Neler Yeni

League Of Legends oynanır mı?

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
Oyna çok iyi oyun
güzel oyuna benziyo ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlarin varsa iyi yoksa aram oyna SAĞLAM MENTALİM ABİ diyorsan eğlenmek için normal oyuna girebilirsin.
baya iyi oyuna benziyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakın oyle bir hata yapma
neden

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
lol bir takım oyunu ve oyun arkadaşlarının yaş ortalaması 11 ayrıca aile terbiyesi almamış din dil ırk demeden küfürler eden oyuncular gün geçtikce artıyor takdir senin ister oyna sinir krizi geçir ister oynama

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
Çok abartıyorlar bence. 3.sınıftan beri lol oynarım şuan üniversite sınavına 2.ye hazırlanıyorum. Evet bağımlılık yapıcı ama bunu çok kolay önleyebilirsin bence. Oyuna başladıktan sonra şunuda unutma lol bırakılmaz ara verilir :D yıllardır ara ara başlarım bu sefer bıraktım derim 6-7 ay sonra yeniden başlarım. En iyisi chill aram oynamak. Tamamen rahat güzel oluyor

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Eray
League of Legends oynanır mı?
normal bir bağımlı yapan oyundan daha ötesi gereksiz bir bağımlılığı var kurtuldum bayadır elime sürmüyorum yol yakınken yapma eğlenirsin eğlenmesine ama 1 2 yıl 3 yıl oynadın mı dediğimi çok iyi anlarsın

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Eray
Çok abartıyorlar bence. 3.sınıftan beri lol oynarım şuan üniversite sınavına 2.ye hazırlanıyorum. Evet bağımlılık yapıcı ama bunu çok kolay önleyebilirsin bence. Oyuna başladıktan sonra şunuda unutma lol bırakılmaz ara verilir :D yıllardır ara ara başlarım bu sefer bıraktım derim 6-7 ay sonra yeniden başlarım. En iyisi chill aram oynamak. Tamamen rahat güzel oluyor
aramdan da kurtuldum ben gidip strateji oyunu oynuyorum xd

Top Bottom