Arama sonuçları: *

1. Y

3070 Ti kampanya beklemeye değer mi?

5600 ve 3080 sistemi tavsiye edebilirim. 5600 gerçekten fiyatına göre alınabilecek en iyi işlemci. ayrıca kasa mesh panel ve avantajını epey görürsün. o sistemde sadece b450 yerine b550 anakart tercih edersen daha iyi olur gibi, tabi tercih senin.
  2. Y

Ekran kayması oyun oynarken bu hale geldi

kanka windows deneme süren dolmuş. dijital bir lisans satın alarak aktif ederek oradaki ayarları değiştirebilirsin. veya internette bazı siteler lisans kodu paylaşıyor (tavsiye etmem)
  3. Y

Ekran kayması oyun oynarken bu hale geldi

kanka görev çubuğuna sağ tıkla>görev çubuğu ayarları>görev çubuğunun ekrandaki konumu>alt yap düzelir
  4. Y

Monitöre Uygun Sistem ?

5500 ile 5600 arasında uçurum var. fps oyunları bazında 1080pde örnek olarak 5500 işlemci ile valorantta 200-250 fps alırsın, 5600 ile 400-500 arasında fps alırsın
  5. Y

Monitöre Uygun Sistem ?

kanka monitör olarak eğer fps oyunları oynayacaksan 1080p yüksek Hz almalısın, eğer fps değil de hikayeli oyunlar issiyorsan 2K monitör almanı öneririm oyun keyfi için.
  6. Y

Msi GeForce 3060 ti gaming trio z ekran kartı

fiyatına göre bak kardeşim psular tek başına 800*900den başlıyor kasalar 1000 civarı. Ama bazı sitelerde kasa+psu 1500 falan bulabilirsin diye öyle bir öneri yaptım
  7. Y

gainward 3060 expertool ile overclock ayarları nasıl yapılır?

oradan ok de. oyuna gireceğin zaman expertooldan oc mode açıp oynarsın. normalde de açık olabilir.
  8. Y

gainward 3060 expertool ile overclock ayarları nasıl yapılır?

kanka OC scan bölümü var, yaklaşık yarım saat kadar yazılımın kendisi frekans ve mhz deniyor. en uygun sıcaklık ve frekans değerlerini bulup sana verir.
  9. Y

Bu sisteme düşünceleriniz??

kanka 54 bine ben sana 4070li sistem toplarım etme eyleme
  10. Y

Msi GeForce 3060 ti gaming trio z ekran kartı

işlemci olarak 5600 kesinlikle öneririm. cache 35 mb olduğu için ekran kartını rahatlıkla besleyecektir. kasayı mesh panel al (bir arkadaş önü cam demiş mesh panelin önü cam değil ızgara olur içeriye hava akışı sağlaması için) 5600 işlemci için b550 anakart öneririm marka modelini kendi bütçene...
  11. Y

Çözüldü✓ msi merch rx 6600 xt donuyor ve yeniden başlatana kadar açılmıyor

kankam ram arızası gibi görünüyor. ramleri çıkarıp yeniden takmayı dener misin?xmp kapat ve ram mhz manuel olarak gir. işlemcinin desteklediği max mhz yi araştır. ramleri takarken iki taraftan da çıt sesi gelsin, bir tarafı oturtamamış olabilirsin. benzer şeyler başıma geldiği için bu kadar...
  12. Y

Akım Korumalı Priz Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B001P47JJK?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details fiyatı 150 TL ve kendim kullanıyorum. 13.500 A ve 3680 Watt güç korumasına sahip. Özellikler kısmında 5 milyon Euro'ya kadar ekipman garantisi veriyor.
  13. Y

pc ye bu donanımlardan hangisini ilk almalıyım?

Kardeşim eğer sık elektrik kesintisi yaşıyorsan UPS alabilirsin fakat benim önerim yüksek akım korumalı bir priz alman olur. Kendim kullandığım bir ürünün linkini bırakıyorum. https://www.amazon.com.tr/dp/B001P47JJK?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details 13.500A ve 3500 Watt'a kadar koruma...
  14. Y

Öneri PC İçin Masa Önerisi

Kardeşim aylardır aradığım özellikteki masayı şak diye bulmuşsun. Hem de yarı fiyatına.
  15. Y

Gi̇gabyte Rtx 3070 Furmark Testi̇ Normal mi̇

iadeden ziyade oyun içi sıcaklık değerlerini inceleyip ona göre karar vermek daha mantıklı olabilir. bu arada eğer ekran kartını alıp doğrudan anakarta taktıysan iade etmeden önce temiz bir formattan sonra değerlerini incelemeni öneririm
  16. Y

Yardım Termal Macun Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B82MPX1D?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details Piyasaya yeni çıkmış bir ürün. 4 gr 13.5W/mk Alıp test etme imkanım oldu, kullandığım bütün termallerden daha iyi performans verdi. Kullandığım termaller MX-4 ,Thermal Grizzly Hydronaut, Noctua NT-H2 5600x işlemci...
  17. Y

Gi̇gabyte Rtx 3070 Furmark Testi̇ Normal mi̇

nvidia driverlarında pek problem olmaz. testin 2k çözünürlükte yapıldığını düşünürsek değerlerin 5-6 derece yüksek. fakat fanın yüzde 86 ile çalışıyor olması garip. İşin gerçeği şu kardeşim. sıcaklık çok yüksek değil fakat fan devrine göre o sıcaklık normal değil.
  18. Y

Vsync açmak mantıklı mı

Eğer bilgisayarın ekran yenileme hızından fazla fps veriyorsa v-sync açmak giriş gecikmesi yapar. Örn: 144 hz monitörün var ve oyunda 250 fps alıyorsun. Görüntü işleme süren 8 ms civarında olur. V-sync açarsan fps 144 e sabitlenir fakat görüntü işleme süren 15 mslere çıkar
  19. Y

Çözüldü✓ İnce hesapta böyle bir sistem gördüm parçalar iyi midir? fiyatı 11,899 değer mi

kanka r5 5500 19 mb önbelleğe sahip bir işlemci. tercih edebiliyosan az daha farkla 5600 almalısın
Top Bottom