Neler Yeni

GTX 1660 SUPER Fiyatına Komple Sistem!

YiğitAysul

80+ Silver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Doruk Efe Yiğitgüden
ram in adı modeli ne

mrramen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Atahn Küçükçayır
Seri, miningciler gelmeden... Fiyatı ucuz fakat çok iyi bir bilgisayar değil arkadaşlar.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Anlık olarak Trendyol üzerinden 7660 TL 'ye alınabiliyor

ÜRÜN LİNKİ: https://ty.gl/vyh38mt
ÜRÜN LİNKİ: https://app.hps.im/d7ct/b7a81326

Nitro-n50-610 modelinde kullanılan parçalar;
İŞLEMCİ:
i5 10400F
RAM: 8GB 2666MHz (10400F'in üst frekans sınırı zaten :))
VGA: GTX 1660 Super
PSU: LiteON 500W 80+ GOLD
M2 SSD: WD 512GB
ANAKART: Acer için üretilen 4 RAM girişli ve Wi-Fi karta sahip sınıfına göre üst bir anakart
EKSTRA: Windows Lisansı

NOT: tabii ki de hazır marka sistem yanlısı değilim hiçbir zaman da olmadım ama marka sistem kampanya yapıp fiyatına göre iyi iş çıkartınca da görmezden gelemem.

kaynak:
Abdullah abi merhaba, hepsiburada linki çalışmıyor telefonda. Bir sıkıntı mı var?

Flamesa

80+ Silver

Onurkotlutok05

80+ Gold
Biri galiba bu sistemden almıştı

can498

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can YILMAZ
Ne aldığına bakacaksın bu fiyata sana 2 ram slotu mu veriyor m2 desteği olmayan H410 mu veriyor? ne veriyor?

Anakart fiyatına göre çok çok fazla bile bir gözünde canlandır bu anakartın markası Asus olsa bir Wi-Fi ve 4 Ram destekli Asus anakart kaç para olur? sanırım bu yeterli cevap teşekkürler
Aynen bende aynı düşünüyorum. Dün gece hikayende kasayı gördümve bugün gündüz 1 adet spariş geçtim. Şuan kargoda yarına gelecek gibi duruyor. Kasa RGB vs değil ama donanım özelliklerine bakarsak tam F/P ürünü. Markası Acer olduğunu düşünürsek anakartın markasız olmasına rağmen kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Aksi durumda Acer bu modelinde yer vermezdi zaten. Ev kullanıcıları için tavsiye ederim.
Diğer arkadaşların soruları varsa kasa gelince kontrol eder cevaplayabilirim.

Ufrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ufuk
Aynen bende aynı düşünüyorum. Dün gece hikayende kasayı gördümve bugün gündüz 1 adet spariş geçtim. Şuan kargoda yarına gelecek gibi duruyor. Kasa RGB vs değil ama donanım özelliklerine bakarsak tam F/P ürünü. Markası Acer olduğunu düşünürsek anakartın markasız olmasına rağmen kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Aksi durumda Acer bu modelinde yer vermezdi zaten. Ev kullanıcıları için tavsiye ederim.
Diğer arkadaşların soruları varsa kasa gelince kontrol eder cevaplayabilirim.
Video da gpu 80 derecelerde bu sıkıntı yaratmaz mı ?

Top Bottom