Neler Yeni

SSD OLAN Bilgisayara HDD Takmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Ulaş Yılmaz
Herkese merhabalar arkadaşlar,
240 gb lık bir ssd kullanıyorum haliyle yetmeme durumuyla karşılaştım. Eski bilgisayarımda ki hdd'yi boşa durmasın diye takayım dedim. Ancak sata power kablo boyutları 15 cm ya da 20 cm bir de kasanın içinde hdd koyma yeri yok. (Fotoğrafı paylaşacağım) Bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler iyi forumlar.

Ekler

• IMG-20200920-WA0001.jpeg
    IMG-20200920-WA0001.jpeg
    1.1 MB · Hit: 36
Son düzenleme:

Windows 11

80+ Silver
En İyi Cevap
1
240 gb lık bir ssd kullkanıyorum haliyle yetmeme durumuyla karşılaştım. Eski bilgisayarımda ki HDD'yi boşa durmasın diye takayım dedim. Ancak sata power kablo boyutları 15 cm ya da 20 cm bir de kasanın içinde HDD koyma yeri yok. (Fotoğrafı paylaşacağım) Bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler iyi forumlar.
Bilgim yok.

Son düzenleme:

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
240 gb lık bir ssd kullkanıyorum haliyle yetmeme durumuyla karşılaştım. Eski bilgisayarımda ki HDD'yi boşa durmasın diye takayım dedim. Ancak sata power kablo boyutları 15 cm ya da 20 cm bir de kasanın içinde HDD koyma yeri yok. (Fotoğrafı paylaşacağım) Bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler iyi forumlar.
Çoğu kasada kızak yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
.
Kasanın arka kısmındadır powerın biraz daha ilerisinde bir boşluk yanlarıda böyle vida takılacak boşluklar vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Ulaş Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çoğu kasada kızak yok
Böyle bir durumda ne yapmak gerekiyor hocam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo yeterli Kasanın arka kapağını açıp HDD yuvalarını görebilirsiniz.Koyduğunuz yerin hemen altında.Kasanın içinden çıkan 4 adet HDD vidası ile montajı yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim sağ olun yardımınız için eve gidince deneyeceğim

Top Bottom