık ile ilgili henüz bilinen bir riski yoktur. Bununla birlikte mastürbasyon yapmamanın bireyden bireye farklılık gösteren bazı olumsuz etkileri (cinsel hayatta tatmin olamama gibi) olabilir. Kaynak...
  13. N

Farklı, Kaliteli Sweatshirt önerileri

Arkadaşlar merhaba benim bir kaç tane sweatshirt alma niyetim var. Almışken artık farklı şeyler almak istiyorum. Resmen tüm ülke hep aynı modeller aynı şekil oldu geziyorlar. Var mı böyle bu sweatshirtler biraz daha farklı alabilirsiniz dediğiniz marka,internet sitesi vs. Bütçem tane başı...
  14. N

Yardım 700 TL ye Logitech G213 ALINIR MI?

Öneri için teşekkürler. Lakin küçük klavye tercih etmek istemiyorum
  15. N

Yardım 700 TL ye Logitech G213 ALINIR MI?

Arkadaşlar merhaba 700 TL ye logitech G213 alınır mı acaba ? Yoksa başka bir klavye öneriniz olur mu ?
  16. N

🔥Mediamarkt Outlet Fırsatları🔥

Logitech G G213 kullanılmış 775 tl ye alınır mı ? 1704230830 Son olarak NUO CWP-11 4k aksiyon kamerası wifi alınır mı ? Uzun zamandır uygun fiyata bir aksiyon kamerası almak istiyordum. Bu kameranın hiç bir yerde testini veya incelemesini bulamadım. 620 tl ye mi ne geliyor. Çekimlerin çoğunu...
  17. N

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Tamamdır teşekkürler fsr 2 destekleyen bir oyun oynadığım zaman kullanacağım.
  18. N

Abdullah abinin açıklamada verdiği linkteki mod ile bu mod aynı mı ? Abdullah abi açıklamada direkt bir rar dosyası vermiş google drive üzerinden onu kulanabiliyor muyuz ? Bu videodaki şuanda paralı gözüküyorda.
  19. N

Arkadaşlar dalga geçmiyorum harbi soruyorum. Benim bilgisayar zamanında Abdullah abinin topladığı emektar v3 bilgisayar. Yani içinde 1050 ti var. Ben bu modlardan hangisini kullanabilirim ? Kullanabiliyor muyum ? Kullanabiliyorsam hangisini indirmem gerekiyor kullanabiliyorsam
  20. N

EA FC 24 AÇILMIYOR

Bu konuyu şimdi görmem biraz kötü oldu. Fc 24 te 2 farklı sorun yaşadım ilk sorun oyunu açtıktan sonra beyaz ekran geliyordu ve sonra geri ea app e atıyordu. Onu oyunun sertifikalarını doğrulayıp bir şekilde çözdüm. İkinci sorunu ise epic gamesten alınca yaşadım bu sefer bırakın beyaz ekranı...
Top Bottom