Arama sonuçları: *

1. K

İNTERNET PAKET LOSS SORUNU

hocam merhabalar, maalesef yaşadığım lokasyonda TT'den başka internet sağlayıcısı bulunmuyor yani mecburum bunu kullanmaya. Değerli yorumun içinde teşekkür ederim.
  2. K

İNTERNET PAKET LOSS SORUNU

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar iyi forumlar. 3 haftadır internetimde aşırı paket loss olayı yaşamaktayım. Türk Telekomla konuştuğum zaman hatta bir sorun olmadığını belirtti ancak birden hız düşmeleri, paket loss, ping yükselmesi, sık sık internet kesintileri yaşamaktayım. Sorun gerçekten...
  3. K

GIGABYTE B450M S2H ANAKARTA SSD ÖNERİSİ

Hocam min 500 gb düşünüyorum ama uygun fiyata bulursam 1 tb de olabilir. Bütçe şuan 800-1k arası 1650456904 TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM SAĞOLASIN
  4. K

GIGABYTE B450M S2H ANAKARTA SSD ÖNERİSİ

Herkese selamlar, hayırlı ramazanlar. B450M S2H anakarta sahibim arkadaşlar, hdd olmasına rağmen zaman zaman hdd yi okumuyor bende mecburen ssd alayım dedim. Konuyla ilgili sizlerden fikir alayım dedim. Bir de m2 ssd bu anakart modeline uygun mudur ?
  5. K

INPUT LAG SORUNU MU YAŞIYORUM ?

Öncelikle herkese merhabalar, hayırlı ramazanlar diliyorum. Twitch platformunda yayın açtığım zaman çift monitör kullanıyorum. İkinci monitor 60 hz dönüştürücü ile bağlı. Ancak yayın açtığım zaman oyun oynadığım ana ekranın görüntü kalitesi bozuluyor ve takılmalar oluyor. İkinci monitörü kapatıp...
  6. K

Fiyat performans oyuncu koltuğu önerisi

Hacı abi çok uçuk bir bütçem yok ama piyasada da düşük yok :D 800-1200 falan diyebilirim 1604423851 Hocam merhaba 800-1200 arası diyebilirim
  7. K

Fiyat performans oyuncu koltuğu önerisi

Merhabalar arkadaşlar, Sabahtan akşama kadar işyerinde rahat olmayan koltukta , geri kalan kısımda da evde bilgisayar oynarken mutfak sandalyesine oturmaktan sırt kısmım çok ağrıyor. Bildiğiniz veya kullandığınız sağlam kullanışlı bir koltuk modeli önerebilir misiniz ? Teşekkürler, iyi forumlar.
  8. K

ATLANTİS NET İYİ MİDİR ?

BEYLER ÇATIŞA ÇATIŞA SONUNDA PORTU ALDIM TÜRK TELEKOMDAN BUNLARA GEREK KALMADI TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN
  9. K

ATLANTİS NET İYİ MİDİR ?

Arkadaşlar hepinize selam, Yine ben ve yine çözülemeyen internet problemimle yeniden sizleri rahatsız ediyorum. Yeni taşındığım evin altyapısında boş port yok açtırmaya çalıştım ancak bugün aradılar. Port boşluğu olmadığı için ilave bir port yeri açamıyorlarmış. Yeni kutu koymaları gerekiyormuş...
  10. K

KABLONET ALINIR MI ?

Hocam öneri için teşekkür ederim ancak altyapı maalesef yokmuş ben yine talep oluşturdum olur ya belki altyapı gelir
  11. K

KABLONET ALINIR MI ?

Kankam valla bilmiyorum ama herhalde bir kurulum ücreti falan alır
  12. K

KABLONET ALINIR MI ?

Direk arıyorsun aga 0850 804 4444 bu numaradan.
  13. K

KABLONET ALINIR MI ?

Aga bizim burda da yokmuş. Müşteri hizmetlerinden talep oluşturdum sende öyle yap istersen.
  14. K

KABLONET ALINIR MI ?

Aga altyapı yokmuş.... Müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturdum belki diğerlerinden önce gelir.
  15. K

KABLONET ALINIR MI ?

Hocam merhabalar, Daha henüz ona bakamadım. Bakabileceğim bir site var mıdır ? Yoksa direk müşteri hizmetlerinden mi öğreneyim ?
  16. K

KABLONET ALINIR MI ?

Hepinize merhaba arkadaşlar, Yeni taşındığım evin altyapısında boş port olmadığı için internetten faydalanamıyorum. Arkadaşım bana uyduneti önerdi. Sizce mantıklı mı ? Ping sorunu olur mu ? Çok sıkıntı yaşar mıyım ? Kullanan veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım talep ediyorum...
  17. K

MOUSE ALTINDA Kİ ÇİZİKLER NASIL GEÇER ?

Herkese merhabalar arkadaşlar iyi forumlar, Razer Viper mouse kullanıyorum yaklaşık 6 ay oldu. Altında çizikler meydana geldi (birazda yanlış mousepad seçiminden kaynaklı olduğunu düşünüyorum) Bu çizikleri gidermenin bir yolu var mıdır ?
  18. K

SUPERBOX'TA PİNG OLAYI YAŞANIR MI ?

Yani almalı mıyım ?
  19. K

SUPERBOX'TA PİNG OLAYI YAŞANIR MI ?

Herkese selamun aleyküm arkadaşlar, Hayırlı cumalar. Yeni bir eve taşınıcaz ancak taşındığımız evin bulunduğu bölge herhangi bir altyapı bulunmuyor. Bununla ilgili Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Ancak bekleme süresi olduğundan dolayı altyapı sorunu çözülene kadar bu tip bir yol düşündüm...
  20. K

SSD OLAN Bilgisayara HDD Takmak

Böyle bir durumda ne yapmak gerekiyor hocam ? 1600681673 Teşekkür ederim sağ olun yardımınız için eve gidince deneyeceğim
Top Bottom