Neler Yeni

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,385
İsim
Batuhan
Kardeşim modemi yerden yere vurdu hiç bir ışık yanmıyor tepki vermiyor fişe takılı bırakınca biraz sonra fark ettim ısınmış ama ışıklar yanmıyor türknetten alınmış Zyxel modem bizde türknet kullanıyoruz ama modemi ikinci el aldım hala garantisi var türknete ulaşmsk istedim telefonu aradım ama türknet müşteri temsilcisini kaldırmış sadece tele sekreter var ondada bunu bildirebileceğim bi yer yok internet arıza kaydı falan diyor nasıl ulaşabilirim
Çözüm Basit .

Yeni Modem Alacaksın Ve Türknetten Aldığın Kullanıcı Adı Ve Şifreyi Gireceksin Olacak Bitecek Hocam .

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Baran Kut
Kendi maalesef hocam yani alabilirimde bu aralar pek uygun değil bunun için maddi açıdan Zyxel ile kendim görüşsem inceleseler kullanıcı hatası olduğu anlarlar mı acaba
Anlamasalar bile kullanıcı hatası diyip sorumluluk üstlenmezler. O yüzden geçmiş olsun şimdiden, yeni modem alana kadar net yok.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Ya insan modeme aşık olur ben aşıktım çok yakışıklı modem o kadar para verdik ya :( bu arada evde eski modem var 40mb verebiliyor ama en fazla ama bağlayamıyorum çünkü dsl bakır kablonun jackı da koptu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam cihaz ısınıyor falan yani hepten gidik değil galiba bence kendi kendine de olabilecek bişeydir bu kullanıcı hatası demezler ya
Port mu koptu kablo mu?

Çözüm Basit .

Yeni Modem Alacaksın Ve Türknetten Aldığın Kullanıcı Adı Ve Şifreyi Gireceksin Olacak Bitecek Hocam .
Bazı modemler orijinal modemdeki mac adresini birebir istiyor.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Atakan AKTAŞ
Wifi geliyormu?
Yok hocam hiçbir tepki yok hepten gitti

Şansını deneyebilirsin bir şey diyemiyorum
Kablonun rj11 başı koptu hocam evde buldum çakıcam şimdi

Çözüm Basit .

Anlamasalar bile kullanıcı hatası diyip sorumluluk üstlenmezler. O yüzden geçmiş olsun şimdiden, yeni modem alana kadar net yok.
Direkt Zyxel'e ulaşıp Servise yolladım bakalım ne diyecekler bu sürede Türk Telekom'un eskiden verdiği küçük modemlerden var o da Max 40mps veriyor ama idare edicez artık servisten dönüş olana kadar.

Son düzenleme:

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Atakan AKTAŞ
Ya ben böyle kral marka görmedim adamlar bırak tamiri yenisini gönderiyorlar üstelik dün kargoya verdim yarın elimde olucak arkadaşlar size tavsiye bişey alıyorsanız varsa bütçeniz az bişey daha koyun kaliteli markadan alışveriş yapın.
@StrangerIX @byfaresiz @Gif Man @elprofessor

Son düzenleme:

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Uğur
Kardeşim modemi yerden yere vurdu hiç bir ışık yanmıyor tepki vermiyor fişe takılı bırakınca biraz sonra fark ettim ısınmış ama ışıklar yanmıyor türknetten alınmış Zyxel modem bizde türknet kullanıyoruz ama modemi ikinci el aldım hala garantisi var türknete ulaşmsk istedim telefonu aradım ama türknet müşteri temsilcisini kaldırmış sadece tele sekreter var ondada bunu bildirebileceğim bi yer yok internet arıza kaydı falan diyor nasıl ulaşabilirim
online işlemlerden kayıt aç hızlıca dönüş sağlıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
955,681
Üyeler
150,736
Son üye