Arama sonuçları: *

1. C

SİZCE BU Wİ-Fİ ADAPTÖRÜ NASIL?

vatan bilgisayarda 269 TL ye var. HB'dan almıştım 2defa. Satıcı orada QP Bilişim imiş.
  2. C

PYTHON öğrenmek istiyorum

Udemy veya Youtube https://www.youtube.com/results?search_query=python+dersleri
  3. C

SİZCE BU Wİ-Fİ ADAPTÖRÜ NASIL?

Bende çok araştırmıştım. Aldığım model : Asus USB N14 ve aldıktan sonra kendimden ayrı 2 kişiye daha aldırdım. Hiç şikayet yok.
  4. C

Almanya'da uzman bir doktor Mercedes'e binebilir mi

Türkiye'de ki ekonomik zorluktan dolayı , uzun zamandır tanıdıklardan ve internet aleminden Almanya , İngiltere ve ABD ekonomik şartlarını araştırdım öğrendim. Her türlü bizim ülkemizden iyiler. Bazısı yok gıda pahalı yok bilmem ne pahalı diye yaygara verebilir ama asgari ücretin alım gücü adına...
  5. C

Yardım 300 TL'ye Hangi Hard Diski Almalıyım?

10 Yılın üzerinde kullandığım disklerim var. Seagate'lerde badsector başladı. ama WD Blue serisi disklerim taş gibi sorunsuz.
  6. C

Anakart bazı ekran kartlarını görmüyor

Ekran kartı üzerinde düğme var mı? varsa bas dene geçen başıma geldi. Çift bioslu çıkmıştı ekran kartı.
  7. C

Ekrem İmamoğlu'na elini arkada bağladığı için soruşturma açıldı

adama dava açacak bir şey bulamadıklarından ellerine sarmışlar.
  8. C

İncehesap Güvenli Mi?

2 defa masaüstü bilgisayar, 1 adet monitör, 1 ssd, 1 wifi adaptör almış biri alarak güvenilir diyorum.
  9. C

Yurt dışına gitme şansınız olsa gider misiniz

İngiltere, İrlanda, Almanya vb ülkelere çalışmak amaçlı arkama bile bakmadan giderdim. Ama şuan pandemi ve yurtdışında hiç tanıdık olmadığından gidemiyorum. Özetle Müslüman olmayan, ekonomisi güçlü olan hangi ülke olursa olsun, o ülkede düzen kurmak hayatıma devam etmek isterdim...
  10. C

Vodafone İnternet Nasıldır?

alt yapıyı hangi firma sağlıyorsa, o firmadan internet almanızı tavsiye ederim.
  11. C

GTX 1660 SUPER Fiyatına Komple Sistem!

Aynen bende aynı düşünüyorum. Dün gece hikayende kasayı gördümve bugün gündüz 1 adet spariş geçtim. Şuan kargoda yarına gelecek gibi duruyor. Kasa RGB vs değil ama donanım özelliklerine bakarsak tam F/P ürünü. Markası Acer olduğunu düşünürsek anakartın markasız olmasına rağmen kalitesiz olduğunu...
  12. C

1660 Eth mining performansı nasıl?

son 6 aydır mining olayı yükseldi bunun öncesinde ekran kartı satıcıları; Quantumcloud adı altında mining yaptırıyordu zaten. Ben RTX 2060 Super almıştım. Hatta satın aldığım ürünün mining ile ilgili olan açıkmasını şöyle aşağıya bırakıyorum araştırırsınız. Ayrıca mining gören NVİDİA kartı...
  13. C

1660 Eth mining performansı nasıl?

ekran kartı içerisinde ki yazılıma müdahale edilmediği sürece garanti dışı kalmaz. Kaldı ki Nvidia kartlar için yazılımı oynamak sıkıntılı...
  14. C

Forza Horizon 4 Kulüp

https://steamcommunity.com/id/can498/ Bugün aldım bende hf4
  15. C

RX 580 +R3 3100 2.El Sistem 4500TL'ye Alınır mı?

Ekran kartı 4GB modeli olduğu için pahalı gibi duruyor. Şahsen ben olsam 2. el o kasayı alana kadar. incehesaptan "Nemesis 10100" modelini alırım.
  16. C

Kazdığım Etherium u Nasıl Çekeceğim?

ETH üretimin 0,05 oldu ise her 7 günde bir, ETH üretimin 0,01 oldu ise her 14 günde bir, ETH üretimin 0,1 oldu ise her 24 saatte bir ödeme alırsın... Senin üretim 0,00221 olmuş bu durumda değerlere bakınca günlük 0,00234 üretim yapıyor görünüyorsun. 14 Günde bir binance hesabına ödeme geçecektir.
  17. C

Kanadaya yerleşmek mantıklımı

beni , Kanada, Almanya İngiltere vb ülkelerden çağırsalar 1 dk durmam. Pasaportum var zaten. Anında atlar giderim. Arkana bile bakma bas git.
  18. C

Iphone 7 plus vs redmi note 8 pro 128gb

7plus için orjinali 2900mAh, benim aldığım 3510mAh ve n11 gibi alışveriş sitelerinde 140Tl civarında. Eliniz yatkınsa kendiniz değiştirebilirsiniz.
  19. C

Iphone 7 plus vs redmi note 8 pro 128gb

iphone 7 plus sahibiyim.. 2.el almıştım 3510mah deji batarya taktım canavar gibi oldu. Çok kurcalamazsam şarjı 2 günü çıkartıyor.
  20. C

Vodefone Evde İnternet Neden Bu kadar Ucuz?

Vodafone Fiber, 100mps down / 20mps up = 75 TL 2 ay sonra sözleşme süresi bitiyor. Ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum.
Top Bottom