Neler Yeni

Kanadaya yerleşmek mantıklımı

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Halamlar orda oturuyor ve gelmemizi çok isitiyorlar bizde de babam ben ve 1 kardeşim çok istiyoruz ama aklıma takıldı oranın alım gücü olarak ing yada almanya veya amerikadan ne kadar farkı var bilen varmı hangisi daha üstte
Valizde yer varmı ?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,820
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Halamlar orda oturuyor ve gelmemizi çok isitiyorlar bizde de babam ben ve 1 kardeşim çok istiyoruz ama aklıma takıldı oranın alım gücü olarak ing yada almanya veya amerikadan ne kadar farkı var bilen varmı hangisi daha üstte
onlara çok yakın

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
benim öyle bir şansım olsa bir gün bile beklemezdim.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Alım gücü yüksek diye biliyorum.
Bence gidin.
Ahh benim de böyle fırsatım olsa da gelecekte bir baltaya sap olur muyum düşüncesinden kurtulsam

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Aç benim yolu aç :D
düşününce türkiyedeki ortamımı arkadaşlarımı ve buranın rahatlığını çok özlerdim sonuçta benim ülkem burası. ama geleceğim için kanadaya gitmek benim için çok daha iyi olurdu. orada kuracağım dostluklar bana çok daha faydalı olurdu diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,628
Üyeler
151,584
Son üye
Zyprox
Top Bottom