Neler Yeni

Çözüldü✓ AOC 24G2U vs. AOC C24G1

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Akpınar
Merhabalar, biri IPS diğeri VA Panel Curved özelliğe sahip iki monitör arasında kaldım. Fiyat konusunda VA diğerine nazaran daha ucuz. Fakat ben cevaplarınızı fiyat fark etmeksizin vermenizi istiyorum. Başta yazılımla ilgileniyorum. Uzun süre masa başındayım. Hafif tasarım işlerimde oluyor. FPS oyunları oynuyorum sık sık (CSGO, Valorant vs.). Ghosting, Işık Süzmesi, Renkler, Görüş Açısı gibi her türlü olasılığı hesaba kataraktan sizce hangi monitör benim için daha uygun olur? Teşekkür ederim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
fps oynadığından dolayı ips daha mantıklı olacaktır detayları vesemir'in rehberinde de görebilirsin.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Aoc c24g2ae aldım ben 1600tl idi guzel monitor tam kullanamiyorum suan ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Akpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fps oynadığından dolayı ips daha mantıklı olacaktır detayları vesemir'in rehberinde de görebilirsin.
merhaba, fps konusunda IPS ghosting yaratıyor diyorlar

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
aynısını IPS için diyebilir miyiz peki? arkadaşın attığı makaleyi okudum da IPS için gayet güzel yorumlar yazılmış
Hayır diyemeyiz markadan markaya , monitörden monitöre değişkenlik gösteren bir şey

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
Merhabalar, biri IPS diğeri VA Panel Curved özelliğe sahip iki monitör arasında kaldım. Fiyat konusunda VA diğerine nazaran daha ucuz. Fakat ben cevaplarınızı fiyat fark etmeksizin vermenizi istiyorum. Başta yazılımla ilgileniyorum. Uzun süre masa başındayım. Hafif tasarım işlerimde oluyor. FPS oyunları oynuyorum sık sık (CSGO, Valorant vs.). Ghosting, Işık Süzmesi, Renkler, Görüş Açısı gibi her türlü olasılığı hesaba kataraktan sizce hangi monitör benim için daha uygun olur? Teşekkür ederim.

24 inç monitörde curved olmasının hiç bir anlamı yok. Curved monitörün lazım oldugu yerler büyük monitör kullandıgın zamandır. Büyük monitör curved olacakki tüm ayrıntıları kafanı fazla saga sola çevirmeden göreceksin :). AOC 23.6 inç'miş 24 inç bile degil. Hem çok küçük hemde kavisli. Kavis hefesin varsa hiç bir şey hissedemezsin ama kullanırsın kötü olmaz. Düz monitörden pek farkı olmadan kullanırsın.

Alacaksan 24.5 inç bir monitör al pişman olmazsın.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
24 inç monitörde curved olmasının hiç bir anlamı yok. Curved monitörün lazım oldugu yerler büyük monitör kullandıgın zamandır. Büyük monitör curved olacakki tüm ayrıntıları kafanı fazla saga sola çevirmeden göreceksin :). AOC 23.6 inç'miş 24 inç bile degil. Hem çok küçük hemde kavisli. Kavis hefesin varsa hiç bir şey hissedemezsin ama kullanırsın kötü olmaz. Düz monitörden pek farkı olmadan kullanırsın.

@Mert Özkaya cevabını verir misin lütfen:d 🤣

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

Düz monitörden bir farkı olup olmaması kavisin ne kadar olduğuna da bağlı dostum.
Çoğu kişi 24inç monitörde gereksiz algısında fakat bence curved hem güzel gözüken hem de ekrana hakim olmana yarayan bir özellik.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Düz monitörden bir farkı olup olmaması kavisin ne kadar olduğuna da bağlı dostum.
Çoğu kişi 24inç monitörde gereksiz algısında fakat bence curved hem güzel gözüken hem de ekrana hakim olmana yarayan bir özellik.
Curved ve flat tercihi biraz kişiye de bağlı bir durum aslında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,757
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom