Arama sonuçları: *

1. S

Beyaz sandalye tavsiyesi

Beyaz sandalye demek gün geçtikçe sararan sandalye demek. En ufak izi kiri lekeyi göstermesi demek. Hiç tavsiye etmem. Ofis sandalyeleri güzel oluyor tavsiye ederim özellikle kafa dayamalı olanlardan alsan yeterli. Nasıl göründüğünü anlatmak açısından link atıyorum bence internetten almak yerine...
  2. S

Bu Resmen Utanmazlık....

Biliyorum böyle söylediğim için bana kızacaksın ama futbol u bu kadar önemsemen hiç normal değil. Yaşın kaç bilmiyorum ileride ne kadar saçma şeylere kafa yormuşum dememek için daha farklı şeylere kafa yorman daha iyi olur. Profesyonel olarak futbolcuysan o başka sonuçta bu tür stratejileri...
  3. S

Kamp için yanımda başka ne olmalı

Powerbank , Şarjlı lamba , El feneri , Küçük kürekler oluyor acayip hayat kurtarıyor özellikle çadır iplerini yere sabitleyeceksen. Diğer bir çok kişisel eksiğini gide gelen tamamlarsın zaten. Her seferinde mutlaka 'keşke şunu da alsaydım' diyeceğin bir şey bulunur. Çok sessiz sakin bir yere...
  4. S

Gümrük 30euro sıkıntısı

iibf bilmiyorum ama burda kaz çığlık çığlığa bağırıyor.
  5. S

Gümrük 30euro sıkıntısı

Şöyle bir haber okumuştum Deniz Akbıyık: Milli takımda kullanmak için yurtdışından spor malzemesi sipariş ettim Fransa'dan, 29€ ürün, 13€ kargosu var. Bugün kargo geldi, devletimiz 90€ vergilendirmiş. Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
  6. S

Gümrük 30euro sıkıntısı

Alamazsın. Ekstra bir sürü maliyet çıkartıyorlar geri iade de edemiyorsun boşa paran gider.
  7. S

🔥İndirim FLO Aqua Di Polo 2 adet Parfüm 150₺🔥

Geçen hb den 2 tanesini 50 tl ye aldım. Kokusu güzel ama hiç kalıcı değil. Eve sigara kokusu gelince sıkıyorum yada kötü koku gelince. Fazla durmadığı için iyi oluyor.
  8. S

Yeni başlayacak birine hangi oltayı önerirsiniz?

Parana ve ne yapmak istediğine bağlı. Alba star fakir dostu ve kaliteli mallar yapar. Effe kamışları da iyidir. İskeleden ve kayıktan istavrit için aliexpressden 100 tl ye aldığım çakma ryobi ranmi makine o kadar sağlam çıktı ki 1 senedir hiç bakım yapmadığım halde gıcır gıcır çalışıyor. Artık...
  9. S

Ankara da deniz bile yok göl de deniz kadar keyifli değil bana göre. Küçük gölet hariç her yerde balık olur özellikle israil sazanı her yeri ele geçirdi Bursa da. Ben google mapten bazen bakıp gözüme kestirip gidiyorum. Göl işi biraz daha sıkıntı oltası misinası makarası farklı yem falan solucan...
  10. S

Makina kamış önerdiklerimi alabilirsin kendimde kullanıyorum. Misine olarak effe force markasına bakabilirsin. İp misina 0.16 falan işini görür. Aliexpressde çok iyiler var ama vergi olayı baya kötü oldu. Balıkçıya gidip fırdöndü , mırmır takımı , 120 gr kurşun al. Mamun , çin kurdu satın al...
  11. S

Diş macunu ve fırçası önerisi

D100 D150 arasında fark yok hangisi ucuzsa alınabilir. Daha üst modeller bana göre gereksiz.
  12. S

Deniz mi göl mü ? İskeleden mi kıyıdan mı ? Denizse taşlıkmı kum mu ? Gölse sazlık çok mu ? Bunlara göre bir kaç örnek verebilirim. Denizde sahilden kumluk yere genelde mırmır için kullandığım takımlar Makina Kamış
  13. S

Diş macunu ve fırçası önerisi

Oral b elektrikli fırça öneririm. Macun her kişiye farklı sonuç veriyor onu kendin deneyip bulmalısın. Ben colgate kullanıyorum memnunum.
  14. S

🔥İndirim Karcher Wv 2 Plus Cam Temizleme Makinesi 1.498TL

Yorumlar kötü başka siteden de bakmıştım iz bırakıyor diyen fazla var. Zamanında aliexpress deki kendi kendine takılan robotlardan almadım pişman oldum.
  15. S

❌İndirim Bitti! 499 TL Qcy Watch GS 46mm Akıllı Saat (SESLİ GÖRÜŞME ÖZELLİKLİ) Siyah

Tekrar stokta. Fiyata kargo ücretini yada varsa pass hakkınızı dahil edin. Zaten trendyol a güvenmiyorum birde bu kargo ücreti çıkınca hiç alasım gelmiyor...
  16. S

Sağlam Dizi Önerisi

Agent of S.H.İ.E.L.D de iyi sarıyor marvel filmlerini izlediysen.
  17. S

Sağlam Dizi Önerisi

The Punisher i izlediysen diğer bağlantılı serilerini de izleyebilirsin. Daredevil , Jessica Jones , Luke Cage vs.. Daredevil özellikle izle baya sarıyor.
  18. S

🔥İndirim HY300 Android 11 Projeksiyon 2129₺

Gümrükte öyle saçma olaylar varki bu ürüne ötv bile koyabilirler artık. Alacak varsa hiç beklemesin düşünmeden alsın.
  19. S

🔥İndirim HY300 Android 11 Projeksiyon 2129₺

Düşüyor da bizim gümrük vergi dahil hesaplarsa %60 dan sonra hele direk 30 euro üstüne çıkar.
Top Bottom