Neler Yeni

Okul Sınavları Başlıyor

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Bizimki 31 mayısta başlıyor haha go brr

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Ziya Selçuk vaatlerini sözleri yerine getirmiyor

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar 10. sınıftayım normalde notlarım 90'nın altına düşmez hayatımda ilk defa teşekkürle geçtim :) :) Online eğitimle ne anladığımzı sanıyorlar.
Bende 10. sınıfım hayatımda sadece 1 kez teşekkür aldım o da 4. sınıfın ilk dönemi ondan sonra ful takdir aldım 89-90'dı hep ortalamam ama bu sene 69 oldu.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Bende 10. sınıfım hayatımda sadece 1 kez teşekkür aldım o da 4. sınıfın ilk dönemi ondan sonra ful takdir aldım 89-90'dı hep ortalamam ama bu sene 69 oldu.
bu sene çoğu kişi düştü sebebi de bu düzensiz eğitim sistemi

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser

Yogurtcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Acaba gece rahat uyuyabiliyor mu ? Sadece sınav yapmak için kaç bin kişi onun yüzünden hasta oldu hayatını kaybetti muhtemelen kendini inandırmıştır benim yüzümden olmuyor diye.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Acaba gece rahat uyuyabiliyor mu ? Sadece sınav yapmak için kaç bin kişi onun yüzünden hasta oldu hayatını kaybetti muhtemelen kendini inandırmıştır benim yüzümden olmuyor diye.
öyle rahat uyuyordur ki... Çocuğu yurt dışında okuyor ve Türkiye'nin eğitim sisteminin iyi olduğunu savunuyor madem iyi neden çocuğun yurt dışında?

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emre Honça
Sınavları neden yapıyorlar, hala anlamış değilim. Bir tane neyinize yetmiyor?
ne birtanesi biz 2.leri olduk şimdi 3.ler bide 5 güniçinde yapıyor bizimkiler bütün sınavları toplam 5 günde 13 sınav 2 ekre olduk desek 26 sınava girdim ben :(

Yogurtcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
öyle rahat uyuyordur ki... Çocuğu yurt dışında okuyor ve Türkiye'nin eğitim sisteminin iyi olduğunu savunuyor madem iyi neden çocuğun yurt dışında?
Neden hala bakan acaba Ziya selçuk... Tam kapanmaya onun yüzünden girmiş bile olabiliriz. Kendisi de çocuğu okutmuyor ülkede kendiyle çelişiyor

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Neden hala bakan acaba Ziya selçuk... Tam kapanmaya onun yüzünden girmiş bile olabiliriz. Kendisi de çocuğu okutmuyor ülkede kendiyle çelişiyor
Yazın değişmesi planlanıyor. Şimdi değişirse ülke eğitimi karışır diye yapmıyorlar diye konuşuluyordu. Değişse de pek bir şey değişmez eğer ki eğitim sistemi gerçekten ele alınırsa, özenli planlar yapılırsa iyileşir yoksa istersen en iyi eğitim bakanını getir eğitim sistemini değiştirmezse yine aynı kalırız

Top Bottom