Arama sonuçları: *

1. Emirhan Akpınar

Valorant TPM 2.0 & Secure Boot Ayarı

teşekkür ederim hocam oldu
  2. Emirhan Akpınar

onu değiştirmiştim fakat yine aynı şekil tıklanmıyordu, sadece değiştirip ayarları kaydedip oyuna girmeye mi çalışayım? yoksa o ayarın tıklanabilir olmasını sağlaması mı gerek?
  3. Emirhan Akpınar

Merhaba, yaklaşık yarım saat önce sistemimi Windows 11'e başarıyla yükselttim. Gereksinimleri fazlasıyla karşılayan bir sistemim var. TPM 2.0 ayarım açık fakat Secure Boot ayarını da açmam gerekiyor Valorant oynayabilmem için. ASUS Prime B460M-K anakartına sahibim. BIOS menümde "Secure Boot...
  4. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

hepsi bağlantılı geldi, nasıl doğru veya yanlış oluyor bilmiyorum, teknik kısmında bilgim yok
  5. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

yeni aldım, dönüştürücüyle alakası yok zaten kasa şuan çalışmıyor, çalışsa görüntü gelecek
  6. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

yok maalesef, sadece sokete oturttum ve klipsi kapattım 1626546661 başka forumda da sordum bunu ve birisi "Belki 24 pin girişi sağlam takmamışlardır veya power tuşunun bağlantısını yapmamışlardır." dedi. Bu olabilir mi?
  7. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

1626546324 bu işinize yarar mı? 1626546359 herhangi bir kablo takmadım ekran kartına, kutuda yoktu
  8. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

fanlarım vs. dönmüyor tepki yok bilgisayardan, gpu güç girişinden kastın ne o takılı gördüğün gibi?
  9. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

evet 1 deykende 0 daykende denedim, tepki yok bilgisayarımdan 1626545808
  10. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

ekran kartı ile sadece sokete yerleştirme yaptım ve klipsi kapattım, ne gibi bir kablo? eğer kablo ile ilgiliyse sizce o yüzden mi kasam açılmıyor?
  11. Emirhan Akpınar

Bilgisayarım Açılmıyor

Merhaba, Geçen hafta Sinerji bilgisayardan topladığım bilgisayar bugün elime ulaştı. Ekran kartı hariç her şey takılı geldi. Az önce ekran kartınıda taktım. PSU kablosunu vs. taktım. HDMI girişini monitörüme taktım. Bilgisayarım açılmıyor. Her şeyin takılı olduğundan eminim. Sadece bir kablo...
  12. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ AOC 24G2U Pivot özelliği var mı?

görememiştim
  13. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ AOC 24G2U Pivot özelliği var mı?

Merhabalar, sorum basit. Kullanan arkadaşlara sormak istiyorum. AOC 24G2U modelinde Pivot özellik var mı?
  14. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ AOC 24G2U vs. AOC C24G1

ortalık biraz karışmış fakat ben cevabımı aldım sanırım 😄, 24G2U ✌️
  15. Emirhan Akpınar

aynısını IPS için diyebilir miyiz peki? arkadaşın attığı makaleyi okudum da IPS için gayet güzel yorumlar yazılmış
  16. Emirhan Akpınar

merhaba, fps konusunda IPS ghosting yaratıyor diyorlar
  17. Emirhan Akpınar

Merhabalar, biri IPS diğeri VA Panel Curved özelliğe sahip iki monitör arasında kaldım. Fiyat konusunda VA diğerine nazaran daha ucuz. Fakat ben cevaplarınızı fiyat fark etmeksizin vermenizi istiyorum. Başta yazılımla ilgileniyorum. Uzun süre masa başındayım. Hafif tasarım işlerimde oluyor. FPS...
  18. Emirhan Akpınar

Yardım NVIDIA Tam Ekran Sorunu

Selamlar. 1366x768 monitöre ve NVIDIA 1650 Super ekran kartına sahibim. Intel HD kullanırken ekranımı 1080P yapıp sığdırabiliyordum, denetim masasında öyle bir ayar vardı. Fakat NVIDIA için öyle bir ayar bulamadım, hep taşıyor. Bu yüzden 1366x768 kullanıyorum. Intel'de olduğu gibi bir ayar...
  19. Emirhan Akpınar

Çift Monitör & Perfonmans Farkı

Selamlar, Asus TUF Gaming GTX 1650 Super OC Edition ve i5 10600 işlemciye sahibim. Çift monitör kullanmam perfonmansı etkiler mi? Örneğin bir ekranda oyun, bir ekranda Discord, Chrome veya Masaüstü olacak. Bir ekranda yazılım programım açıkken diğer ekranda Chrome açık olacak gibi. Bilgili...
  20. Emirhan Akpınar

Videoda Digital Vibrance Kullanmak

Selamlar, Digital Vibrance ayarlarım hangi ekran kayıt yazılımında gözükür? NVIDIA ekran kartım var ve 1024x768 oynadığım bir oyunu nasıl Stretched kaydedebilirim?
Top Bottom