Arama sonuçları: *

1. mattemre

Ds4 sürekli bağlantı kopuyor

Oyun her duraklama anına geldiğinde kolun bluetooth bağlantısı kesiliyor. Sebebini bilen var mı, ds4 windoed uygulaması yüklü
  2. mattemre

Cities skylines fps sorunu

Doğru modlar etki ediyorsa veya dlc ler etki ediyorsa benim sorunum ondan kaynaklanıyor olabilir. Çünkü eski laptopda oynarken dlc yoktu
  3. mattemre

Yok nüfustan değil. Oyuna yeni haritada başlayınca da öyle oluyor. Önceden laptopda oynardım bu sistemden çok aşağı olan bir laptopda 50 fps le oynuyordum
  4. mattemre

Selamın aleyküm arkadaşlar. Bayramınız mübarek olsun. Benim oyunda bir problem var. Ayarları ne yaparsam yapayım fps 35 i geçmiyor. En düşük ayarlarda da aynı orta ayarlarda da aynı. Bir mod var o modla 4-5 fps artıyor ama değişiklik yok yine orta veya en düşük ayarlarda sabit kalıyor Gtx 1050...
  5. mattemre

stok soğutucu ile overclock?

Arkadaşlar , Kullanmakta olduğum r3 3100 işlemcime overclock yapmayı düşünüyorum. 3.9GHZ' 4.3 - 4.4 arasına çekmek istiyorum. Stok soğutucu ile bunu yapmamda bi sakınca olur mu? Tek oturmada ortalama oyun sürem 5-6 saat
  6. mattemre

Aliexpress Kes Onu Yardım Amaçlı Konu

https://a.aliexpress.com/_mtSHNp1 beyler hadi karşılıklı yapalım şu işi
  7. mattemre

Çözüldü✓ M2 ssd'ye Windows 10 yükleme

Denedim ama kabul etmiyor. Diski GPT yaptım başka bir hata verdi(hatayı hatırlamıyorum şuan) , tekrar MBR yapınca da GPT olmasını istiyor. Belki de benim diskte bir sorun vardır. Ama disk sağlıklı çalışıyor. Yarabbi beni neyle sınıyorsum 😅😅
  8. mattemre

Sorun çözülemedi. Samsung 870 evo 240 gb m2 ssd , GPT formatında windows 10 istiyor. Biosdan UEFI seçip denediğimde de kabul etmiyor. Cmd 'den ssd yi biçimlendirip MBR formatına aldığımda da kabul etmiyor. Eski bir HDD buldum buna windowsu kurup m2 ssd ye kopyalama işlemi yapacağım. Ama eminde...
  9. mattemre

Teşekür ederim yardımın için.
  10. mattemre

Usb den yüklüyorum , Usb ye mi gpt olarak yazdırmalıyım
  11. mattemre

Eskiden depolama olarak kullandığım m2 ssd ' yi bugün topladığım sisteme takıp Windows yükleyecektim ama böyle bir hataya maruz kaldım. Diski mdr ye çevirip yüklemeyi denedim yüklendi ama Windows açılmadı. Onarma menüsü bile gelmedi 1614793510 Eskiden laptopda kullanıyordum
  12. mattemre

RTX 3060 3200TL'ye Çıkması Gerekmiyor mu?

Ne vergisi , ekran kartının vergisi çok ufak. Bu tamamen (uyarı almamak için yazamadığım kelime) satıcıları yüzünden, baktılar diğer kartlar zaten pahalı , bunuda şu fiyata çakalım gitsin dedikleri için
  13. mattemre

Rtx 3060 sinerji bilgisayar fiyatı

İyi biz şindi naneyi yimedik mi
  14. mattemre

Bu niye böyle bişey yapmış. Yanına sistem toplasak 17 bin lira olur
  15. mattemre

16. mattemre

Öneri 1 lirayı 5 liraya almak

Cimer e şikayet etsek faydası olur mu?
  17. mattemre

O vergiyi ptt koyuyor. Nasıl işlediğini bilmiyorum ama sanırım kafalarına göre vergi gösteriyorlar. Ürünün fiyatını tahmin etmeye çalışıp ona göre vergi koyuyorlar
  18. mattemre

Ekran kartının vergisi yok.
  19. mattemre

Buraya 3 tane resim bırakıcam , biri Irak fiyatları, diğeri Türkiye fiyatları. Aradığımız bütün ürünleri alışveriş sitelerinde bulabiliyoruz. Sadece stoklar az diye krizi fırsata çeviriyor köpekler. Şuan ki yapmamızı istedikleri 1 lira satıyorlar bizden 5 lira istiyorlar gibi bir şey.
  20. mattemre

Çözüldü✓ Kovalaa.com güvenilir mi?

Kovalaa.com güvenilir bir site mi?
Top Bottom