Arama sonuçları: *

1. elprofessor

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Port mu koptu kablo mu? 1721732399 Bazı modemler orijinal modemdeki mac adresini birebir istiyor.
  2. elprofessor

Anakart bios güncellememe

Usb eeprom bios çip yazma aparatı ile başka bir pc yardımıyla bios yazman gerek.
  3. elprofessor

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Maddi durumun veya destek talebin sonuçlanana kadar 2. Elden uygun yollu bir WAN/VDSL modem al. Türknet online işlemlerden kullanıcı adı şifre ve MAC adresi tanımlayıp kullan.Alabiliyorsan da çift terlik al kardeşi dövmek için.
  4. elprofessor

Yardım İşlemcimin Temel Hızı 3,20 Ama 3,50lerde Geziyor

Biostan frekans ve voltaj düşür. 3.2 ye sabitlenen bi ayar çek biostan. Büyük ihtimal PSU’n yetersiz.
  5. elprofessor

IOS İOS 18 Public Beta Özellik Puanlama

9 bile iyi şuan.
  6. elprofessor

Zaten asıl sürümün çıkmasına az kaldı. Oyun modu stabil menüdeki ingilizce yazılar giderildi. kasma yok. Memnun olmazsan 3uTools'tan geri dönüş yapabilirsin veri kaybı olmadan.
  7. elprofessor

Öyle. A11 Bionic ve üzeri bütün çipsetler süper oyun performansı sağlıyor..:)
  8. elprofessor

O tür sorunlar ios 15-16 da çok tu. X ve 6S te bu sorunları yaşadım. Dün dayımın telefonundan internet paylaşırken sorun yoktu. 1719743451 Oyunlar açılınca aynı game turbo gibi oyuna ciddi optimizasyon ve performans artışı sağlayan güzel bir özellik.
  9. elprofessor

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun hocam.
  10. elprofessor

Süper bir şey hocam.
  11. elprofessor

Merhaba, Bu rehberde size İPhone XS telefonunun alacağı son güncelleme, Yani İOS 18’i anlatacağım. 1.DEĞİŞEN DENETİM MERKEZİ Denetim merkezi, daha çok seçenekler ve çoklu sayfa seçeneği ile bize merhaba diyor. Benim hoşuma gitti. 9/10 Puanımı alır. 2 DEĞİŞEN AYARLAR DÜZENİ. Ayarlar’da her...
  12. elprofessor

Yardım ICloud'lu iPhone 6 arıyorum 👌

İyimiş bu Olabilir.
  13. elprofessor

inan 1k bile yok. böyle 500 600 olsa 130 tl program olsa 630 730 tl olur...
  14. elprofessor

130 TL ile hat çalışan Byp4ss programı alıp yurt dışı xs'in yanına koyacağım:)
  15. elprofessor

Poco pad Türkiye'de satışa çıktı ne düşünüyorsunuz ?

Çok değişik oyun. Çocuksu ama sarıyor. Yalnız işsiz gibi 20k 25k kupa yapanları anlayamıyorum...
  16. elprofessor

Poco pad Türkiye'de satışa çıktı ne düşünüyorsunuz ?

X3 Pro'nun rezalet cpu hatası sonrası POCO markasına mesafeliyim. Tabletin şekli, bataryası iyi. İşlemci 2.4 GHz dandik bir Snapdragon. En az 8xx veya 8 Gen serisi kullanılmalıydı. 33w Şarj yeterli. Bir de, 12.1 inç büyük kalmış. 10.1 gibi ortalama bir boy tercih edilebilirdi. Bir de 7 serisi...
  17. elprofessor

GTX 970 destekleyecek LGA1155 işlemci önerisi darboğaz

3570k 1 ay önce 550 600 tl bandındaydı..
  18. elprofessor

GTX 970 destekleyecek LGA1155 işlemci önerisi darboğaz

1155 Xeonlar iş yapmıyor hoca ya.
Top Bottom