Arama sonuçları: *

1. Y

Oyuna girince internet gidiyor.

Yarın bakıcam ona
  2. Y

Adaptör yardımı ile bağlanıyorum kablo ile bağlanmayı denicem onun setupını ayarlamam lazım
  3. Y

Onu denemedim de zaten hiç değiştirmedim modemin ayarlarından bir şey. ama eğer yinede çözülür derseniz nasıl yapacağıma dair video atarsanız sevinirim modem markası tenda
  4. Y

reset derken aç kapa yapmaktan bahsediyorsunuz değil mi
  5. Y

Bir kaç gün önceye kadar böyle bir sorunum, derdim yoktu fakat bir anda oyunlarda pingim uçmaya başladı. Cs2'de sabit 1k ms ile oynuyorum, bannerlordda ise online oyuna girince 4-5dk sonra bilgisayar direk internet bağlantısını kesiyor kafayı yiyeceğim. oyunların dışında bir problem olmuyor...
  6. Y

Bilgisayar kapandıktan sonra fanlarin hepsi dönmeye devam ediyor.

Windows 10 bir işletim sistemi kullanıyorum ekran kartim asus tuf gtx 1650 anakartim asus a320m-k işlemcim r5 1600 af bilgisayari kapatınca fanlar dönmeye devam ediyor ama %100 güçte oluyor bu kasa uçmaya başlıyor birden normalde olduğundan daha hızlı dönüyor mining mi vs. diye düşündüm ama...
  7. Y

Kmspico yüzünden zombi olmuşmuyumdur ?

Temiz kurulum nedir tam olarak ? 1624873620 opera böyle hata verdi şimdide g.o. mu
  8. Y

Kmspico yüzünden zombi olmuşmuyumdur ?

Eşşeklik edip kmspico yükledim discord opera vs. kapalıyken böyle 20-30 kblik pop uplar oluyor windowsu etkinleştir yazısı için yüklemiştim bazen o yazı geliyor bazen gidiyor :D
  9. Y

Laptopu ekran olarak kullanmak mümkün mü ?

Ben bilgisayar aldım ama internete giremiyorum laptopu hem monitör hem de internet için kullanmak mümkün mü ?
  10. Y

Okul Sınavları Başlıyor

Bazı öğrenciler uzaktan eğitimden daha iyi anladığını söylüyormuş kim acaba onlar 1. sınıf falan galiba. ilk başta eba tv vardı hocaların robottan farkı yoktu gerçekten sonra canlı dersler çıktı ilk başta giriyodum derslere dinliyodum sonradan o kadar sıkmaya başladı ki canlı dersler şuan bunu...
  11. Y

Okul Sınavları Başlıyor

Neden hala bakan acaba Ziya selçuk... Tam kapanmaya onun yüzünden girmiş bile olabiliriz. Kendisi de çocuğu okutmuyor ülkede kendiyle çelişiyor
  12. Y

Okul Sınavları Başlıyor

Acaba gece rahat uyuyabiliyor mu ? Sadece sınav yapmak için kaç bin kişi onun yüzünden hasta oldu hayatını kaybetti muhtemelen kendini inandırmıştır benim yüzümden olmuyor diye.
  13. Y

Kulaklığımın ışığı yanıyor fakat bilgisayarım okumuyor

Bir anda tak diye kulaklığımdan ses gelmemeye başladı normalde ses geliyordu bir anda ses gelmemeye başladı kulaklığın ışıkları yanıyor ama bilgisayar kulaklığımı okumuyor. Kulaklığımın markası JamesDonkey 711
  14. Y

Mobil oyunlarda kaç saatim olduğuna nasıl bakarım ?

Bir ara gerçekten çok fazla mobil oyun oynuyordum :D bu oyunlara kaç saat harcadığımı merak ettim. steamdeki gibi bir istatistiği var mı bunun ?
  15. Y

Ekran Kartları ne zaman ucuzlar ??

Teşekkür ederim :)
  16. Y

Ekran Kartları ne zaman ucuzlar ??

Bitcoinciler sağolsun 1 ocak 2021'de 1500 tl civarı olan rx 580 şuan 4500 tl sizce bu ucuzlar mı artmaya devam eder mi ?
Top Bottom